Maura! Mooie naam, mooie klank, bijzonder. Ik ken hem alleen uit de fantasy-wereld Maar blijkbaar een variant op Moira? Ik zie dat de oorspronkelijke Gaelic naam Maire is. Ook erg mooi <3 Tirza en Tara vind ik ook leuk trouwens, maar wat gewoner
Oeh allemaal mooi, maar mijn grootste zwak is voor Tara. Daarna Tirza en als hekkkensluiter Maura. Dat klinkt me bij een paar keer uitspreken toch ietsje als mauw-ra.
1. Tara 2. Tirza 3. Maura Ik vind ze allemaal wel leuk Maar Tara het leukst. Tirza ligt er dichtbij, Maura iets verder weg.
Ik ken meerdere honden die Tara heten darom beetje honden naam achtig voor me. Tirza en Maura beide mooie namen!
Tirza!! Absoluut de mooiste naam uit jouw rijtje. Op een goede 2e plek Maura. Tara vind ik niks. Ik ken hem ook als hondennaam.
De meningen in de poll zijn redelijk gelijk verdeeld. Spannend. Mijn stem is naar Maura gegaan. Mooi, origineel, zacht, vrouwelijk. Maar ik vind al jouw namen heel aardig trouwens hoor. Succes!
Ik vind Maura het mooiste op het papier, maar als ik het uitspreek klinkt het heel kattig, als mauuwww-ra (en ik hoor zelfs een beetje en miauw......) Tara vind ik echt tof!
Tirza! Heb ik altijd al mooi gevonden, zus van een vriendinnetje heet zo, maar dan als Thyrza geschreven.