Joris, hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag!! @Juut : wauw zomaar liggen zonnen. Wat heerlijk! Hier ook wel goed weer maar niet zo warm dat je kan zonnen helaas. Het noorden he........ @Sandra : wat goed dat je camera is verkocht. Dan kan je heerlijk shoppen voor een nieuwe @Lidwina : Je kreeg toch uitslagen van onderzoeken ofzo? Hoe was dat nou? En wanneer kan Rune nou naar school? @Anniek : ow wat vreselijk balen van die bank zeg grrrr. @Hier Ik, Erik en Owen al vanaf vrijdag flink verkouden. Owen met hoge koorts erbij ( bijna 41 graden ) en niet zichzelf ( minder eten en liggen in de box ) Sinds gisteren gelukkig met de kindjes weer wat beter. Nu zijn we met zn allen in de hoestfase beland. Errug gezellig Morgen met Erik naar het ziekenhuis vanwege zijn groei. Ben benieuwd
joris gefeliciteerd met je verjaardag al was ie gister en eergister goedemorgen even snel, carla, ik doe een goed afsluitbaar plastic bakje, en ik bewaar in de koelkast.. dan kan ik zelfs nog voor twee dagen vershouden en weet niet meer, maar ja, rune gaat naar dezelfde school als joris, maar dan die hier in dde buurt. er is geen plaats, dus ze zijn een extra klas aan het creeeren, tot die tijd blijft hij waar hij nu zit. (speciale peuterspeelzaal) vind ik niet zo erg sandra, toch lekker dat je hem nog leuk hebt kunnen verkopen zeg! miranda, de taart zag er goed uit hoor! anniek, balen van de bank, vind het neit normaal judith, jeetje, al echt in je bikini gelegen?? wow ehhh, kinderen naar school brengen...
ow oke, spannend dus @Carla : Had altijd begrepen dat als je niet wilt dat geschild fruit bruin word, dat je er dan wat citroensap overheen moet sprenkelen. Dan word het niet bruin en dus langer fris.... ?
Even niet bijgelezen, Joris in ieder geval van harte gefeliciteerd! Hier gaat alles lekker! Ruben ook bijna 4 en een eigenwijs maar lief mannetje. Weet dondersgoed wat ie wil en is daar volhardend in. Wel is hij erg zorgzaam en sociaal. 7 april gaat hij de eerste ochtend naar de basisschool en ik hoop echt dat dit goed gaat! Het geeft me moed dat jullie kids er allemaal zo goed mee omgegaan zijn. Verder woon ik weer samen sinds 2 weken, met mijn jeugdliefde nog wel! We lopen nu sinds juni 2010 met elkaar en we waren er klaar voor. Hij woonde ook in Amersfoort wat 120 km van hier is. Hij heeft zijn zaak nog wel in Amersfoort dus elke dag op en neer. Ruben vind het wel fantastisch dat hij bij ons woont, klikt erg goed. Als laatste heb ik sinds een 1,5 maand weer werk ( ik heb 1,5 jaar in de bijstand gezeten ) Op de zaterdag werk ik nu als receptioniste/gastvrouw bij een autodealer. Leuk werk en goed te combineren met Ruben. Nu ik zo aan het typen ben realiseer ik weer eens wat er allemaal veranderd is in positieve zin en dat doet me goed! Zal ik eens proberen wat meer te schrijven hier? Ik ga mijn best doen! Misschien een fotootje van Ruben plaatsen?
JJJJJJJJJJJJaaaaaaaaaaaaaaaaaa foto's zijn altijd leuk!!! Hier is Justin verschrikkelijk baldadig en gewoon niet lief.. echt niet, erg negatieve aandacht vragen, mij zelfs slaan!!! En een grote waffel, sjemig. Dat tolereer ik hier niet dus het is constant boeman spelen. Ik probeer dan echt positieve aandacht te geven etc maar t werkt niet en dan word ik gefrustreerd en boos op m wat dus weer een averechts effect heeft Weet ff niet wat ik er mee aan moet.
