Wij hebben een diaper champ. Ik ben erg echt fan van. Eerst hadden we zo simpele luieremmer. Viel om stonk een uur in de wind.
Wij hebben wel een luieremmer (die zat in zo'n pakket met badje, commodematras, enz.), maar gebruiken deze niet. Ja, voor de vuile was van Mara! De luiers gooien we in de gewone vuilnisbak. De poepluiers doen we in een geurzakje. Gaat prima hoor. Om de 2-3 dagen een nieuwe vuilniszak, dus geen last van luchtjes.
Wij zijn toch voor de diaperchamp gegaan (nog niet in gebruik). Vl is nogal panisch van de gedachte van poepluiers en om nu 's nachts van boven naar buiten te gaan om de poepluier in de kliko te gooien zag ik niet zitten. Ik hoop nu gewoon 1-2x per week de zak (gewone vuilniszak) te vervangen...
Heb er ook 1 boven staan. Gebruik hem elke nacht voor de luier. Beneden gebruik ik voor poepluier een zakje. Plas gewoon in onze bak. Vuilniszak gaat om de dag naar buiten. Ik vind wel prettig apperaat...
Weet niet welke grootte je hebt? Wij hebben de kleine versie, maar we vervangen de zak om de dag of soms om de 2 dagen, ligt eraan of ie vol genoeg is.
Iedereen zijn eigen keuze hoor maar snachts verschoon je een baby al heel snel niet meer, plus dat als ze zo heel klein zijn dan stinkt een poepluier nog niet echt, en als je er zon geurzakje omheen doet ruik je al gelemaal niets meer en liet ik het zakje altijd bij de comode liggen om smrgens mee maar beneden te nemen.. Maar niet om je aan te vallen hoor, gewoon als tip voor anderen, als je genoeg ruimte en geld ervoor over hebt kan je natuurlijk best een luieremmer nemen maar ik vond et zelf niet handig en nodig!
Hier hadden we 2 'gewone' luieremmers gekocht, eentje voor boven en eentje voor beneden (hebben ook de badkamer beneden). Die van boven is nog niet gebruikt en die van beneden wordt gebruikt om het badje mee te vullen hihi .. Hier gaat gelijk alles de prullenbak in en die wordt dagelijks in de container geleegd. Ik ben dus erg blij dat ik niet zo'n duur ding ben gaan halen.
Wij gooien, zoals vaker genoemd hier, poep luiers gelijk in de container. Plas luiers gaan in een luier zakje in de luieremmer en om de dag gooien we die ook weg (merendeel van de luiers komt er nieteens in omdat je er ook een aantal beneden verschoont)
Ik zou in elk geval niet voor een Sangenic gaan met van die ringen.Jeetje, wat baal ik van dat ding. Dure navulringen. Het stinkt nog steeds. Soms heb je een poepluier in je hand en blijkt die luierzakring net leeg te zijn.... Onze tweede krijgt een eenvoudige luieremmer. En de poepluiers gaan dan rechtstreeks de kliko in. Ik zou voor een Diaper Champ gaan, een eenvoudige luieremmer of kiezen voor direct in de container.
Nou, misschien deden wij dan wat verkeerd maar wij hadden eerst een normale luieremmer (gewoon een emmer met een deksel erop) en dat stonk een uur in de wind zodra dat deksel eraf ging. Terwijl we ook nog alle luiers in geurzakjes deden!! Echt een stank. Toen ze klein was en alleen melk dronk viel het nog mee, maar toen ze vast voedsel begon te eten... brr. En we wonen op een appartement dus ga niet telkens voor 1 luier helemaal naar beneden. Dan moet ik haar telkens meesjouwen want alleen boven laten doe ik niet. Dus dan moet de jas weer aan, etc.. Heel onhandig. Dus 2 weken terug zo'n soort diaper champ bij de Hema gekocht, en werkt perfect! Die cassettes zijn 8 euro per rol, maar je doet er wel heel lang mee. Het stinkt gelukkig een stuk minder nu Dus hier wel een fan!!
Ik ben één van de weinige zo te lezen, maar wij gebruiken 'm thuis wel. Hij zat standaard bij de badset, maar we gebruiken hem echt dagelijks. Zowel plasluiers en poepluiers (wel in een zakje) gaan erin en elke twee dagen ofzo gooi ik het geheel in de container. Ik vind het echt heel erg meevallen met de stank, en mijn zoontje poept toch zeker 2 of 3x per dag. ik vind elke keer naar de container lopen best wel onzinnig, zeker als het regent... haha. Verschonen doen we hier wel bijna altijd op zijn kamertje.
Hier een medium Diaperchamp besteld, ben benieuwd hoe dat hij gaat bevallen! Vond hem er zelf erg handig uitzien en het makkelijke is dat er een gewone zak in gaat. Ik ken mezelf, als er een speciale cassette in moet, gaat het één keer goed en daarna vergeet ik ze te kopen en gaat hij ongebruikt in een hoek. Vuilniszakken heb ik altijd standaard in huis
Ik heb een Bebe Jou badje gekocht waar de luieremmer bij zit. Plastic zakje in en het werkt goed zolang de deksel erop blijft zitten. Wanneer het zak vol is gooi ik het met de vuilniszak weg.
Koop denk ik een gewone simpele luieremmer of een kleinere vuilnisbak. Zak erin en eind vd dag ff in de container legen. Gelukkig hebben wij een bedrijf(boederij), dus ook een grote mega-vuilnisbak waar heel wat vuilniszakken vol (poep)luiers in kunnen, hihi!
Wij hebben een diaperchamp en zijn er erg tevreden mee. Hij ruikt niet en er gaan gewone vuilniszakken in.
Wellicht beetje late reactie, maar voor mensen die geen kliko (in handbereik) hebben, hier mijn ervaring van zowel Sangenic als Diaper Champ. Wij hebben nl. nog ouderwetse vuilniszakken ophaaldienst in het centrum van de stad en maar 1 x per week. Eerst gebruikten we de Sangenic. Als kleine baby rook je helemaal niks. Nu hij groot is (20 maanden) ruik je het wel als je m opendoet of na een paar dagen. De bak zelf is ook gaan stinken, dus als je m moet verwisselen is dat niet heel erg fijn (zoals bij een kattenbak zeg maar). Daarna zette ik hem in het bad met een scheut anti oxi actie (wat in huis was...) en na een nachtje even op zn kop zetten om te drogen en dan ging het voor de volgende kleine week weer mee. Nadeel was dat die ringen zo verrot duur zijn: 10 per ring maar bij bol kan je een voordeelpakket kopen van 6 ringen voor 40. Toen dat weer nodig was en ik ook nog een vvv bon had liggen heb ik toch voor 50 de Diaper Champ gekocht twee weken geleden. Helaas vind ik dat ding een miskoop. Wel handig dat je er gewone vuilniszakken in kan doen, maar na twee dagen stinkt het toch in het kamertje. En we doen de stinkluiers ook nog in een apart luierzakje. Dus dat hij net zo geurvrij is vind ik echt keiharde marketingtruc. Dus ja... wat we nu gaan doen? Ik probeer t nog even, maar anders ga ik weer terug naar de dure, maar wel effectievere Sangenic. Gelukkig staat ie nog op zolder.