meiden sinds vanachts voel ik m'n eierstokken weer duidelijker, echt alsof je zijsteken hebt na het rennen of dat je de zijkant verrekt hebt, dat kan toch wel na een week? (ben altijd bang dat het er te veel worden) ongi-achtig-gevoel heb ik ook nog steeds, zal blij zijn als het vrijdag is dan heb ik (hopelijk) weer zekerheid dat het goed zit. [-o<
Ik kan je geen advies geven want ik heb geen idee. Maar ik ga wel met je meeduimen dat het snel vrijdag is. Liefs Zora
Het blijft gissen....maar misschien voel je dat je eitjes aan het groeien zijn? Dat groeien voelde ik ook vaker.... Ik hoop dat je overmorgen weet wat het is geweest. Ik heb nu de laatset dagen ook veel last van krampjes in mijn eierstokke en dat twerijl ik niet eens spuit (heb afgelopen ronde een MK gehad). Maar dat heb ik al een aantal daagjes. Heel raar. Ik kan het niet verklaren. Heb wel PCO maar zonder medicijnen groeit er bij mij meestal niets...heel vreemd Liefs Nikkie
Linda, zoals ik al in het IVF/ICSI topic schreef herken ik dat helemaal, ik dacht ook altijd vanalles te voelen...gaat vast helemaal goed komen, probeer je niet te veel zorgen te maken...nog 2 daagjes!
de middag lekker doorgebracht bij mijn vriendin, lekker gethee-leut, dus alweer een dagje bijna voorbij. morgen ga ik naar een beurs en morgenavond acu, dus dan is het lekker snel vrijdag, heb nog steeds last van mijn buik, juist heel laag dus meer m'n baarmoeder, verder ben ik erg moe en drink ik me een ongeluk.
Het zit vast wel goed! "Probeer" je niet te veel zorgen te maken, dat kan er geen goed aan doen Ik duim heel hard dat je (eindelijk) snel zwanger kan zijn (en het me even voor kan doen ). Ik mag waarsch. volgende week woe beginnen spuiten, als ik dan de papieren nog niet heb gaat de arts me medicatie "voorschieten", dus ik heb weer iets om naartoe te leven...
Linda, vandaag een lekker dagje naar de beurs en vanavond lekker relaxen bij de acupuncturist en dan op naar morgen...succes!
Hoi meiden, pppfff weet even niet wat ik ervan moet denken. op zich ging het goed, de follikels moeten echt nog wat groeien want de grootste waren rond de 13/14 alleen ivm met mijn pco waren het wel heel veel follikels, rond de 30. Op zich was dit de vorige keer ook zo en een groot deel zal ook niet meegroeien (dus eigenlijk niet echt mee gaan doen). alleen nu gaf het dus een wat vertekend beeld waardoor het er wel erg veel leken omdat de grotere er nog niet echt uit sprongen. gevolg was wel dat de assistent een beetje deed overkomen alsof ik een soort van overstimulatie heb. op zich was de arts wel ok, maar ik ben er toch een beetje onzeker van geworden, straks wordt de boel afgeblazen! omdat het de vorieg keer goed ging hoefde ik nu ook nog geen bloed te prikken, achteraf dus balen want als dat gehalte gewoon goed is, hoef je je niet echt druk te maken maar nu weten we dat dus niet. zondag wel bloed prikken dus dan weten we meer. in ieder geval moest ik erg rustig aan doen en heel heel veel drinken. ga straks dus ook maar eerder naar huis, voel me er helemaal naar van. mijn vriend was wel positiever, die zei, als ze echt ongerust waren geweest, had je morgen al terug moeten komen dus ik probeer me maar niet te druk te maken.
Moet je wel verder met spuiten? Toen bij mij de overstimulatie dreigde, moest ik de volgende dag weer komen en mocht ik dan niet spuiten. Dan ging de gyn kijken wat er was gebeurd. De kleine eitjes hadden het laten afweten en toen mocht ik weer gewoon verder met de spuiten. Anders hadden we de dosering moeten aanpassen. Hoefde ook geen bloed te prikken trouwens. Bij mij is het uiteindelijk na de punctie fout gegaan. Maar als ze zich echt zorgen hadden gemaakt, hadden ze je morgen wel terug laten komen en niet overmorgen. Dus ik denk dat je je niet teveel zorgen moet maken, ook al weet ik dat dat makkelijk gezegd is. Ik zal voor je duimen meid!
Ja ik moet wel doorspuiten, en ze zaten zelfs te dubben of ik maandag terug mocht komen maar dat durfden ze dus niet aan dus ik ga me nu ook proberen wat minder druk te maken, hihi ik hoor het mezelf zeggen.
Ah, zie je wel. Dan maak jij je meer zorgen dan ze in het ziekenhuis doen. Als ze het niet vertrouwden, zouden ze je echt niet zo lang laten wachten hoor. Dus zondag even bloedprikken en hopelijk dan gauw de punctie.
Kan me wel voorstellen dat je er van schrikt, je wilt toch geen enkel risico lopen dat het afgeblazen kan worden, hoe groot of klein die kans ook is. Het klinkt in ieder geval alsof ze heel goed weten wat ze doen, vertrouw daarop! hopelijk heb je zondag goed nieuws! Ik duim voor je!
Hoi Linda, Spannend allemaal he, die echo's? Zondag moet je weer......De eerste echo zegt nog vaak zo weinig. Ik had de vorige keer na de eerste echo helemaal geen duidelijk beeld. Ik had toen te weinig follikels, ik heb er minimaal 8 nodig vanwege de pgd. 2 dagen later was het al totaal anders en was er genoeg bijgegroeid. Uiteindelijk had ik 13 eicellen. Terwijl ik me na de eerste meting zo druk had gemaakt. Ik zag allemaal sterretjes van de spanning en was bijna flauwgevallen in de echokamer. Voel je je wel nog goed van de puregon, of heb je veel last van je buik? Zelf moet ik de 22e voor de eerste echo. Ik spuit nu alweer sinds maandag Puregon en ik begin nu wel wat druk te voelen op mij eierstokken. Veel succes Linda a.s. zondag! Liefs Floor
Jeetje, ik zou er ook op vertrouwen dat ze anders zouden ingrijpen en je bijvoorbeeld niet meer zouden laten spuiten. Probeer je zinnen wat te verzetten dit weekend en dan weet je snel meer! Ik duim voor je!