Ik speel ontzettend graag met mn kind en zij vind het ook schitterend. Nu vraag ik me wel eens af van wat andere mama's voor spelletjes doen met hun kindje. Lieve is nu bijna 15 maanden en ik vraag me wel eens af wat ze nu juist erg leuk vind met spelen. Ze verveelt zich nooit hoor maar ik vind iets nieuws ook wel eens leuk,dus waarom zij niet Hoe spelen jullie met jullie kindjes? xXx
Evi is natuurlijk nog wel een half jaartje ouder, maar ik speel vaak met haar op het kleed; torentjes bouwen (die zij dan om mag gooien), boekjes lezen, poppetje aan en uitkleden, met een balletje gooien/rollen, papier scheuren, kleuren. En buiten; 'voetballen', met de poppenwagen een stukje wandelen of de bossen in en dan op boomstronken klimmen enzo.
Eliza vind het geweldig als ik achter haar aanren.. Kietelen (doet ze bij mij ook) Met de beertjes spelen, boekjes bekijken, gewoon met haar speelgoed spelen..
Krijg je de pampers nieuwsbrief? Hier staan ook vaak spel tips voor je kindje. Deze maand stond er in; lopen achter een stokbeestje. (een eendje bv met een lange stok, en wat dan beweegt) Of spelen met klei (zelf lijkt me dit nog niks want alles gaat in de mond) Ik laat Steven ook wel eens tekenen, boekje voor lezen toren maken van blokken, hij stapeld zelf of gooit ze om. Kiekeboe spelen, verstoppertje Muziek opzetten en dansen, of bij mama op de arm en dan dansen. Maar Steven kan ook heel goed zelf spelen, in de box of buiten de box, wasknijpers en puzzelstukjes in bakjes doen, of wasknijpers in een kleine cola fles stoppen. Vandaag heeft hij de kerstkaarten eraf gehaald, en was hij ze aan het bekijken en kwam er met 1 aan, en zei; boe, (er stond een rendier op) Hij heeft nu echt een leeftijd dat alles precies moet zoals hij wil, alles sorteren, boekjes bekijken. En als iets niet lukt op de grond gaan liggen en heel boos worden.
Hier is het: - spelen met haar blokken - muziek maken (xylofoon, trommel, trompet) - muziek luisteren en dansen - liedjes zingen - kiekeboe spelen En wat de laatste weken favoriet is is gewoon springen op de bank of het bed. Ik ga er dan niet bij springen hoor..haha. Maar ik klap dan met mn handen of klap mn handen op de bank, dan gaat ze helemaal in een deuk.
Kalush, dat vind Iman ook geweldig Gewoon als een idioot achter haar aan lopen haha Dan heeft ze de grootste lol!
Samen spelen met de ballenbaan Ik houd de puzzelplank vast en Emme brengt alle stukjes van de puzzel die her en der verspreid door de kamer liggen naar me toe. De hele inhoud van het keukentje naar me toe brengen en dan steeds alsjeblieft (tatata) zeggen zodat ik dank je wel zeg Zingen Boekjes (voor)lezen Samen met de xylofoon spelen Heel 'hard' achter Emme aanlopen, dan rent ze keihard lachend voor me uit en kijkt ze achterom waar ik blijf. Pim