Witte plekjes

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Kersenvlaai, 20 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kersenvlaai

    21 apr 2014
    71
    0
    6
    Iemand enig idee wat de witte plekjes zijn in de wang. Het lijken een soort blaasjes. Verder eet hij wel goed en over zn hele lichaam geen andere bijzondere plekjes. Het gaat echt om de plekjes is de wang. Die andere witte plek is zn kaak/gehemelte.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Spruw.
    Hoeft niet vervelend te zijn maar als hij er last van krijgt kan de ha iets voorschrijven.

    Google er maar eens op.
     
  3. Lottel

    Lottel Fanatiek lid

    3 jan 2010
    1.188
    116
    63
    brabant
    Spruw idd,dl heeft t ook gehad hier. Alles goed schoonmaken en uitkoken iedere dag en ook Spuugdoekjes regelmatig in de was doen.
     
  4. Kersenvlaai

    21 apr 2014
    71
    0
    6
    Dank je wel voor jullie reactie. Wat wel vreemd is, vinden we is dat hij wel normaal drinkt en het zit niet op zijn tong. Is het dan toch spruw?
     
  5. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Ik herken dit echt van mijn zoon. Ondanks alles uitkoken werd het op een gegeven moment erger en toen zat zijn hele mondje er onder.
    Later heeft hij het nog ineens gehad maar was het vrij snel over.
     
  6. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Ja spruw!
     
  7. Kersenvlaai

    21 apr 2014
    71
    0
    6
    Inderdaad spruw, heeft daktarin gekregen van de huisarts.
     
  8. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Als je zijn kleren wast (waar de spruw ook op kan zitten) kan het helpen om de kleren een uur van tevoren in water met azijn te weken. Dit dood de schimmel en dan hoef je niet alles op 60 graden te wassen. Dactarin helpt vaak erg snel! Beterschap :)
     

Deel Deze Pagina