In het begin van mijn zwangerschap heb ik de babydoos van etos/felicitas aangevraagd maar tot op heden niets ontvangen. Ik heb er al eens achteraan gemaild. Ze zouden nog eens een ophaalkaart toesturen maar nog steeds heb ik niets ontvangen. Aan de ene kant denk ik... hou de doos maar maar aan de andere kant bent ik heel nieuwsgierig naar de inhoud . Mis ik nu een leuke verrassingsdoos ?? De doos van prenatal heb ik wel ontvangen. Die was leuk.
Ik heb ze ook beide gehad en weet niet meer precies wat waarin zat. Volgens mij vond ik die van de Etos erg leuk omdat er ook een Zwitsal billendoekjes bewaardoos inzat. Het enige nadeel is dat je door Felicitas een thuisbezoek krijgt na je zwangerschap. Moet zeggen dat ik niks heb gekocht toen, want vond het hartstikke duur!
Thuisbezoek doen ze sinds kort niet meer. De tweede doos wordt nu per post opgestuurd, heb ik begrepen. In die etos doos was inderdaad zwitsal billendoekjesdoos de moeite waard. Voor de rest eigenlijk niks bijzonders. O ja, 5 kortingsbon bij aankoop van 2 pakken pampers new baby bij etos. Van alle dozen vond ik Prenatal met vlag en wimpel de beste! Daar zat ook een billendoekjesdoos van Pampers bij.
Ik heb vandaag de tweede etos doos thuis gekregen. gelukkig komen ze niet meer zelf langs. Er zit in een slabbetje van lief met kerstbengel erop heel veel folders en boekjes. ook wel kortingsbonnen. Een pakje opvolg melk, een toetje, en 2 pakjes pyama papje. En een klein potje sudocreme. Dat was het wel geloof ik.
gewoon bellen: ik heb ook de ophaalkaart nooit gehad gebeld naar 088-5567104 dan krijg je een ander nr omdat ze verhuisd zijn ben t nummer vergeten. ik heb t aangegeven en ze zouden een pakket op sturen en zou ik met 2 weken in huis hebben. het is nu bijna een week geleden dat ik gebeld heb dus ik wacht nog een week en dan bel ik gewoon weer. ze zijn best aardig aan de telefoon. De ophaalkaart kan gezien worden als reclame en kan zijn dat tie per ongeluk is weggegooid of bij de buren die t hebben weggegooid. je weet maar nooit.
volgens mij gewoon op de site dan moet je alleen ff inloggen en anders even bellen komen ze normaal voor de baby doos thuis dan?
ik heb in de zwangerschap 2 x de doos aangevraagd omdat ik dacht dat het niet goed gegaan was maar kreeg wel een tijdschrift thuisgestuurd en nu vorige week weer de wij thuisgestuurd gekregen met een brief dat ik 2 dozen zou krijgen de 1e en dan de babydoos ofzo maar heb helemaal niks gehad hoor het van heel veel meiden die niks gekregen hebben zouden ze daar ook crisis hebben?
ik wacht en wacht en wacht nog steeds. Heb inmiddels meerder keren contact met ze gehad en meerdere keren hebben ze toegezegd dat ze de doos zouden toesturen maar tot op heden nog niets mogen ontvangen. Onze zwangerschap zit er bijna op. De uk is inmiddels al een paar daagjes over de tijd. Ik twijfel nu om de doos te annuleren. Jammer vindt ik het wel
jammer is dat dan he, als ze het beloven en niet doen zeg dan gewoon hij komt niet meer. heel veel succes alvast met de bevalling meid. wie weet komt de doos nog, al is dat dan wel wat laat
dat weet ik dus niet, ik vraag het voor het eerst aan. Had altijd vrees voor de hostess vandaar haha.
o vandaar ik weet t ook eigenlijk niet maar ze komen er bij mij niet in!!!! haha ik wil geen vreemden over de vloer!!!!
Ik heb hem vandaag opgehaald en er zat een brief in dat ze de tweede doos opsturen inderdaad. Er stond verder niks in over dat ze nog langskomen. Het is de eerste doos die ik heb, maar ik vond er wel leuke dingetjes inzitten. Een doos voor de billen doekjes en een pak doekjes, een nuby flesje, een speentje, een knuffeldoekje, 2 luiers met een kortingsbon van 10 euro bij drie pakken en een stapel tijdschriften.
de blije doos van prenatal daar zaten van nutricia 3 zakjes opvolgmelk in. 16 inieminie luiers in een pampers billendoek doos, een mimi verpakking met van die doekies. een speen, een flesspeen 123. tuttel je speen doekje. een rompertje. folders en boekies en een mini potje sudocreme. er zaten ook bonnen voor korting op luiers is maar die waren maar geldig tot 31-12 en de rest ben ik alweer vergeten met mijn puddinghersens hihi ik heb de doos 3 weken geleden gehaald.