De bijnaam die ik van mijn man heb gekregen omdat ik de laatste tijd zo verschrikkelijk hard snurk! Zijn er dames die dit herkennen? Lig al zo min mogelijk op mijn rug maar blijkbaar lig ik ook op mijn zij letterlijk te ronken haha. Iemand tips?
Zelf herken ik het niet. maar ik weet dat het wel veel voorkomt in de zwangerschap. heb ook vorige zwangerschap meerdere opnames gehad en heel wat gesnurk gehoord
Yep! Mijn man zegt dat d'r geen boom meer overeind staat hahahaha Wel lief dat hij me laat slapen maar ligt zelf uren wakker door mijn kabaal haha
Jep. Hier ook. Grrrr. Ik snurk normaal nooit en nu ineens wel weer. Tijdens vorige zwangerschap ook. Niet echt sexy
Ja, herkenbaar! Niet echt damesachtig. 😏 Ik vind het zelf erg vervelend omdat mijn man er echt last van heeft en hij gewoon moet werken en ik verlof heb. En ik kan er echt niks aan doen, het is een zwangerschapskwaal. Vannacht maakte hij me weer wakker omdat ik zo ontzettend hard snurkte. Toen barstte de bom en zette ik het op en janken omdat ik elke nacht meerdere malen wakker word of word gemaakt. Door zijn gesnurk (maar eerlijk is eerlijk, dan maak ik hem ook wakker. Met het verschil dat hij meteen doorslaapt. 😏 ), doordat ik het hele bed nat heb gezweet of mijn hele kussen heb natgekwijld (nog zo'n charmante zwangerschapskwaal). En dan lekker gaan liggen piekeren. Heerlijk, van mij mag de baby komen. Ik zit er geestelijk een beetje doorheen.
Hier ook.. vind het zo vervelend. Vl slaapt er amper door en ik word soms zelf wakker door mijn gesnurk. Tja nog maar even volhouden, zijn ook de laatste loodjes voor hem haha
Hier ook, als hij mijn rugje kriebelt hou ik op haha. Je schijnt snurkpleisters te hebben maarja of dat werkt? Mijn moeder kruipt gewoon in het logeerbed als haar partner snurkt. Hij heeft zelfs ok gehad ervoor maar snurkt nog steeds.
Ik deed het al voor de zwangerschap maar nu heb ik het volume nog iets harder gedraaid. Gelukkig is mijn vriend het gewend, maar hij word er niet gelukkig van.
Ik lag al te kreunen maar nu snurk ik er ook nog bij haha. En ik haal heel zwaar adem. Gelukkig kun je bommen af laten gaan naast mijn vriend en hij slaapt gewoon verder. Maar ik mag niet meer bij anderen slapen 😂
Haha Sabo je treft het! Mijn kerel kan er ook wat van, vannacht lagen we ons om de beurt te irriteren aan elkaars snurkserenades... maar idd zoals zara zegt er zal wel niet veel aan te doen zijn behalve hopen dat het weer weggaat na de bevalling!