Ik woon in een grote stad in een populaire wijk. Hier loopt 80% van de ouders in de laatste modetrends en de overige 20% wijkt daar vanaf. Waarbij ik het bij 10% een positieve afwijking vind en de andere 10% ziet er in mijn ogen onverzorgd of saai uit. Maar die 80% vind ik ook wel vermoeiend. Het komt erg oppervlakkig op mij over. Zo uiterlijk gericht. Je hebt toch wel een eigen smaak en stijl waarbij je niet ALLE trends mooi kunt vinden? En al die metroseksuele mannen vind ik dus ook een enorme afknapper. Doe mij maar een wat "mannelijker" exemplaar. Oftewel ik pas echt totaal niet in deze wijk wat dat betreft, maar toch voel ik me er thuis
10 jaar geleden oogschaduw gloss mascara Nu heel soms mascara verder niets. .ging 10 jaar terug veel uit . Nog geen Kids. Nu komt het er gewoon niet meer van met de kinderen. En met corona in zwangerschap en bevalling heeft t ook geen prio meer. Heb eigenlijk al bijna zwarte wenkbrauwen van mezelf.
Haha ik ben over het algemeen gestopt met makeup dragen. Als ik het wel draag (bijv voor een gelegenheid) is het heel anders dan 10 jr terug. Concealer onder mn ogen, bronzer om te shapen, mascara. Vroeger droeg ik veel zwarte eyeliner en ik gebruikte foundation, die ik niet nodig had dus sloeg nergens op.
Ongeveer hetzelfde als 10 jaar geleden. Langer geleden had ik zwarte streep eyeliner en zilveren oogschaduw Elke dag eyeliner potlood (dus niet te hard) streepje oogpotlood onder m’n ooglid (nooit op het randje, dan lijkt je oog kleiner) mascara vaak twee laagjes. En wenkbrauwen teken ik wat bij met poeder. Ik gebruik ook elke dag een zonnebrand met tintje erin om te egaliseren, en tegen huidveroudering Voor speciale gelegenheden doe ik oogschaduw op, bruin of goudkleurig en foundation.
Ik zie ook weinig vrouwen met make-up hier. Dat wil niet zeggen dat de meeste vrouwen geen make-up gebruiken natuurlijk, zelf draag ik ook dagelijks make-up. Maar alleen thuis en absoluut niet buitenshuis. (En ja, ik begrijp best dat anderen daar iets van vinden hoor.) En om on topic te blijven, dat is in 10 haar niet echt veranderd.
10 jaar geleden droeg ik nog wel make-up,toen droeg ik vaak oogschaduw, oogpotlood, mascara en wat foundation voor mn wallen. Tegenwoordig vindt ik het wel prima zonder make-up. Heel soms doe ik nog wel make-up op maar dat is meer bij gelegenheden zoals een bruiloft ofzo of als ik niks te doen heb en me dus maar bedenk om op te maken, wat ik dan draag aan make-up is wat oogpotlood en mascara verder niks.
Over het algemeen plan ik zulke dingen in de ochtend, dan doe ik mijn make-up pas als ik weer thuis ben. Mocht ik onverwacht naar buiten moeten dan haal ik het er inderdaad af, maar dat komt bijna niet voor. Of als ik lui ben draag ik gewoon een zonnebril