Hey meiden, Ik heb een hele stomme vraag Ik ga volgende maand voor het eerst zwempampers gebruiken (heb ze wel al gekocht). Maar nou wilde ik weten, als je nou even het water uit gaat om even iets te eten, moet je dan weer een nieuwe pamper omdoen voor de kou, of laat je hem net als dat wij het doen met badkleding opdrogen? en doe je over die zwempamper nou nog een zwembroek? Ik heb ook 2 zwembroekjes, maar heb eigenlijk niet zo een zin dat ik daar in het water zit en alles om me heen bruin word hoe doen jullie dat??
De eerste keer hoefde ik echt niet langer dan een kwartier te gaan zwemmen dan had ze het ijskoud. Maar als je iets gaat eten zou ik wel een nieuwe aan doen.
ik zou wel als je een pauze neemt van langere tijd dat je m af moet doen hij blijft behoorlijk nat. in de zomer laat ik m dan wel aan en ja ik gebruik echt wel een bikini staat zo pittig een zwembroekje of bikini
ik gebruik ook een zwemluier en daarovereen een zwembroekje. Bewust geen zwempak, is veel te onhandig om aan en uit te trekken in het zwembad. Je komt toch al handen tekort! Verder neem ik geen pauzes buiten het water, om geen kou te vatten. Eventueel van het water naar de kleedruimte een badcape of handdoek met capuchon. Reken er niet op dat je urenlang blijft, de eerste keren is zo´n 20 minuten lang zat!
Wij gaan volgende maan naar center parcs. Ik schrik best wel van de tijden die jullie zeggen in het water te zijn. Ik dacht namelijk ook lekker bubbelbad enz. Normaal als ik in bad ga neem ik julian altijd mee maar zit dan echt wel een uur in bad.
Een zwembad is iets anders dan een bad thuis. Een uur in bad lijkt me trouwens ook niet goed, maar dat terzijde. Het babyzwemmen hier is een half uurtje.
Toen Valerie 5 maanden was zijn we ook naar CP geweest. En toen hield ze het echt wel langer vol dan een half uurtje hoor! We zijn toen zeker 2 uur aan het zwemmen geweest. Ik had haar een zwemluier aan, en daaroverheen een zwembroekje. Als we even uit het water gingen pauzeren deed ik haar een gewone luier aan.
Zo dus! Veel zwemplezier, maar kijk er niet van op dat hij het niet heel lang zal volhouden en erna waarschijnlijk heerlijk in slaap valt!
de plas gaat overigens gewoon door zo'n zwemluier heen. Ik denk dat het meer voor het tegenhouden van de poep is. Ik zou daarom wel een schone droge zwemluier aandoen als je er even uit gaat om wat te eten.