Hoi, Ik ben alvast aan het bijhouden of en wanneer ik mijn eisprong ongeveer heb. Zit nu op dag 16 en mijn ovutest is weer lichter geworden tov gisteren. Heb met ochtendurine getest (kwam er dus net achter dat je dat beter niet kan doen). Op dag 14 en 15 heb ik ook 's avonds getest. Ik ben nu dus bang dat er helemaal geen eisprong is geweest. Heb nog wel een koperspiraaltje maar dat zou niet mogen uitmaken. Mijn cyclus is meestal 29-30 dagen.
Ik heb ook zo'n rijtje.. Er zit niet echt een knaltest tussen. Ik moet mijn ongesteldheid even afwachten, dan kan ik zien op welke dag mijn ei dus is geweest..
Ik heb altijd begrepen dat je de testen het beste vlak na de middag kunt doen, rond 13-14 uur. Dit omdat het hormoon in de vroege ochtend begint vrij te komen en dan rond die tijd in de middag zijn piek heeft. Dus wellicht heb je je piek gewoon gemist. Als de testen weer lichter worden zou ik zeggen dat je wel je eisprong gehad hebt, 24-48 uur na je sterkste test.
Zit ik je net te vertellen dat mijn rijtje er ook zo uit ziet.. heb ik tegen 2 uur getest. En wat denk je? De donkerste tot nu toe. Ben er niet helemaal zeker van of hij niet meer donkerder kan, maar het ziet er wel goed uit. Mijn rijtje schommelt ook een beetje hoor. Dan wat donkerder, dan weer wat lichter.. Deze is ineens erg donker! Ik zou dus gewoon nog even doortesten.
Mja ik doe er morgen nog een en dan is het even genoeg deze ronde. Vlgd maand mn spiraal eruit en dantest ik vanaf dag 10 en dan wel smiddags. Kijken hoe dat gaat lopen. succes en bedankt voor jullie reactie
Starry, dat is inderdaad een knaller! Jij kan aan de klus Vanochtend weer een testje gedaan, niks geen streepje op te zien. Ik ga er dus maar vanuit dat mijn piek op dag 15 was.