Mijn dochtertje van bijna 4 maanden sliep eerst klokkie rond van ongeveer 20.00 uur tot 08.00 uur, toen werd het van 20.00 uur tot 04.00 uur en het is nu al een week van 20.00 uur tot 01.00 uur, het wordt steeds eerder! Ze heeft dan ook echt weer honger en drink makkelijke en 180 fles leeg. Heb het CB gesproken en moet gaan voeden 'op verzoek', normaal biedden wij haar de flessen aan en dan liet ze ze deels staan. Sinds gisteren laten wij haar dus om de voeding vragen.. Iemand die dit herkent? Is het een fase?
Normaal verschijnsel! Ons zoontje sliep bij 3 maanden door en vanaf 3,5 maand tot 8 maanden kwam hij weer s nachts. Ik heb hier toen ook een vraag gesteld en het blijkt dus dat heel veel kids dat rond de 4 maanden hebben. Nu heb ik altijd alleen maar gevoed op verzoek en mijn zoontje dronk sowieso kleine beetjes dus dat was niet zo lastig. Dingen als laten zien dat het nacht is (dus niet praten snachts) rijstebloem, rust voor het slapen, meer of minder overdag slapen, verduistering.. .het maakte allemaal niet uit. Ik ben er in meegegaan en heb hem gewoon 's nachts gevoed want dan sliepen we weer in 5 minuten en anders was ik zo een uur tot 1,5 met hem bezig en kwam hij alsnog een uur later. Dus mijn tip: ga er gewoon in mee, maak het je makkelijk. Het is een fase. Van de één op de andere dag sliep hij door: 19.30-6 uur.
Ik ga altijd zoveel mogelijk mee in zulke fases/sprongen. Ze zal het wel nodig hebben, dus lekker geven die fles. Kom vast weer goed!
Ons kindje heeft een tijd geleden ook een 3tal weken slecht geslapen (rond 3 a 4 maanden) maar het is vanzelf weer over gegaan. Nu weer goede nachten. Komt vast vanzelf weer in orde! Succes
Als ze het pikt kan je proberen om 's nachts wat minder voeding te geven. Hier gaven we altijd 100cc en meestal sliep hij dan weer verder. Moet er wel bij vertellen dat mijn zoontje overdag al aan de maximale hoeveelheid voeding zat. Maar zeker als je vanaf nu opeens helemaal op verzoek gaat voeden zou ik ervoor kiezen om 's nachts wat minder aan te bieden, zodat ze hopelijk uiteindelijk gaat leren dat er overdag gedronken moet worden en niet 's nachts.
Bedankt voor jullie reacties! Ik ga er idd maar vanuit dat het een fase is. Vannacht kwam ze namelijk 2x na 3 uur alweer.... 1x dronk ze maar 60cc, de 2e x ging de fles van 180cc leeg.. Nu slaapt ze alweer 5 uurtjes achter elkaar, ze kan het wel hihi. Ach, komt vast weer goed dan