Wat doen jullie op je trouwdag / zoveel jaar samen?

Discussie in 'De lounge' gestart door La Palma, 25 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Hi!

    Binnenkort 3 jaar getrouwd. Ik wil wat leuks doen en / of iets leuks kopen!
    Hebben jullie tips vanuit eigen ervaringen?
     
  2. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Wij gaan uit eten en dit jaar zijn we 5 jaar getrouwd dus misschien ook nog ergens naartoe
     
  3. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Hier was het de bedoeling dat we gingen uiteten. Helaas was op die dag onze dochter voor het eerst ziek, dus we zijn thuis gebleven.
     
  4. Fransa

    Fransa Niet meer actief

    Op elk 'normaal' jaar gaan we gewoon met z'n 2-en uit eten. Bij 5 jaar getrouwd zijn we een weekend naar Rome geweest en dit jaar bij ons 10-jarig huwelijk gaan we er 2 nachten met z'n 2-en tussenuit. Toch wel iets speciaals dus dat mag ook wel worden gevierd :)
     
  5. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Wij hebben meestal seks haha
     
  6. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Het 1e jaar hebben we niks gedaan, want ik was hoogzwanger van mijn oudste! Durfde niet eens meer uit eten, uit angst dat ik ter plekke ging bevallen. Helaas duurde dat nog 2 weken ;)
    Daarna meestal samen uit eten, weekendje weg (samen of met het gezin)
    Bij 5 jaar zijn we 4 dagen naar Rome geweest met z;n tweetjes!
     
  7. nijntje1983

    nijntje1983 Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.192
    0
    0
    vlakbij assen
    wij blijven meestal lekker thuis. Ouders komen dan eten. We hebben het rondom die datum al zo druk, dus dan hebben we geen zin.
    Op de datum dat wij verkering kregen gaan we altijd uit eten met z'n 2-en. Die traditie hebben we erin gehouden nadat we zijn getrouwd. Is midden in de zomervakantie. Heerlijk op het terras borrelen en dan eten.
     
  8. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Wij gaan 4 daagjes in een hotel (dit jaar 5 jaar getrouwd) en combineren dat met de verjaardag van ons neefje, want die is dan ook jarig.

    Normaal gaan we "gewoon" uit eten. We geven elkaar ook ieder jaar een kaart. Verder kopen we eigenlijk nooit iets. :)
     
  9. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Maar naast de seks kopen we ook altijd iets leuks voor elkaar, gaan we iets leuks doen en altijd lekker eten enz.:p
     
  10. olleke

    olleke Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    4.843
    4.103
    113
    Wij zijn eind dit jaar 5 jaar getrouwd en precies op die dag wordt onze zoon 4 jaar:)
    Dus wij vieren een verjaardagsfeestje!
     
  11. Within

    Within Niet meer actief

    Wij gaan elk jaar uit eten naar het pannenkoekenrestaurant!
    Alleen dit jaar waarschijnlijk niet, dan ben ik net bevallen.
     
  12. Vlinder 85

    Vlinder 85 Bekend lid

    10 mei 2011
    811
    0
    16
    Brabant!
    Dit jaar 5 jaar getrouwd en gaan een weekje op vakantie naar de zon..

    Andere jaren zijn we lekker uit eten geweest of een bioscoopje gepakt.
    Wat misschien ook ene leuk idee is, ergens een privé sauna huren voor paar uurtjes. Heerlijk die luxe en genieten met zijn 2tjes
     
  13. Woefje85

    Woefje85 Fanatiek lid

    3 feb 2011
    3.396
    0
    0
    OV
    Wij zijn al eens een weekend weg geweest, avondje eten en naar de film. Maar ook wel eens gezellig op de bank met een happie en drankje!
    Meestal wordt er niet veel gekocht, vorig jaar een super mooie bos rozen gehad. :D
     
  14. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Ook wij zijn dit jaar 5 jaar getrouwd. Meestal kook ik lekker uitgebreid en komen mijn schoonouders koffie drinken met een gebakje erbij en ieder jaar vieren we in die week mijn beste vriendin haar verjaardag, zodat we meestal met een heleboel mensen gaan barbequen, zij nodigt wat mensen uit en wij ook en zo vieren we meestal onze trouwdag/haar verjaardag, erg gezellig :)
     
  15. olleke

    olleke Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    4.843
    4.103
    113
    Pannenkoekenhuis hebben wij de afgelopen 2 jaar dus ook gedaan om zoonliefs verjaardag nog een beetje te vieren want die was al eerder gevierd in het weekend..
     
  16. Blub69

    Blub69 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    2.177
    0
    0
    Wij proberen dan altijd om een vakantie te plannen met ons gezin. Afgelopen keer zijn we uit eten geweest en flink geshopt omdat ik hoogzwanger was...
     
  17. Psyche

    Psyche Lid

    23 jan 2013
    27
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hmm.. om de vraag te voorkomen: wat gaan we doen hebben wij afgesproken dat hij mij verrast als we 'hele jaren' bij elkaar zijn en ik hem verras als we 'halve jaren' bij elkaar zijn. Dus hij bij 1 jaar samen, ik bij anderhalf, hij bij 2 jaar, ik bij tweeenhalf enz.

    Tot nu toe zijn we vaak uit eten geweest, weekendje weg, een volledige vakantie, avondje uit eten +casino en ik heb een huwelijksaanzoek gehad tijdens een dineetje.

    Ik ben nu weer aan de beurt en ik denk dat ik hem meeneem naar skydiven in zon blaastunnel.. ik weet niet eens hoe het heet, maar hij wil het heel graag nog een x doen.

    (als het trouwens echt dure dingen zijn, zoals weekendje weg of vakantie, dan wordt er wel eerst overlegd)
     
  18. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL

    Hahhaha dat sowieso, maar ook op verjaardagen! Dat noem ik birthdayseks hahahha
     
  19. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Dus lekker eten. Dat gaan we ook wel doen alleen niet op de dag zelf ( dat is doordeweeks, onhandig met oppas enzo )

    Ik heb nog 2 dinerbonnen dus dat komt goed! Wat voor cadeaus?

    Leuk idee om ook ' weg ' te gaan met zijn tweeen. Maar ik wil liever niet zonder mien jong slapen
     
  20. Woefje85

    Woefje85 Fanatiek lid

    3 feb 2011
    3.396
    0
    0
    OV
    Haha, de hele dag ? :p:) Maar jullie zullen sowieso wel bezig zijn (zie banner :D)..
     

Deel Deze Pagina