Hallootjes, We gaan met opa en oma op vakantie voor een weekje en ze willen graag een dagje oppassen, zodat mijn partner en ik wat leuks kunnen doen. Nu wil het zo dat ik al een voorraadje melk heb ingevroren en die zou ik dan ook graag mee willen nemen. Het is anderhalf uur rijden. Kan ik deze melk, mits het in een koelbox met koelelementen wordt vervoerd, op de bestemming weer invriezen? Als ik het namelijk daar zou moeten kolven, heb ik niet genoeg binnen de aantal dagen dat we er zijn. Ik hoop dat je mij hiermee kunt helpen! Groetjes,
Ja, wanneer het gevroren blijft kun je weer invriezen. Goed strak verpakken, evt. koelbox of vriesbox opvullen met andere vriesdingen. Veel plezier. (drinkt je kindje al wel uit een fles? )
ps en jij moet natuurlijk wel op een gegeven moment kolven wanneer je voedingen niet live geeft. Plan je dagen goed!
Bedankt voor je reactie! Uit een flesje drinken is voor haar geen probleem, aangezien ik voed met een tepelhoedje. Ik geef haar nu 125 ml, want ik voed vijf keer op een dag. Daarna heb ik haar bij mij aangelegd en dan drinkt ze nog wat en valt in slaap. Is 125 ml dan wel genoeg? Kolven zal ik daar ook doen ja en dan neem ik het weer mee naar huis.
kilogram lichaamsgewicht x 150 = totale daghoeveelheid. Dit deel je door aantal voedingen. Dat is bij benadering wat je aan kunt bieden. Ene keer meer, andere keer minder