Bloedruk

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door zonnestraaltje1981, 2 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zonnestraaltje1981

    zonnestraaltje1981 Actief lid

    28 apr 2009
    431
    0
    0
    Groepsleidster intensieve behandelgroep
    Overijssel
    De vorige keer dat ik bij de verloskundige was bleek dat mijn bloedruk was gestegen, de onderdruk was 85 en de bovendruk 157. Nu zei de verloskundige dat het in de gaten gehouden moest worden maar dat het nog niet zo erg was omdat de onderdruk nog onder de 90 zat.
    Nou las ik net op wat andere site's dat een bovendruk van boven de 140 ook niet goed is? Mijn bovendruk was 157 en de week ervoor 150. Is dit dan niet veel te hoog?
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Je bovendruk is erg beinvloedbaar, als je bevoorbeeld net boodschappen had gedaan of van de fiets af kwam of je druk maakt dan is de bovendruk vaak al wat hoger. Probeer het eens uit, zorg dat je de volgende keer zo relaxed en uitgerust mogelijk naar de verloskundige te gaan.

    Imke
     

Deel Deze Pagina