los lopen

Discussion in 'Baby en dreumes' started by teigetje1, May 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. teigetje1

    teigetje1 Fanatiek lid

    Jun 18, 2009
    2,299
    116
    63
    Zuid-oost brabant
    Sinds een paar dagen loopt onze meid binnen helemaal los (ben apetrots natuurlijk), maar sinds ze dat doet loopt ze niet maar begint ze meteen te rennen (lopen gaat denk ik te langzaam).
    Ik vind dit wel een beetje gevaarlijk (drempels in deuren, te snel de bocht om ed), maar goed ik kan haar moeilijk tegenhouden, met als gevolg: gister viel ze voorover en had ze een klein beetje een bloedneus. Niks aan de hand verder want nog geen minuut later rent ze weer vrolijk verder.

    Deden jullie kindjes dat ook? Zodra ze los konden lopen meteen gaan rennen, of probeerde ze eerst echt te lopen?
     
  2. LadyDaisy

    LadyDaisy Niet meer actief

    Bij mij deed ze eerst voorzichtig lopen, maar dat hield na een dag of zo op.
    Ze kijkt maar weinig uit, met als gevolg veel vallen en soms hard ook. :(
    Afgelopen week had ze echt niet een goede week, woensdag struikelde ze en viel met haar oor op de rand van de koffietafel met als gevolg een blauw oor.:$
    En zaterdag viel ze weer tegen de koffietafel aan, maar ditmaal met haar wenkbrauw, en huppa: blauw oog en een piepklein sneetje (dat heel snel weer dicht was)
    Het is nu allemaal bijna weg, maar ze zag er een paar dagen toch best gehavend uit, en tja... dan kunnen mensen best even raar naar ons staan kijken :)

    Ik zou ze erg graag een beschermend pak aan willen trekken (zoals die american football spelers), maar ik denk niet dat dat nu de oplossing is.
    We blijven het in de gaten houden, maar de kleine ziet absoluut nog geen gevaar en let ook niet op of er iets in de weg staat of ligt ;)

    Nu is mijn meisje best wel een rouwdouwer, net als haar mama en papa op die leeftijd, dus het zal tzt wel wat minder worden (hoop ik)
     
  3. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Hier ook hoor! Ze begint heel langzaam en gaat dan steeds sneller, totdat ze echt rent en gelukkig meestal tegen een stoel of zo aanrent. Ook een ongelooflijke rouwdouwer hier, die in alle fases van gaan staan en lopen al de nodige blauwe plekken heeft opgelopen. Ik ga er maar van uit dat ze het letterlijk met vallen en opstaan moet leren ;)
     
  4. Sisa

    Sisa VIP lid

    Jun 13, 2008
    5,552
    1
    0
    Charlotte loopt sinds zaterdag alleen maar ze is nog erg voorzichtig. Als ze 1 drempeltje overmoet doet ze dat heel voorzichtig en valt dan 9 van de 10x toch nog maar niet hard. Ze heeft ook 3 maanden achter haar loopkar gelopen voordat ze alleen durfde dus ze zal nog wat onzeker zijn. Rennen doet ze dus nog niet, wel achter haar loopkar en hard ook.
    Denk dat je kindje zelf wel weet wat ze durft en aankan en wat niet, dat je daar weinig aan kunt doen nu.
     
  5. Druif78

    Druif78 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,724
    1
    36
    Hier toch wel ietsje langzamer ;). Van losse stapjes naar echt loslopen daar ging al 6 weken overheen. Sinds hij los loopt gaat t wel met een flinke vaart, dat wel! Echt rennen wil ik het niet noemen maar sinds hij loopt en flinkt hard loopt zit misschien een weekje?! En ook hij valt regelmatig hoor! Rent namelijk dwars over en door zn speelgoed heen wat op de grond ligt en dat wil nog wleeens mis gaan ;)!
     
  6. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    Jun 8, 2009
    6,894
    0
    0
    Hier ook hoor. Loslopen en meteen willen rennen. Soms vloog en vliegt hij nog om de bocht.
    Het hoort er helemaal bij hoor. Je kidje zal nog wel vaker builen, tand door de lip etc krijgen. Het is toch leren met vallen en op staan.
    Kijk vooral uit, als je kidje op de bank gaat staan.
    Dood eng natuurlijk en let dan wel goed op.
    SOms is er geen ontkomen aan, maar een ongelukje zit in een klein hoekje en gevaar kennen ze nog lang niet.

    Heel veel succes.
    Het blijft eng hoor, maar het zal steeds iets minder eng zijn.
     
  7. oleander1986

    oleander1986 Fanatiek lid

    Aug 20, 2009
    1,298
    0
    0
    zelfstandige
    Midden Nederland
    Mijn zoontje begint ook net zijn eerste stapjes te zetten, ben zo trots!
    Ik denk dat ze mischien snel rennen omdat ze zo beter hun evenwicht kunnen bewaren? Net zoals bij fietsen zegmaar, als je heel langzaam gaat val je bijna om, als je snel gaat, geen probleem. Als ze meer vaart maken kunnen ze denk ik beter hun evenwicht bewaren? Of is dit een hele domme redenering? hihi
    En ja, ik hou ook elke dag mijn hart weer vast ivm ongelukjes, maar we kunnen er vrij weinig tegen doen vrees ik.
     
  8. teigetje1

    teigetje1 Fanatiek lid

    Jun 18, 2009
    2,299
    116
    63
    Zuid-oost brabant
    Wij hebben dan een hele grote en brede hoekbank, maar idd als ze erop staat dan rent ze van de ene kant naar de andere (meer vallen dan rennen maar goed :D), en ik mag haar dan volgen want anders was ze er wel 100x vanaf gevallen.

    Tot nu toe is ze maar 1x goed hard gevallen (gister dus met bloedneus), maar het zal nog wel een aantal keer gebeuren. Je kan er idd niks tegen doen dan hopen dat het snel over zal gaan.
     
  9. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Ik hou m'n hart vast... Mijn dochter staat sinds een maand, loopt ook aan 2 handjes en sinds vandaag ook aan 1 handje. En nu heeft ze vandaag voor het eerst een paar keer echt even (een seconde of 6/7) los gestaan en zelfs 1 stap los gezet :$:$ Ik ben mijn shock nog aan het verwerken en lees nu met schrik jullie verhalen...:( Vallen is niet leuk! Juul is ook zo'n roekeloos ding, dus help me hopen dat ze er in ieder geval nog een paar weken over doet om dit echt te leren...
     

Share This Page