Ik had vandaag wel rood verlies, maar nu is het weer bruin. Nou heb ik nooit hele heftige menstruatie qua bloedverlies. Dus ga morgen weer bellen. Dan zou ik donderdag echo krijgen. Testen zijn nog niet bezorgd dus heb niet getest. Maar weet zeker dat dit geen eisprong is. Ben benieuwd wat het morgen doet. Ja kan mij voorstellen wat je bedoelt. Hopelijk heb je donderdag al een goed echo. Wat helpt is de spuit al een half uurtje van te voren uit de koelkast halen. En wat ik ook las de plek waar je gaat prikken even met ijsblokje koud maken dan voel je het ook minder schijnt.
De prikken liggen niet in de koelkast, alleen de ovitrelle (deze moet ik pas prikken als het ziekenhuis dit zegt). Bedankt voor je tip van het ijsblokje. Ik denk dat mijn eisprong het weekend wel is, want ovulatietesten lopen goed op. Ik word een beetje nerveus van dit alles heb jij dat niet? Eindelijk gaat er wat gebeuren en dat word ik opeens gespannen (en dat lijkt met niet heel goed). Afwachten wat het voor jou morgen gaat doen. Ik hoop dat het door gaat zetten, want dan kan je verder... succes!
Ik ben soms zo slecht in reageren! Gisteren was het bloedverlies alweer minder. Maar hebben besloten om het toch maar als menstruatie te tellen omdat ik ook niet weet wat het anders is. Het baarmoederslijmvlies was natuurlijk al veel dunner en denk dat je daarom ook minder heftig ingesteld bent. Ik ga vanaf vandaag weer aan de hormonen en dan zaterdag 3 maart echo. Het niet dan wel al aardig opgebouwd zijn want gaan niet te lang wachten zoals vorige keer. Mocht ook nog wachten op eisprong en dan in natuurlijke cyclus terugplaatsing. Maar dat durf ik niet zo goed omdat we over 3 weken op vakantie gaan. Zal je net zien dat de terugplaatsing in vakantie valt. Vandaag de echo! Ben benieuwd!
Oh maakt niet uit meid. Je kan in ieder geval verder toch? En lastig dat het in de vakantie kan vallen... Waar gaan jullie op vakantie naar toe? Wel even lekker eruit en wat afleiding? Wij zijn nog aan het twijfelen of we op vakantie gaan. We hebben ook een ander huis gekocht enz. maar ik hou zo van vakantie. Ik had één follikel van 15mm en aan de andere kant zal een hele kleine, maar gezien mijn leeftijd vind ik het netjes. We moeten zaterdag weer terug naar het ziekenhuis en kijken hoe ver hij dan gegroeid is. Gelukkig sta ik er weer iets beter in, de hormonen zijn wat rustiger geworden.
Ja nu als het snel goed is dan valt het mooi voor de vakantie. Dus het proberen waard vind ik! We gaan naar Tenerife. Normaal gaan we skiën maar dat vind ik nog wat te heftig na mn operatie. Vakantie is ook heerlijk, maar ja ook wel duur. En een huis is ook niet goedkoop! Lastige keuzes allemaal. Goed nieuws dus met de echo, wat fijn zeg! Gaat het echt bijna gebeuren!!!
Oeps. Ik had je bericht over het hoofd gezien. Lekker dat jullie naar Tenerife gaan, heerlijk even van de zon genieten... jaloers. Ik kan me voorstellen dat je niet gaat skiën. Bij ons is het meer dat ik niet weet hoe alles gaat lopen, waardoor ik nog geen keuze wat de vakantie willen maken. Als ik straks weer ziek ga worden van de endometriose kan ik geen kant op. We houden dus nog even als optie. Hoe is het met het bloedverlies, gestopt of doorgezet?
Oké, Ja dat is allemaal lastig hè. Voor de zomer weer ik ook nog niet wat en wanneer hoor. Dat houden we ook nog open. Straks weer een echo?! Ben benieuwd! Bij míj is het boekverlies weer weg. Heb donderdag nog beetje bruin gehad. Alles bij elkaar toch 4 dagen een beetje dus denk wel dat het menstruatie was maar gewoon heel weinig doordat het slijmvlies al heel weinig was en misschien toch beetje de lucrin nog. Ik heb trouwens nooit veel verlies tijdens menstruatie!
Mijn eitje was 17.6 mm, dus het zag er netjes uit. Ik krijg maandag de inseminatie, maar ik had net al een positieve ovulatietest ik hoop niet dat het te laat is.
Krijg je nog ovitrelle om te spuiten of niet? Ik weet niet wat de hormonen site je spuit voor werking hebben op een ovulatie test. Neem am dat ze het wel weten. Normaal springt hij volgens mij pas bij 20-22mm.
Ja ik heb gisterenavond de ovitrelle geplaatst (die ovulatietest was er voor). Ik heb het ziekenhuis nog gebeld en zeiden dat het gewoon goed is. Laten we hopen. Wat een onzekerheid. Hopelijk sta ik er volgende maand wat relaxer in.... Hoe voel jij je?
Volgens míj krijg je 40 uur na de ovitrelle een eisprong toch? Neem aan dat je morgen ochtend terug moet? Dan moet het goedkomen! Ik voel me wel goed, wel wat onrustigere buik. Aftellen tot zaterdag dan gaan we weer een kijkje nemen daar binnen!
Ik zie dat ik helemaal niet gereageerd heb, oeps. Ik ben inderdaad maandag voor inseminatie geweest. Nu is het afwachten. Hoe is het met jou? Zaterdag weer naar het ziekenhuis?
