Ons meisje heeft altijd jeuk op haar buikje. Ik heb al van alles geprobeerd. Ik ben op een ander merk luiers overgestapt. Gebruik geen creme met een geurtje. In plaats van badschuim gebruik ik badolie. En ik smeer haar al in met Vaseline Lanette creme. Alleen niets helpt, ze blijft jeuk houden. Iemand een tip wat ik nog kan proberen of waar dit door zou kunnen komen?
Ik lees even mee. Mijn dochter had eerst een hele droge huid en dat is, nadat ze kleertjes van iemand had gekregen die gewassen waren (dus heb ze niet opnieuw gewassen) overgegaan op eczeem. Nu wassen we met Neutral en ik smeer haar in met Cetomacrogolcreme (20% vaseline) tegen de droge huid en de eczeem is binnen een week bijna weg. Ze krabt alleen steeds aan haar buik zodra de romper uit is, dus heeft nog wel jeuk. De gouden tip is daarom ook hier welkom. Overigens kan het ook een allergie op voeding zijn. Heb je dat al uitgesloten? Misschien dat je een 'nieuw' fruit had geprobeerd en dat het daarna is begonnen?
Ze heeft geen allergie of zoiets, je ziet ook geen plekjes of bultjes. Een droog huidje heeft ze wel. Vind het zo sneu voor haar..
Hier ook een dochter die vaak aan haar buikje krabde. Bad/huidolie geprobeerd, weleda crème maar niets hielp. Huid was ook echt droog, verder geen bultjes oid. Heb nu crème van zarqa speciaal voor baby's en haar buikje is niet meer droog en ook krabt ze niet meer.
Onze uk heeft ook een gevoelige huid maar zit nu voornamelijk op zijn benen. De was extra spoelen en in bad/ douche alleen water en 3 maal daags smeren met lannette crème. Nu weer een baby zachte huid. Zodra ik douche spul gebruik al is het voor gevoelige huid heeft hij weer jeuk.
Mijn dochter had als baby ook een heel droge huid met veel bultjes en irritatie. Smeren met cetomacrogolcreme (huismerk kruidvat) hielp als enige, alle andere smeersels niet!