hallo dames.. ik heb 21 januari positieve ovulatietest in handen gehad.. nu net onder het douche merkte ik dat ik wat bloed verloor, dus ik denk ik word ongesteld. ik wil het gaan invullen op mijn app zie ik dat ik pas 11 dpo ben. wat rond neuzen op internet kom ik voor innestellingsbloeding tegen. zijn er misschien dames die dit ook meegemaakt hebben? ik ga der vanuit dat het gewoon een voorbode van mijn menstruatie is maar je weet het maar nooit groetjes toetjes.
Het zal afwachten zijn, maar innestelingsbloeding komen niet zo heel vaak voor, het kan beide kanten opgaan!
inderdaad het is nu afwachten maar was nieuwschierig of er iemand zoiets meegemaakt heeft haha over paar dagen weet ik het zeker
Ja, maar was beide keren voorbode voor menstruatie. Sorry. Innestelingsbloeding komt overigens wel degelijk voor. Had ik bij mijn 1e zwangerschap. Dacht dat ik ongesteld was geworden. Niet dus.
Ik heb net ook wat raars... Ik verloor weer een klodder slijm (nod 5 feb) en dat was licht roze met licht rozige draadjes erin... een klein beetje maar, daarna was het er niet meer.
Het is inderdaad afwachten, maar omdat je nieuwschierig bent ga je googelen haha😜 Romyatilla dan lopen wij bijna gelijk hopelijk is het een goed begin van de maand voor je! Ik ga voor je duimen
Dat is het vervelende ervan dat je niet precies kunt zeggen welke kant het uit gaat😞 Het kan een voorbode zijn maar kan ook een positief verhaal uit komen😉 en dat wachten is nog het ergste, want het liefste ren ik om het halfuur naar het toilet om te kijken of er nog bloed is! Maar dat heeft dus helemaal geen nut! Ik heb tegen mezelf gezegd als het niet door zet wacht ik nog even met een test doen al zo vaak voor de gek gehouden door mijn lichaam. Vandaag kreeg ik wel te horen dat ik er gezonder uitzag dat ik een gezonde gloed over mijn gezicht had ☺️
Haha ik ook net! 2x in 15 minuten... Maar ik ben gewoon elke keer zo bang om te gaan, als ik mijn plas afveeg dan durf ik gewoon niet te kijken... Eerst gaat heel langzaam de ene oog open en als het papiertje niet rood is, dan haal ik echt even opgelucht adem... (Wat erg eigenlijk)
Hahah ik snap wat je bedoeld.. Het is iedere keer weer een verrassing als je naar de wc gaat..ik probeer nu juist zo min mogelijk te gaan😜