ze weten vast wat ze doen linda, als er al dreiging was hadden ze je bloedwaardes willen weten, en morgen terug laten komen. ik duim voor je dat het goed blijft gaan. x lisa.
Ben inmiddels alweer wat gerustgestelder meiden, veel gerust en geslapen, drink veel en vandaag doe ik het ook rustig aan! Floor ik voelde ook al snel druk op mijn eierstokken, nu voel ik eigenlijk constant een soort van steken. Jij ook veel succes!
Linda, fijn dat je weer wat gerustgesteld bent...gewoon lekker rustig aan doen, laat je maar lekker verwennen
ik kom ook effe gluren hier hoe het met je is. Lees dat je veel follikels hebt, maar dat ze nog iets moeten doorgroeien! Spannend!
Ik heb helemaal geen verstand van het "proces" waar jij nu in zit. Daarom plaats ik niet vaak een berichtje in jouw topic maar ik denk wel heel vaak aan je.Ik ga dan gewoon maar lekker door met duimen dat alles goed komt!
Vandaag goed nieuws, bloedwaarde was netjes alleen nu nog wat follikels die moeten groeien. Morgen weer, ik verwacht woe, do of vrij de punctie. Ben wel opgeluhct en ga lekker door met veel drinken en rustig aan doen.
he meid, ik denk veel aan je! hoop dat je veel, maar niet te veel eitjes gaat broeden! ik houd je in de gaten meis! 2009 wordt jouw jaar, net als meisje en milla! het moet gewoon he succes en dikke knuffel
Gelukkig, goed nieuws dus. Doe het inderdaad maar lekker rustig aan en dan duimen we voor wo/do of vrijdag. Nog even flink doorbroeden op die eitjes dus..
Oh wat fijn de punctie komt in zicht! Ik herinner me dat je dat ook rond de 21ste of zo verwachtte al in november! Helemaal op schema dus! Nu nog even doorbroeden.. ik duim even verder. enneh.. nog bedankt voor je privé tik!
Hey Linda, ben weer even bijgelezen hier, eerst wat zorgen maar nu ben je gelukkig weer wat gerust gesteld. Doe lekker rustig aan. Ik duim voor je. Liefs Zora
Linda, voor jou is het ook weer spannend. Ik duim voor je. Dat je een ( pijnloze) of iig een punctie die goed te doen is mag hebben met een mooi resultaat. Liefs Hope
Oh Linda, dat is alvast goed nieuws! Nu heb je weer iets om naar uit te kijken! Ik heb vandaag de papieren gekregen en mag dus woe beginnen spuiten... Liefs Didlina
Hoi meiden, Het is zover, woensdag de punctie! De follikels waren goed gegroeid. Er zitten 13 follikels boven de 15 mm. Er zitten weer heel veel kleine follikels die niet mee gaan doen maar die ze dus wel gaan aanprikken (au au) ik heb het daarom gehad over pijnbestrijding en naast de morfine die ik zowieso al krijg moet ik nu morgen beginnen met 3x per dag paracetamol. Nou nu duimen voor een aantal goede eitjes!