Nou we weten nog steeds niet waar ze is. Ze kan op 2 plekken zijn, bij de oppas of bij de opvang. M'n broer schijnt echt van slag te zijn!Maar tegelijkertijd ook zo machteloos! Want omdat hij niet weet waar ze is kan er ook niks gedaan worden. Maatschappelijk werk zou informeren bij de opvang en hun ook inlichten over de situatie. Morgen gaat m'n broer achter een advocaat aan om een vaderschapstest af te laten dwingen omdat hij de voogdij wil hebben.
De stedelijke crisis dienst bellen. Dan kan er iemand langsgaan om de situatie te beoordelen! Als ze echt suicidaal is kunnen ze actie ondernemen (opname, desnoods een IBS). Ik heb trouwens niet de reacties gelezen dus sorry als dit al geopperd is!
Oh jeetje, ik zie dat ze weg is met die kleine... Pfff, wat een heftige situatie, ik zou idd het AMK bellen, melding maken, dit is urgent, dreigend acuut gevaar lijkt me! Hopelijk vind je broer haar snel terug, of weet ze waar ze is... Als ze naar een crisisopvang is, zijn daar tenminste wel de nodige hulpverleners!