Wie heeft er leuke ideetjes voor uitstapjes met een dreumes (ruim 1,5) in de omgeving van Den Bosch? Kids Castle en Ballorig kennen we, Kwekkeltje in Rosmalen en Heike in Nuland ook. Maar wat zijn nog meer leuke, kleinschalige en niet te dure locaties waar je leuk een paar uurtjes naartoe kunt met een kleine man? Beestjes zijn erg leuk, speeltuin en knoeien met water ook. Hopelijk hebben jullie wat insiderstips!
Afhankelijk van de lengte Tivoli bij Nijmegen Vanaf 90 cm kunnen ze bijna overal in Oo een uurtje rijden irrland nabij luchthaven Weeze Gerrithoeve Hullie
- Kinderboerderij bij de Oosterplas - Hoppies - Ammerzoden - Hullies - Uden - Kabouterbos - Uden Duinoord, maar daar is de entree wel wat duurder.
Het Boscafe in Oisterwijk; leuke speeltuin buiten en evt speelhoek binnen bij wat minder weer. Ook mooie omgeving om te wandelen. Eveneens in Oisterwijk zit Natuurmonumenten (Groot Speijk), ook de moeite waard. Zwemmen bij Sportiom idd ook leuk, er is een apart peuterbad. Kan wel af en toe erg druk zijn! Pannenkoekenhuis t Betoverde Bos in Esch is ook erg leuk! Met speeltuin buiten en binnen.
Bedankt allemaal! Hoop opties waar ik nog nooit van gehoord had, die zullen we zeker nog eens gaan bezoeken! Sportiom gaan we inderdaad nog wel eens zwemmen, dat is altijd groot succes. Maar vind ik best prijzig als je er maar 1,5-2 uur door kunt brengen omdat dan batterijtje weer leeg is.
Bij mooi weer vinden wij de Neswaarden in Aalst ook erg leuk! Of het Genieten in Kaatsheuvel (bij de Drunense Duinen).