Fijn meis, doe maar lekker rustig aan! Denk maar aan jezelf een ander doet het niet voor je! Zo voel ik me ook op dit moment hoe moeilijk dat soms ook is! Succes maandag met de 1e spuit! Knuff
thanx meiden, nee linda op maandag werk ik altijd, ik bedoelde de zondag lekker vrij. ik ben dinsdag middag woensdag en donderdag altijd vrij. ideaal rooster voor ziekenhuisbezoekjes. en idd nog 2 daagjes tot de eerste spuit. voel me vandaag goed, dus lekker genieten van het weekend. het is ook fijn als je begrip krijgt van je werk, afgelopen zaterdag is onze auto kapot gegaan door een ijsblok die onder de auto door sloeg, hele onderkant in de prak. en zondag ochtend moesten we naar het ziekenuis heb m'n werkgeefster gevraagd of ik de auto van de zaak op mocht halen, en tuurlijk mocht dat, ben zelfs maandag ochtend ook nog met die auto gegaan, want anders had ik gewoon geen auto, nou daar was ik heel blij mee. ik denk ook aan mezelf en de rust, idd sabrien een ander doet het niet voor je
lieve LiSa, Knap dat je aan jezelf denkt! ik vind het steeds zo moeilijk als ik weer begon met spuiten. Ik had steeds het idee dat mijn werkgeefster zich echt totaal niet (kon en wilde) inleven. Goed dat je hebt aangegeven dat je de bruidbeurs niet wilt doen. Heel veel sterkte vanaf morgen, als de eerste spuit er in gaat. liefs, rachel
Lisa, las je schema bij ivf/icsi, ik snap het, eigenlijk is het min of meer hetzelde als mijn lange protocol. Spannend morgen weer starten, fijn gevoel dat je weer bezig bent, in deze weken werd ik ook weer positiever en zat ik lekker in mijn vel. Ik hoop dat jij dat ook hebt!
Lisa, ik schrijf niet veel meer op topics, maar wil wel even laten weten dat ik achter de schermen heel hard voor je duim. Dat dit maar de poging voor jouw mag worden met een heel mooi positief einde! Gr Flam
dank jullie wel meiden, wat lief dat er zoveel met me meeleven. en idd vandaag de dag van de eerste spuit. hij zit er nog niet in, ik denk tussen 8 en 9 uur. die tijd heb ik de vorige 2 keren ook aangehouden, en beviel me goed. ik was er vandaag niet eens echt mee bezig, wel de spullen opgehaald bij de apotheek, maar heb lekker gewerkt. ik ben benieuwd hoe ik me de komende tijd ga voelen. ik ga proberen rustig te blijven en aan mezelf te denken. x lisa.
Nou ik denk dat je 'm nu wel gezet hebt, de kop is eraf! Fijn dat je het dus ook een beetje los kan laten, dat had ik deze keer ook meer. Nu op dit moment natuurlijk wat minder maar in het begin had ik echt de wekker op mijn telefoon nodig om me aan het spuiten te herinneren. Tja en laat dan straks bij jou die allerlaatste ongi dan maar komen he hug!
thanx meiden, idd de eerste spuit zit er weer in. het ging goed, niks raars aan meer na zoveel keer jezelf te hebben gespoten. had vanmorgen nog wel even met de verpleegkundige gebeld om te vragen, of ik de lucrin van de vorige keer nog kon gebruiken voordat ik een nieuw flesje aanbrak. ik zei dat die van november was, en dat was geen probleem, de houdbaarheids datum is immers tot april 2009. maar ik heb hem natuurlijk in sept. al open gemaakt, nou zal ik daar niks meer van over hebben dus dit flesje zal wel van okt. of nov zijn. toch vraag ik me het af of het kan, iemand ervaring mee?
Hoi Lisa, Je kent me nog niet, maar ik lees wel regelmatig je topic mee. Ik wil je heel veel sterkte wensen met je cryo-poging! Deze keer gaat het vast lukken! Liefs Floor
hey lieve lisa, hoe gaat het nu? merk je al wat van evt bijwerkingen? geen ervaring met lucrin. liefs
hoi meiden, lief dat jullie mijn topic lezen. nee rach heb eigenlijk nog geen last van bijwerkingen, gelukkig. gister toch nog de lucrin van de vorige keer gebruikt. ik neem aan dat als ze dat in het ziekenhuis zeggen, ik daar dan vanuit kan gaan. vandaag een gezellig dagje met de kleine meid, van mijn vriedinnetje. elke woensdag pas ik op haar. x lisa.
hee lisa ik neem idd aan als het ziekenhuis het zegt dat het kan hoor heb er zelf geen ervaring mee toch weer spannend zo he dikke knuffel en ik duim voor een prachtig resultaat! liefs anna
ja dacht ik ook, toch heb ik gister het nieuwe flesje open gemaakt nog een weekje te gaan voor we de datum voor de 1e echo weten. het spuiten gaat me goed af, gelukkig.
fijn dat je bezig bent he, in die voorafgaande periode voel ik me altijd erg positief, het is nog niet heel stressig maar je bent wel lekker bezig. hopelijk komt de ongi snel!