Dochter gaat in maart naar de basisschool en dan heeft ze een broodtrommel nodig ik wil graag 1 met meerdere vakjes. Zag deze van goodbyn. Iemand ervaring? Tips voor andere zijn ook welkom. Als er maar meerdere vakken in zitten.
hey deze zijn erg handig volgens mij.ik heb een barbapapa doos gekocht met 2 bakjes die gewoon los zitten. maar ik moet dus vr fruit iets anders mee geven. hij eet gelukkig graag banaan en appel die kunnen los in zijn tas dacht ik.
Ja wij! Milan heeft deze en wij zijn er erg tevreden mee. Hij heeft 'm nu ruim een jaar in gebruik en de trommel ziet er nog als nieuw uit. Hij kan 'm ook heel handig zelf open en dicht maken. Ik doe altijd rauwkost in het kleine vakje en in het grote vakje fruit, echt ideaal!
Ja die hebben wij er ook bij. Ik heb 'm vorig jaar besteld en toen kon je alleen kiezen uit die met 3 vakken met beker of eentje met 5 vakken zonder beker. Maar die met 5 vakken is nog een stuk groter dan met die 3 vakken en die past niet in een kleutertas, dus wij hebben die met 3 vakken gekozen. Ik vind de beker ook wel fijn in gebruik, alleen past er niet zo veel in als bijv. in een mepalbeker.
Oh die ziet er handig uit! Wij hebben een gewone van Cars, zonder onderdeling. Maar ook wel tevreden mee, alleen wat meer doosjes mee naar school.
Ik zou even op school navragen wat de bedoeling is. Hier willen ze dat je de lunch in een broodtrommeltje doet, het drinken erbij. Allemaal samen in een speciaal geisoleerd lunchtasje, wat we van school gekregen hebben. Alle lunchtasjes moeten in een speciale emmer. (Onze school werkt sinds de zomervakantie met het continue-rooster).Het fruit moet in een apart bakje in de rugzak blijven en het drinken voor de pauze in een mandje gezet worden. Hier mag je dus niet het brood en het fruit samen in één broodtrommel doen en zijn vakjes dus niet echt nodig. Ik zou dat dus even navragen. Anders koop je misschien speciaal trommeltjes daarvoor en heb je er uiteindelijk niks aan.
Ik heb van Mepal een trommel voor brood, en een kleinere, in dezelfde kleur, voor fruit. En een losse beker. Zo'n trommel met 3 vakjes is compacter, maar vraag mij af of het nu echt veel makkelijker is... Als die beker gaat lekken, zit dan niet gelijk alles onder?
ik sluit me hier bij aan... Ik heb dezelfde. Het lijkt me voor een kind ook wat onduidelijk als het fruittijd is, dat het de broodtrommel al heeft. Ik doe zelf in haar mepal trommel (de grote) een pakje melk en dan passen er nog 2 boterhammetjes naast. De lunch dus. Voor het fruit heeft of een los stuk fruit of inderdaad dat fruitbakje en de drinkbeker. En ik heb helaas nog geen merk gevonden die niet gaat lekken. De mepal beker doet het vrij goed, maar ook niet altijd. Maar oke: Ik zou voor trommeltjes ook eens bij de xenos kijken. Ik was nog even voor een andere site aan het kijken, maar kan die helaas niet vinden, ik zoek nog even verder
Vandaar willen ze hier op school niet het brood en fruit samen in één bakje. Een kind en de juf weten dan niet wat de bedoeling is, wat er op gegeten moet worden, wat bestemd is voor de pauze en wat voor de lunch. Dus hier moet alles apart.
Ow hier hebben we geen continurooster, dus alles wat in de trommel zit is gewoon voor de pauze. Als 'ie over zou moeten blijven, zou ik denk ik ook voor twee aparte trommels gaan.
Maar ook voor overblijven lijkt hij mij erg handig, kende het niet. Dochter krijgt fruit op school, maar bij de lunch eet ze ook graag iets van druiven of een blokje kaas, etc en dat zou hier ook mooi in kunnen. Nu heeft ze een gewone broodtrommel en zit alles door elkaar. Een klein bakje voor het fruit om 10:00 uur kan natuurlijk ook gewoon.
Hier krijgt dochterlief een apart bakje met fruit en een beker drinken voor 10.00 uur Daarnaast blijft ze 1-2 X per week over, daar heeft ze weer een ander trommeltje voor. Waar ik dan weer een apart ikea-bakje inzet met fruit / groente, zodat het niet in de war raakt met haar brood. Tevens wat lekker voor als ze klaar is. Drinken hoeft niet mee, ze kan op school thee, melk, soep of yoghurt krijgen.
Het lijkt mij erg onhandig, omdat alles in kleine stukjes moet.. Kun je nooit een normale snee brood eten. En ook weinig ruimte voor brood lijkt me.
Mijn neefje gaat sinds kort ook naar school en die moet ook 2 aparte trommeltjes mee. 1 is voor 10 uur en die andere is voor de lunch.
past er ook een pakje drinken in 1 van die vakjes of moet je zo'n drinkflesje aanschaffen. Vind het zulke leuke trommeltjes en handig ook, maar die drinkbekers lijken me zo klein. Hoeveel milliliter kan er in? Mijn zoon heeft geen continurooster, alleen pauze om 10:00. Is het trommeltje dan niet te groot? En passen er van die kinderbananen in? Mijn zoontje is namelijk gek op bananen, dus neemt 2 keer week zo'n klein banaantje mee! Bedankt.
Ik weet eigenlijk niet of er een pakje in past. Hier mogen we geen pakjes meegeven (vanwege het milieu), dus wij hebben nooit pakjes in huis. Zo op het oog denk ik dat er wel een pakje in past hoor! In de beker kan denk ik ook zo'n beetje 200ml (misschien iets meer?). Hier op school hebben we ook geen continurooster, dus mijn zoon gebruikt 'm ook voor het 10uurtje. Ik vind de trommel daar niet te groot voor. Maar mijn zoon is wel een grote eter, dat scheelt misschien.
Ik geef ook nooit pakjes mee, hij heeft nu een mepal beker maar die gaat altijd maar voor de helft leeg. 200 ml is prima voor een 10 uurtje lijkt me. Dan kan ik die ook gewoon aanschaffen. En weet jij of die kleine kinderbananen erin passen? Hij neemt toch wel 3 keer per week zo'n kinderbanaantje mee.