Jarig: Joris 21 maart 2007 Noëlle 22 maart 2007 Fennita 24 maart Youri 25 maart 2007 Erik 3 april 2007 Ruben 3 april 2007 Didier 4 april 1971 Elise 11 april 2009 Hedwig 22 april Marijke 26 april 1976 Yaëlle Chloë 28 april 2010 Dinja 9 juli 2009 Patroeschka 18 augustus Floor 19 augustus Sandra 23 augustus 1979 Devin 15 september 2009 Babiche 1 oktober 1977 Jade 5 oktober 2003 Sonja 5 oktober Bas 10 oktober 2009 mommieof2 20 oktober 1987 Marian 1 november 1979 Lidia 2 november 1978 Esther 1 december 1980 Seth 3 december 2008 Carmen en Devin 3 december 2010 R S 4 december 2008 Carla 13 januari 1980 Renske 30 januari 2009 Lidwina 9 februari 1973 Martijn en Lotte 14 februari 2007 Mirre 17 februari 2002 Justin 28 februari 2007 Kyra 3 maart 2007 Damian 1 maart 2007 Yara 1 maart 2007 Stijn 1 maart 2007 Anniek 4 maart 1985 Owen 4 maart 2010 Kyana 5 maart 2007 Indy 11 maart 2007 Jayson 16 maart 2007 Judith 17 maart Rune 18 maart 2007 S J A 20 maart 2007 Miranda 20 maart Zwanger: Marian: uitgerekend 21 september 2011 van een tweeling Mommieof2: uitgerekend???
MamaLeonie wat een lekker opgewekt en positief berichtje!! Wat fijn dat alles nu zo lekker loopt. En wauw wat een mooi mannetje die Ruben!! Hopelijk zulen we je nu vaker zien hier! Sandra fijn dat je je camera toch voor een goied bedrag kwijt bent nu. Weet je al je nu wil?? Juut heerlijk gehad zo te lezen!! Patries jeetje die Justin is een aapje!! Anniek jeetje die bank van jullie.... Zo Kyra vanmkorgen weer weggebracht en ging super! Net al even wat boodschappen gedaan en nu samen met Dinja op de badkamer aan de slag!
lieve joris van harte gefeliciteerd met jouw verjaardag! het weekend al feest gehad en nu zo'n last van je keel..beterschap en maak er een lekker speeldagje van!
verder even geen reactie ben alleen benieuwd hoe het wegbrengen van jayson ging vanmorgen..en hoe het met roba gaat, die zal nu wel op haar werk met haar gedachten heeeeel ergens anders zitten.. heb mezelf verder een laptopverbod opgelegd vandaag, er is teveel in huis te doen! en wauw seth slaapt zowaar en yara is op school (ze zei: ik heb echt geen zin om vanmiddag te gaan mama, maar ik zal niet huilen..)
hihi Juut. Hier boven al gedaan, 2 wassen en opgevouwen en boodschappen gedaan. Straks nog benee stofzuigen en dan vind ik t welletjes.
Ach gossie die Yara... Pfff moet hier ook aan de slag...Dressoir eens uitmesten....Dinja slaapt , Kyra op school, dus hup mama aan de slag...bleh geen zin!!!
Hallo dames! @ Esther -> wat leuk, dankjewel! Ook de overige dames ook bedankt Joris hangt alleen maar, wilt ook niet spelen. Het liefste ook de hele tijd op mijn schoot, maar heb zelf ook nog een hoop te doen. Net bijna 2 uurtjes samen op de bank gehangen, maar daar word je ook niet vrolijk van... Gauw even hier aan de slag. Kan zijn dat de chauffeur zich nog komt voorstellen, maar dat was even afwachten of hij het zou redden.
hoi dames,, hier terug van een heerlijk weekend weg met schoonfamilie, was erg gezellig en super mooi weer in duitsland(17 graden in de zon) zal zo even terug lezen. maar even dit. Jayson gefeliciteerd met je verjaardag.heb je een leuke dag gehad. Rune van harte met je verjaardag, leuke dag gehad met papa en mama en je zussen?? Joris, beterschap maar ook een fijne verjaardag gewenst. miranda, van harte met jou verjaardag. Juut jij ook nog van harte met je verjaardag. S ook gefeliciteerd mannetje. fijne dag gehad met papa en mama en R? hopelijk nu iedereen gehad. zo de kids naar bed brengen morgen damian weer naar school. tot laters