Blijf het moeilijk vinden, dus hierbij nog maar een keer om jullie hulp/mening vragen. Wij zijn op zoek naar een tweede jongensnaam passend bij de naam van zijn grote broer; L.a.rs. De laatste drie namen die momenteel op ons lijstje staan zijn: - Daan - Luca - Benjamin (enige 'minpuntje' is dat dit de 2e naam van onze eerste zoon is). Als het aan mijn vriend ligt gaan we voor Daan. Vind het een leuke naam, maar natuurlijk wel heel gangbaar/doorsnee. Juist omdat Lars ook al vrij doorsnee is leek het mij leuker om voor een iets wat mindere standaard stoere jongensnaam te gaan. Maar meer lief en stoer, vandaar mijn keus voor Luca of Benjamin (dit zijn de 'lievere' namen die mijn vriend ook leuk vind). Al blijft hij bij Luca wat twijfelen of ons ventje blij met deze 'lieve' naam zal zijn tegen de tijd dat hij ouder/volwassen wordt. Namen die hier al voorbij zijn gekomen maar afvallen zijn o.a Tijn (nog steeds mijn nr. 1 favoriet, maar helaas al bezet), Pelle, Sill, Naud.
Lars en Daan vind ik erg leuk! Ik begrijp wat je vriend bedoeld bij de naam Luca. Zou ik zelf niet zo snel doen. Als je eerste zoon als tweede naam Benjamin heeft zou ik die naam niet weer gebruiken voor je tweede zoon. Maaaar dat moet ieder voor zich weten natuurlijk
Ik vind Benjamin het leukste, maar dat valt echt af doordat het al de 2e naam van je zoon is. Daan of Luca kan allebei. Daan past iets beter bij de naam van je zoon. Heb je al een 2e naam voor dit kindje?
Ik zou niet voor Benjamin gaan, zo heet jullie eerste kind al. Ik snap dat je de naam Daan weer wat eenvoudig vindt, maar het past wel goed bij Lars. Waarom geen Daniël? Dan krijgt hij vanzelf wel de naam Daan.
Benjamin vind ik het mooist, maar zou ik zelf niet kiezen omdat jullie die al aan jullie oudste hebben gegeven. Luca is niet mij smaak, dus mijn stem gaat naar Daan! Leuke combi ook met Lars!
Bedankt meiden, wat ben ik weer blij met jullie! Geeft toch weer even een andere kijk erop. En zoals het nu lijkt zijn wij er nu wel uit, tenzij mijn wispelturige hormonen weer roet in het eten gooien hahaha.
Van de drie namen heb ik voor Daan gekozen. Buiten dat je Benjamin al een keer gebruikt heb vind ik de Lars en Benjamin als roepnamen niet zo passend bij elkaar, wordt dan ook al snel Ben denk ik. Luca is niet helemaal mijn ding. Allereerst omdat het een unisex naam is, ken hier in de omgeving toch ook echt twee meisjes met deze naam. En daarnaast niet echt stoer voor wanneer hij volwassen is. Vind Sill en Noud (of Naud) ook nog steeds heel leuk hoor en goed bij Lars passen! Succes!
Benjamin maar die valt af. Ik ga voor Daan. Luca zal denk ik snel afgekort wordennaar Luc. Als je dat niet ziet zitten zou ik die naam niet kiezen
Ik ga voor Noud/Naud maar anders Daan! Benjamin vind ik wat te bekakt en te lang en zou 't ook niet doen omdat 't de 2e naam van Lars is. Luca vind ik niet mooi: beetje kinderachtig en een soort onaf Lucas en ook nog jammer van broers met dezelfde beginletter. Dus Daan vind ik echt de beste optie En anders dus Noud/Naud. Andere namen die ik er mooi bij vind: Erik, Kai, Otto, Aron, Ivar, Casper / Kasper, Bernt, Roar, Yrian.