Thom sliep vanaf 3-4 maanden (eindelijk ) goed door. Nu heeft hij de afgelopen 2-3 weken dat elke keer als hij maar even wakker wordt, gaat huilen om zijn speen. We lopen dan altijd snel naar boven ( of uit bed naar zijn kamer) om zijn speen te geven en dan is hij weer stil. Nu lijkt het alleen steeds erger te worden, steeds meer wakker en heel vaak schreeuwen om de speen dat kan echt elke 3 kwartier zijn. Wat is nu wijsheid? Gewoon de speen blijven teruggeven of toch gewoon even laten huilen om te zien of hij ophoudt met huilen? Of een andere tip misschien? Het begint een beetje te gek te worden, ook omdat hij gewoon niet goed slaapt als hij elke keer wakker wordt..
hey meis , vervelend dat hij zo vaak wakker word , heb je al geprobeerd hem even te laten huilen , misschien valt hij weer in slaap ? ook kan hij gewoon een sprongetje aan het maken zijn of tandjes krijgen , ? het kan vanalles zijn bij die kleintjes , maar als eerst zou ik zeggen even laten huilen kijken of het helpt / uithaald
Misschien een hydrofielluier door de ring van het speentje knopen (is ie makkelijker in bed te vinden als hij m verliest), en hopen dat hij snel doorheeft hoe hij m zelf weer in z'n mond kan stoppen.
Haha, dus net even een paar minuutjes laten huilen. Nu is meneer helemaal hysterisch en komt helemaal niet meer in slaap Dus op korte termijn niet de oplossing, maar als het op lange termijn wel werkt...wil ik dat op zich wel proberen...als iemand ervaring mee heeft? De speen pakken (uit m'n hand ed) kan hij al wel goed, alleen duwt hij 9 van de 10 x de verkeerde kant in zijn mond. Daarnaast valt zijn speen altijd half in zijn nekje, vraag me af of ie 'm daar weet te vinden. Nu in ieder geval nog niet. Ik zal eens denken of zo'n doek op die manier werkt, als er namelijk iets op zijn hoofd komt te liggen gaat hij altijd als een gek spartellen Maar goed, het zou dus ook kunnen komen van tandjes? Dat hoop ik dan maar en dat het gauw weer overgaat. Ik wil alleen niet dat hij nu merkt dat we naar hem toe komen als hij huilt...of is dat nu nog te vroeg om door te hebben? Hij is nu 6 maanden.
noa heeft dat ook nu heb ik snachts een speen zonder ring want die met ring trekt ze er zelf uit en vervolgens huilen dat ze m kwijt is...en deze trekt z er niet zo snel uit...verder moet ik ook soms zo'n 5-10 keer uit per nacht voor dr speen..idd erg vermoeiend...
Bij mijn zoontje hielp een speendoekje zo kon hij hem zelf weer terug vinden maar het kan ook een fase zijn hoor.
Kan hij al doekjes van z'n gezicht af trekken? Als hij eenmaal door heeft hoe hij dat kan doen, hoeft hij niet meer zo te spartelen
Bedankt allemaal voor de tips. Ik denk dat we blijven hopen op een fase en gewoon lekker heen en weer blijven lopen. Na het paar minuutjes laten huilen was meneer zo vreselijk overstuur dat hij zelfs na een extra fles niet meer stil en in slaap te krijgen was. Ook bij ons in bed was geen succes en terug in zijn eigen bed heeft hij de halve nacht gehuild! Zoiets heb ik nog nooit meegemaakt...conclusie; we lopen liever 10 x heen en weer Ook de tips met iets aan de speen kunnen we eens gaan proberen. Hij heeft overigens ook een speen zonder ring, maar krijgt het zonder moeite uit zijn mond als hij over zijn gezichtje wrijft oid.
Zal wel een sprongejte zijn , misschien een tutdoekje dat dan kan helpen. En ff over zijn hoofdje aaien zodat hij rustig word.