Hai Ladys Sinds eergisteren is mijn buik een stuk kleiner dan voor heen😔 Ik zit nu op 4.5 maand zwangerschap Iemand enig idee hoe het komt dat mijn in omvang is afgenomen?
Opgeblazen geweest en dat is afgezakt? Schijnbaar heel normaal rondt de 18 weken aangezien hij/zij dan hoger gaat zitten. als je het zelf echt niet vertrouwt gewoon verloskundige bellen natuurlijk! Voel je hem/haar al?
Goed kunnen poepen? Misschien wat vocht vastgehouden met het warmere weer en dat nu weet weggewerkt? Baarmoeder gegroeid waardoor beeb wat meer kan strekken?
Bedankt voor je reactie...😁 Jaa ik denk hem al te voelen af en toe bubbeltjes/ golven in mijn onder buik. Die ik nooit eerder heb ervaren.
Hmm het kan dus van alles zijn?! Wc bezoek gaat redelijk goed. Spannend al die veranderingen in en aan het lichaam
Nou als die gebleven zijn en je bent geen vocht of bloed verloren, dan zou ik mij er niet druk om maken hoor! Voordat je het weet heb je je buikje terug!
Heb ik ook gehad hoor. Ligt gewoon aan de darmen die de ene keer wat gasseriger kunnen zijn dan de andere keer
Ik had het bij mijn eerste ook, die was opeens heel anders gaan liggen, waardoor mijn buik opeens heel klein werd. En rond de 28 weken weer, toen lag de baby dwars. Dus het kan gebeuren. Als je het niet vertrouwd altijd je vk bellen. Ik voelde me heel bezwaard om haar om 10 uur savonds op zaterdag lastig te vallen, maar liever 10 keer voor niets dan 1 keer te laat.
Ik kreeg in de 20ste week (week 19 tot 20) ineens een groeispurt dus misschien dat jij die straks ook wel krijgt! Kan idd nu even je darmen zijn die wat minder opgezet zijn of dat je nu minder vocht vasthoud omdat het kouder is buiten.