Ik wil morgen gaan shoppen bij de H en M, welke dames hier kopen hier nog meer hun (met name) gebreidde truien en spijkerbroeken? Hoe bevalt dit? Blijft het mooi?
Ik vind kinderkleding van H&M een goede prijs kwaliteitverhouding hebben, blijft mooi in model na het wassen en slijt niet snel. Gebreide truien voor volwassenen zijn over het algemeen van shitkwaliteit, een paar keer wassen en ze worden lelijk. Dus leuk voor een seizoen, maar daarna kan het 9 op de 10 keer de kledingbak in. Spijkerbroeken heb ik alleen ervaring mee voor mijn man, maar die bleven wel aardig lang goed.
De spijkerbroeken van de h&m zijn mijn favoriet En die blijven mooi... De overige kleding, prijs kwaliteit is goed.
Spijkerbroeken pas ik daar niet (heb een rare maat) en voor de rest ben ik niet kapot van de kwaliteit, zeeman/wibra hebben voor mij dezelfde kwaliteit en zijn goedkoper.
Ik heb ook een 'aparte' maat. Of een broek zit bij mn benen goed dat flubbert ie bij mn kont. Of hij zit bij mn kont goed maar dan knelt ie mn benen af Alleen die van de H&M zitten goed, heb er vandaag ook weer 1 aan die ik al 2 jaar heb. En er echt nog als nieuw uitziet En dat voor (ik dacht) 39,90
Ik vind de spijkerbroeken waardeloos van de H&M. Gaan snel stuk, slechte stof. Ik betaal dan liever wat meer voor een degelijke spijkerbroek.
Ik koop vaak bij H&M. De xs en 34 die ze daar verkopen is lekker klein en dat mis ik in veel andere winkels. Alles wat ik er heb gekocht is altijd lang meegegaan.
Ik heb alleen maar spijkerbroeken vd H&M, zelfs die van 9,95. Oudste is al een jaar of 3 oud en nog helemaal mooi.
Ik shop best veel bij de H&M maar juist niet voor de gebreide spullen en spijkerbroeken. Spijkerbroeken zitten nooit mooi, behalve die met heel veel stretch maar dat vind ik niet mooi. Heb 1 spijkerbroek van H&M die ik fijn vind, maar die zit vol gaten (zo gekocht) Gebreide spullen gaan heel snel hangen en uitlubberen dus die zou ik niet aanraden. Wel jasjes en vestjes, tshirtjes, accesoires, ik kan er helemaal los gaan!!
H&M betaal je uiterdaad voor de kwaliteit die je krijgt, veel van de dingen zijn egwoon seizoensspullen, maar goed, ik koop dan dus liever elk seizoen wat nieuws dat goedkoop is en wel leuk is dan 1 duur ding waar je dan 3 jaar mee 'moet' ik heb wel een hele mooie spijkerbroek gehad van H&M, maar gebreide dingen geen ervaring mee.
ik kijk meestal via internet naar de kleding en moet eerlijk zeggen dat ik het als ik het in het echt zie een beetje tegenvallen.. een rare stof etc etc.. maar ze hebben wel altijd leuke dingen
gebreide vesten/truien kunnen na een seizoen dragen al weg... die koop ik liever bij c&a, Daar blijven ze mooi en heb je in de winter ook hele mooie modieuze vesten. Bij H&M koop ik ook, hoor. Maar ik weet dat het niet lang mooi blijft. Jeans vind ik prima. Ik heb nu 2 treggings, gewoon net een jeans, van 9,95 euro per stuk. Niks mis mee!
heb ook gebreide truien en ben er zeker wel tevreden over zijn nog steeds goed ben altijdf wel tevreden over h&m
Haha, tja.... de een is tevreden en de ander ontevreden. Ik kijk morgen wel even. Anders idd even bij de C en A.
nou, ik kan je zeggen dat ik het elke keer weer betreur dat ik daar kleding heb gekocht. het ziet er allemaal zo leuk uit, maar het blijft gewoon niet mooi. voorbeeld: paar weken geleden een lange trui met col gekocht, supermooi maar na 3x dragen en wassen gaat hij enorm pillen:x vooral aan de zijkanten waar je met je armen overheen gaat als je loopt/beweegt. het komt er op neer dat het er na 3 x dragen al uit ziet als een oude trui, erg jammer. ik doe er dus nog niet eens een half seizoen mee. en eerlijk, ik betaal liever het dubbele voor goeie kwaliteit. maar nergens kon ik zo'n trui vinden! topjes enzo zijn daar wel prima hoor, jeans geen ervaring mee.
De prijs kwaliteit verhouding is naar mijn mening ook goed: Goedkoop en ook goedkope kwaliteit. Ik vind het echt verschrikkelijk slechte kwaliteit en ik vind de kleding ook echt gewoon een goedkope uitstraling hebben, het zit gewoon niet mooi. Daarnaast worden shirtjes snel "te wijd" en opdrukken/steentjes enzovoort laten super snel los. Ik betaal dan liever iets meer voor mooiere kleding van een betere kwaliteit. MAAAAAR.. Als je gewoon niet zoveel te besteden hebt, niet meer voor kleding uit wilt geven of kleding je niet zoveel doet dan is het een prima winkel. Dan kun je er voor een klein prijsje toch leuke kleding kopen. De kwaliteit vind ik echter wel drama.