mijn jongste is nu 20 maanden. Mijn oudste ging met 2 jaar naar een groter bed. Wat zal ik dan straks doen met de babykamer? Op zich zijn de commode en de kledingkast gewoon goed en neutraal... ook prima zo te gebruiken. Maar misschien is het interessanter om de babykamer in zn geheel te verkopen? Hoewel een nieuwe kast ook weer veel geld kost natuurlijk... En ik ben er zo aan gehecht! Ik wil het eigenlijk helemaal niet weg doen! wanneer deden jullie de babykamer weg en deed je m in zn geheel weg of in delen? Of heb je m stiekum nog steeds in de berging staan voor de kleinkinderen later?
Mn dochter is net over naar een peuterbed, om plaats te maken vd baby. Ik denk dat ik de baby week langer dan dochter in het ledikant laat slapen. Ik heb geen plek om t allemaal te bewaren dus ik denk dat ik alles gezamenlijk zou verkopen. Mensen willen vd baby toch vaak een passende set. Bovendien vind ik onze kast niet heel praktisch voor kleding. Kleding ligt bij ons vnl in de commode. Kast is meer opslag.
Onze set bestaat alleen uit een commode en een ledikant. Wij hebben deze tweedehands via Marktplaats gekocht. Onze oudste zoon heeft 3 jaar in het ledikant geslapen, ik hoop dat we dat bij de jongste ook halen. Tegen die tijd verkopen we dan de set, commode hebben we dan waarschijnlijk ook niet meer nodig.
Ik heb deze zomer mijn babykamer weggedaan. Jongste was 2 jaar geworden en wilde haar een 'meisjes'-kamer gaan geven met gewoon bed. Weet zeker dat ze de laatste is en ik zag ook geen reden om het houden. Heb er overigens ook niet de ruimte voor. Als ik ooit kleinkinderen krijg, dan zullen mijn eigenzinnige dochters vast hun eigen moderne keus willen maken . Alles weggedaan in 1 keer. Was even gek, maar inmiddels weet ik niet beter.
Nog niet. De jongste is inmiddels drie. De commode doet beneden dienst als speelgoedkast, de kledingkast is nog in gebruik en het ledikant staat gedemonteerd op zolder. Wij willen al een tijdje de stuva kasten hebben voor op de kamer van mijn dochter, die hebben de jongens ook en ook voor het speelgoed zoeken we een andere oplossing. Maar die kledingkast past niet op zolder en ik wacht stiekem op een heel tof berichtje van een vriendin van mij. Die heb ik onze babykamer beloofd als ze zwanger raakt. Dan knappen we hem samen op. Dus echt wegdoen is nog geen optie.
Ik heb nooit een babykamer gekocht, dus dat is makkelijk. (Commode is een 20 jaar oude design klassieker, die hou ik als ladekast tot hij uit elkaar valt. En bedje groeit nog een tijdje mee en bouwen we dan om naar 2 stoelen.)
We willen de commode wegdoen als de jongste naar een groter bed gaat. Na lang twijfelen hebben we besloten dat we ze straks bij elkaar willen leggen (in een stapelbed). Maar omdat de jongste nog geen wensen uit om naar een ander bed te gaan en hij erg onrustig slaapt, hebben we besloten dat we wachten tot na zijn verjaardag. Het ledikant blijft dan wel op zolder. Mijn opa heeft die 80 jaar geleden gemaakt voor zijn kinderen en het ding is nog zo stevig dat de volgende generatie er ook nog wel mee verder kan. Een kast hebben we nooit gekocht. Ons huis heeft meerdere inbouwkasten en we hebben die gewoon gebruikt.
Hier is zoon met 3 naar peuterbed gegaan op zijn huidige kamer. Kast en lade comode gebruik ik dus nog. Bedje staat uit elkaar op zolder. Over 1a2 jaar krijgt hij een grotere kamer met nieuw meubilair en dan gaat het als set weg.
Hier is de babykamer nog in gebruik (jongste is 2 jaar en 10 maanden). Binnen een paar maanden gaan we de boel wel op z'n kop zetten. De middelste past bijna niet meer in het peuterbed, dus dan pakken we gelijk de kamer van de oudste twee aan. En als het peuterbed vrijkomt, kan de jongste de overstap maken. Dus rond zijn derde verjaardag, denk ik. Ik weet nog niet wat we met de babymeubels doen. De kast en commode zijn nog prima, maar het ledikant is niet zo goed meer. Het piept en kraakt en er zitten overal bijt- en kauwsporen op, na drie kinderen (en het was al tweedehands toen we het kochten!). Ik weet dus niet of we de hele set kunnen verkopen. Als dat niet lukt, houden we de kast nog maar en dan stoken we het ledikant en de commode wel op in de open haard, haha.
Wij hebben geen kinderkamer gekocht destijds . Kledingkast is een kast die we in 2000 hebben gekocht bij Ikea, oudste gebruikt deze nog steeds als kledingkast . Commode (Hemnes van Ikea) heeft de oudste in haar kamer als ladenkast. Ledikant hebben we 2 keer 2 jaar gebruikt en is naar de kringloop gegaan (goedkoopste witte bedje van Ikea).
Onze zoon slaapt nog in zijn babybedje. Heeft een tijdje in een peuteren geslapen maar dit ging niet goed, hij wilde er niet in blijven slapen, huilen op overloop gaan slapen etc... Nadat hij weer zijn babybed terug had sliep hij meteen weer goed. Hij slapt er nog goed in, past er ook prima in. Zolang hij nog niet over wil naar een andere bed en er is geen noodzaak hiertoe blijft hij lekker zo slapen. En slapen wij ook lekker 😊 Aan de andere kant zijn kast begint nu wel wat klein te worden voor al zijn spullen. Zat dus tzt wel overgaan tot een andere inrichting van zijn kamer. Verkopen dan alles in een geheel.
Hmm, ik heb geen complete babykamer haha. Heb toen alleen een zelfgemaakt ledikantje gekocht op marktplaats. Daar heeft onze eerste zoon tot ongeveer 1,5 jaar geslapen. Onze tweede zoon slaapt nog in een wiegje/co-sleeper. Denk dat hij met 6 maanden in de ledikant gaat en hoelang jij erin slaapt weet ik nog niet. Als comode had ik toen twee MALM ladekasten van ikea gehaald. Die kan ik altijd goed gebruiken.
Hier zal de babykamer denk ik over een maand of 2-3 weg gaan. De jongste gaat dan naar het peuterbed en de oudste naar een 1-persoons bed.
Zoontje is met 2 jaar overgegaan van ledikant naar peuterbed, ledikant heeft m'n nichtje daarna in bruikleen gehad. Hij is net 2 weken geleden overgegaan van de kleinste naar de grootste slaapkamer en de babykamer (ledikant/commode/kast/kapstok met plank) is in z'n geheel verkocht...bijna 4 jaar gebruikt dus.
Hier een ingebouwde kast, een verschoontafel en babybedje. Het bedje hebben we gewoon weggegeven en de verschoontafel staat er nog tot hij zindelijk is. Mee begonnen maar hij is er nog niet klaar voor. Ik zou enkel het bedje wegdoen en de rest nog lekker blijven gebruiken.
Hier hadden we geen complete babykamer dus dat scheelt. Mijn dochtertje van 3,5 slaapt in mijn oude babybedje van 30 jaar geleden. Die is inmiddels verbouwd zodat ze er zelf in en uit kan. Kast hadden we niet op de babykamer. Geen plek voor. Commode was een ladekast en die is ook allang weg. Ik hou nogal van opruimen haha.