Wat een onzekerheid, heel veel sterkte vandaag! Ik hoop dat hij weer mee naar huis mag, want dat zou dus goed nieuws betekenen als ik de voorgaande reacties zo lees..
sterkte vandaag meid! en het ijsseland ik weet er alles van drama!!!! op je strepen staan!!!! duim voor je
mmmm, heb daar slechte verhalen over gehoord! Ik moet eerlijk zeggen dat ik daar zelf bevallen ben van de oudste en mijn moeder is er geopereerd, etc etc, dat ik het persoonlijk wel een fijn ziekenhuis vind, maar goed, ik ken een heleboel mensen die het erg slecht vinden.
Nog steeds onzekerheid. De scan is gemaakt, maar nog geen uitslag bekend. Ik heb gevraagd waarom mijn man vandaag pas een ct-scan krijgt als het mogelijk balkanker is en toen werd aangegeven dat áls de vlekjes in zijn longen uitzaaiingen zijn, dat het dan toch al te laat is om dat te voorkomen door middel van een snelle diagnose. Tenslotte is het maar 1 van de mogelijkheden, zei zei. Ik vond het nogal een bizar gesprek.
Nou ja zeg Dus omdat je al te laat bent om te voorkomen, kun je het wel op je gemak gaan doen, daar komt het op neer??? Belachelijk gewoon!! En je weet dus nog niks, wanneer krijg je de uitslag?
Dus met andere woorden: we werken maar op z'n elvendertigst?? Jee, wat erg dat het zo moet gaan! Ik mag toch aannemen dat die artsen kundig zijn, maar vind dus wel moeilijk te aanvaarden hoor!