Hoi, Ik ga van het weekend naar Guus Meeuwis. Maar.. wat moet ik aaaaan?! Bij de Toppers is het carnavalsgehalte, bij Marco Borsato in het rood. Bij Groots is geen dresscode en het gaat me dan ook vooral om het weer... Mijn kledingkast is heel gedifferentieerd: jurkjes, panties, leggings, spijkerbroeken, topjes, truitjes enz. Iets waar ik me prettig in voel is logisch, maar dat zit altijd wel goed. Ik wil ook niet met veel vesten gaan zeulen als het evt te koud wordt of te warm natuurlijk... Wie heeft de tip?
Ik ga toevallig vanavond. Ik heb gewoon een spijkerbroek met een shirt aan en neem een trui mee voor als het koud wordt. Meestal haal ik de trui/vest daar Oja en goede schoenen waar je het de hele avond op uit houdt. Bij mij zijn dit vanavond mijn enkellaarsjes. Gewoon lekker casual dus Veel plezier.
Ik ben gister geweest. Gewoon een shirtje en een broek had ik aan. Voor kou ben ik niet zo bang, je krijgt het snel genoeg warm haha. Alvast veel plezier!