Hier heeft ze alleen in de kraamweek maatje 1 aangehad. Daarna 1 pak van maatje 2 gehad, maar die al niet helemaal op gemaakt. Ze zit dan ook al vanaf week 3 in maatje 3. Maar ik vond van de new born alleen de 1 fijn door de plasstrip. Daarna vond ik de pampers baby dry veel fijner. Succes met je bevalling! En geniet van je kleintje!
Je kan gerust een aantal pakken newborn kopen hoor, zo snel zal t niet gaan. En bij de etos wilden ze zelfs omruilen als ik met maten verkeerd zat.
Spannend!!!! Haha en dan op je gemakje over luiertjes babbelen hihihi... Jep, al drie keer in totaal...hoge vliesscheur en weeen...bij mij zet t nog altijd niet door..al weken om de 5 tot 3 min harde buiken soms uren krampend, dan uren gewoon harde buiiken, al 4 weken.. Gaat t bij jou gewoon gebeuren spannend meis!! Zet m op!!!!!
Intresant deze aanbieding moet je hiervoor een klanten kaart activeren en krijg je dan een bon via de mail?
Ja, precies zoals jij zegt. Je hebt een klantenkaart, die activeer je, vult je gegevens in en geeft aan wat jouw interesses zijn en krijgt wekelijks/dagelijks (naar eigen wens) een mailtje met een voordelige aanbieding. Als je er gebruik van wilt maken activeer je hem en kan je dat halen in de winkel met je klantenkaart.
oja die aktie... die hadden ze toen ook alleen dan gratis en ik had toen allemaal familie die voor me ging halen. Zat ik op een gegeven moment met 10 van die pakken. Maar goed ik heb ze allemaal opgebruikt ondanks dat mijn ventje 4320 gram woog bij de geboorte. Ik vind het fijn als een luier lekker aansluit.
Ja, dat was toen ook een geweldige actie. Maar toen ging het om (halve) pakjes Kruidvat-eigen-merk luiers. Die je gratis in kon slaan...dit gaat om de pampers newbaby. Om een normaal pak die je voor de helft vd prijs meekrijgt. Die actie van 1,5 jr geleden was nog beter!! Heb toen m'n zusje meegeholpen inslaan...die had toen ook een stuk of 10 pakjes gratis. Alle pakjes zijn opgegaan!
maar... voor de huidige actie ben je te laat volgens mij. Als je nu dat doet, krijg je inderdaad elke dag een actie aanbod. Deze was van vrijdag, en is dan een week geldig, maar als je na vrijdag aanmeldt, krijg je hem dus niet meer!! Je zult op de volgende moeten wachten. Ik denk dat hij eens in de 2 maanden langs komt??Ik heb als intresse gebied alleen babys, geen idee of dat nog wat uitmaakt.....
Wij zijn nu aan de zesde pak Newborn 1...1 pak per week. Ze kan al naar twee, maar we vinden 1 prettiger met de urine indicator en zit ook net goed.