Die wachtweken zijn killing he! Ik probeer altijd veel afleiding te zoeken zodat ik niet ga zitten piekeren. Wel fijn dat je nu echt van start bent gegaan! Hoe voel jij je? Ik voel mij goed, was dinsdag beetje down maar was gisteren weer weg! Voel m'n buik wel af en toe maar ook denk dat dat nooit helemaal weg zal gaan. Ja zaterdag naar ziekenhuis, vanaf vandaag pilletje extra dus hopen dat er zaterdag al een mooi bedje te zien is.
Ik voel me tot nu toe goed. Het wachten duurt lang, maar ik heb geen verwachting eigenlijk. Ik denk niet dat het gelijk raak zal zijn. Ik heb de laatste dagen veel last van mijn darmen en buikpijn. Ik denk dat het komt omdat ik niets gebruik geen pil of lucrin. Dan boel gaat al langzaam onrustig worden. Morgen naar het ziekenhuis voor jou. Ik ben benieuwd wat er te zien is. Heb jij last van de endometriose? Ik probeer een beetje afstand te houden van het forum om er niet de hele tijd mee bezig te zijn. Vandaar soms een late reactie.
Het is soms lastig of het nou de endo is of darmen. En ik weet ook niet wat normaal is om te voelen ik voel nu wel weer meer dan toen ik aan de lucrin was. Dus misschien toch de endo. Maar ik voel mij veel beter nu dan aantal maanden geleden. Er was 1 eitje te zien van 1cm. Deze moet wel rustig blijven, want mag geen eisprong komen wil er een terugplaatsing zijn. En baarmoederslijmvlies was 6mm. Nu dinsdag weer terug. Ene kant denk ik lucrin is wel uitgewerkt want er zit een eitje van 1cm. Andere kan vind ik 6mm wat tegenvallen aangezien het vorige keer ook met 6 begon en we weten hoe dat is afgelopen. Nu zit ik vandaag dan wel op dag 12 en vorige keer 1e echo op dag 13. Weet niet wat normaal is qua opbouw per dag. Hoe is het bij jou? Snap dat je beetje afstand neemt van forum. Soms is dat ook beter. Best moeilijk om sterk te blijven in dit traject. Ik vind het psychisch wel behoorlijk pittig hoor.
Ik had van de week ook hele onrustige darmen. Ik dacht ook gelijk aan de endo, omdat als deze onrustig word ik het eerste aan mijn darmen ga merken. Het is alleen nu wel weer rustig, dus ik weet niet precies wat het nu was. Wat gaat er precies gebeuren bij een terugplaatsing of weet je dat nog niet precies? Het is dus nog steeds niet helemaal zoals je graag zou willen. Het gaat te langzaam of heb ik het nu verkeerd begrepen? Ik hoop dat het dinsdag de goede kant op is gegaan. Hoe kan je het baarmoederslijmvlies stimuleren of kan dat niet (medicijnen of zoiets)? Over het algemeen ben ik rustig, maar ik merk wel dat ik het stressvol vind. Je wilt iets zo graag en nu is daar het laatste moment. Eerst 3x iui en daarna 3x ivf en dan is het klaar en vooral dat is een dingetje. Ik weet in mijn hart dat het wel gaat lukken, maar toch lijkt het aftellen tot dat het niet meer kan... die druk voel ik heel erg. Het lukt me nog moeilijk dit los te laten en te denken: ach, we zien wel. Het is daar te belangrijk voor. Ik denk dan aan alle andere leuke dingen die we dan kunnen doen, heel veel reizen enzo (dat is ook een passie) maar het zal de kinderwens 'nooit' kunnen vervangen. Ik ben nu bijna een week na de inseminatie en wat gaat de tijd langzaam zeg... pfff
Ze zeggen ook dat heel vaak als je endo hebt je ook PDS hebt (prikkelbaar darm syndroom). Er is ook een speciaal endo dieet. Maar dan mag je bijna niks. Dus die darmen ja dat hoort er wel bij, alleen hoeft het niet te betekenen dat de endo dan gelijk actief is en blijft denk ik. Met een terugplaatsing plaatsen ze een embryo uit de vriezer terug. Stelt allemaal niet zoveel voor eigenlijk. Zelfde als inseminatie maar dan is het een embryo wat ze terugplaatsen. Ik ben aan de medicatie voor het verhogen van baarmoederslijmvlies. Verder kan je het niet echt stimuleren. En door die hormonen moet er eigenlijk geen eitje groeien dus hoop dat die verder gewoon klein blijft! Ik denk dat niks een kinderwens kan vervangen. En al die behandelingen zijn echt wel pittig hoor! Maar hopelijk heb je uit een ivf poging meerdere embryo's. Misschien voelt het dan minder als 6 pogingen. Uit de eerste ivf hadden wij 3 embryo's en uit de 2e 4 embryo's. Dus dat zijn al 7 kansen! En niemand zegt dat je na 3x ivf moet stoppen he.
Ik heb inderdaad al jaren pds. Het endo-dieet was voor mij nooit zo raadzaam, omdat ik te mager was en daardoor te weinig voedingstoffen binnen kreeg. Ik let wel op mijn eten wat suikers, gluten en zuivel betreft, want hiervan raken de darmen ook gestrest. Afwachten dus weer voor jou. Het is wel anders dan IVF die behandeling? Hopelijk dinsdag een beter resultaat. Ik heb geen goed gevoel over deze maand. Ik had gisteren ook krampen, dat had ik vorige maand ook. Ik weet niet hoe lang ik door wil gaan met behandeling en lang het mogelijk is, gezien pijn en leeftijd dat is echt afwachten.