hoi allen, mss beetje gekke titel en ik weet ook niet of dit topic hier wel thuis hoort. maar hoop dat iemand me kan helpen. ik ben opzoek naar een slurf die je aan een tentje kan vastmaken of gewoon zo kan gebruiken! dus een slurf "zonder tent!" ik zie ze overal wel maar daar hangt al een tent aan enzo. iemand een idee?? Groetjes, Sharon
een slurf? om mee te spelen ofzo? zoals dit bij de ikea? http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/90078848 anders weet ik niet wat je bedoelt haha
Wat leuk, zo'n slurf / tunnel! Bij die van Ikea staat 'vanaf 18 maanden', gebruiken jullie het ook vanaf die leeftijd pas? Lijkt me voor die tijd ook al gaaf! Of heeft het dan nadelen / gevaren die ik nu even niet kan bedenken?
eh ik geloof dat onze Demi em al zeker een half jaartje heeft, dus iets eerder kan ook wel hoor. Je ziet vanzelf als je kindje er niet goed op reageert en dan kun je em alsnog vor een paar maand weer in de kast leggen ofzo
Wij hebben ook die slurf van de Ikea. Milan vindt 'm sinds een weekje ofzo helemaal geweldig (vanaf 13 maanden dus). We hadden die met z'n verjaardag gekregen.
Wij hebben hem gewoon op goed geluk neergezet voor Kyra en ze vond het meteen geweldig. Natuurlijk moet je er wel echt bijblijven voor het geval ze in paniek raken of er niet meer uitkunnen etc. Ik zou zeggen gewoon kijken naar het karaktertje van je kindje en als jij er geen probleem in ziet hoef je echt niet per se te wachten tot die 18 maanden.
Mij leek zo'n ding echt geweldig, maar Eva vond het doodeng! (we hebben het al een paar keer geprobeerd in de Ikea en op het kdv vindt ze het ook niets...)
Oh, dat is een goede: gewoon proberen in de Ikea hoe ze m vindt! Maar het kan dus al eerder, begrijp ik, gewoon afhankelijk van je kindje.