Hello Morgen wil ik met mijn zoontje van 10maanden zijn handje of voetje stempelen voor Vaderdag. Maar ik heb helemaal geen inspiratie. Van de crèche kreeg ik voor moederdag 2 gespiegelde voetjes als vlindertje. Ik wil voor mijn man ook zoiets maken. Ideeën?
Zoek eens op Pinterest (op bijvoorbeeld (footprint art'), daar staan hele leuke dingen op! bijvoorbeeld deze: Sand Footprint Craft - Full DIY instructions!
Ik heb een foto op hout besteld en op de achterkant met verf voetjes gestempeld. Gewoon saai 2 naast elkaar. Maar het hout als achtergrond is super leuk! ( ik dacht overigens dat het vorige week vaderdag was dus hij heeft het al gekregen 😂
Wij zijn bezig met een lang smal canvast doek. Daarop heb ik voor ieder gezinslid een vlakje geverfd. En daar zetten we allemaal een afdruk op. Voor een betere afdruk maken we ook gipsafdrukken van de handjes en voetjes. Dit een aantal keer zodat ze later zelf ook een exemplaar hebben.