veel moeite met eten

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Daphne26786, Jan 4, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Daphne26786

    Daphne26786 Fanatiek lid

    Oct 11, 2011
    1,046
    0
    0
    rotterdam
    goedemorgen verloskundige

    ik heb altijd al een probleem gehad met eten en dat ging voor me zwangerschap eigenlijk net goed. nu gaat het weer minder heb de hele dag een raar gevoel in me maag en dat weerhoud me van eten kan ik daar iets aan doen?

    alvast bedankt
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    Dec 2, 2005
    11,590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    ik zou het even bespreken met je verloskundige of je huisarts. Als je altijd al moeite hebt gehad met eten is het misschien verstandig om je te laten begeleiden door een diëtiste in deze zwangerschap. Neem je al een multivitamine voor zwangeren? Dat zou ik zeker doen, dan heb je dat in elk geval binnen!

    Mirjam
     
  3. Daphne26786

    Daphne26786 Fanatiek lid

    Oct 11, 2011
    1,046
    0
    0
    rotterdam
    ja die neem ik ik neem davitamon compleet mama ik hoop dat dat goed is maar ik zal contact opnemen moet dat per direct of kan dat wachten tot me volgende afspraak 9 feb?
    alvast bedankt
     
  4. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    Dec 2, 2005
    11,590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    het ligt eraan, als je echt erg weinig eet zou ik nu al naar een diëtiste gaan. Dat kan zonder verwijzing.

    Mirjam
     

Share This Page