He allemaal, Vandaag zijn we 8 wk zwanger En maandag onze eerste echo etc. Ik ben wel heel benieuwd hoe dat is etc Van de week had ik in eens el veel last aan de rechter kant van mn buik, richting mn lies Ik kon niet ee liggen op mn beide zijkanten zo'n pijn. Volgends een vriendin van ons was dat typisch banden pijn, echt als of je vreselijke spierpijn hebt! Maar gelukkig is dit nu wel weer minder, alleen na een intensieve dag, als je dan rond 5 uurrustig aan wil doen voel ik het weer. En man, na eten heb ik het gevol als of ik op ontploffen sta. Terwijl ik niet enorm veel eet. Zullen vast wel de eende kwaaltjes zijn Hoe hbben jullie je eerste echo ervaren en wat is jullie allemaal verteld etc?
Wij hebben maandagavond onze eerste echo. IK ben dan 9+5. Ik vond het echt heel lang duren voordat ik voor de eerste echo mag. Wel al intake bij vk gehad, maar die zei dat ze pas vanaf 10 weken het hartje kon horen. Ik heb bijna nergens last van, alleen het volle gevoel na het eten. En af en toe die steken/bandenpijn en gevoelige borsten. Nu maar hopen dat ze maandag vertellen dat alles goed is. Succes met wachten nog allemaal!
Succes morgen! Hopen dat alles goed is! Morgen heb ik ook mijn eerste echo... vind het ook zo spannend... Heb ook weinig kwalen alleen bij vlagen misselijk, gevoelige borsten en ook af en toe steekjes... De eerste weken veel meer..menstruatie krampjes, enorm humeurig..
Freck wat een super nieuws. Wij hebben vanavond de eerste echo gehad. Alles goed en een mooi kloppend hartje. Zijn vandaag 9+6. En 16 April uitgerekend! Zitten nu echt even op een roze wolk! Zijn zo blij en gelukkig!
Zo wij hebbn de echo gehad Het hatje klopte helemaal goed en op een mooi ritme Ik kreeg het helemaal warm dr van zo mooi om te zien. We zijn op dit moment 1 week terug gezet, volgends de echo dus 7,4 weken. Over 2 weken 1okt hebben we weer een echo misschien dat et dan anders is zeiden ze. Wat mooi dat het bij jullie ook zo goed was.
Lovekid goed nieuws. Wij vandaag de echo in het ziekenhuis gehad e n ook een kloppend hartje te zien. Oh zo blij!! Geweldig. Zijn nu 8 weken en 1 dag!! Geniet ervan allemaal x