Ja het is zeker wel opbeurend om andermans puinhoop te zien! Zo zie je maar weer dat we het lang zo slecht niet doen allemaal!
Bedankt weer voor jullie lieve woorden Kanjers! @Anniek : ja dat is wel een goeie van je. Ten eerste zo van : wat schaad het Erik dat ie gamet en mario als veilige haven ziet. Idd beter mario dan een gewelddadig iets. Ten tweede : is het misschien idd ook wel een goed idee om te zeggen dat Mario ook naar school moet/moest. Maar dat is ook zo moeilijk en verdrietig om te zien. Erik gaat enorm graag naar school. alleen kan ie de drukte van de kinderen gewoon niet aan. Vanmiddag ook, dan staan we voor de klas en een aantal kindjes hebben hem al gezien. Blij hem te zien en met een stuk of 4 stonden ze opeens voor hem. Zeggen zo van : eindelijk daar ben je dan! En : slaapkop! heb je je verslapen? En eentje wat rare dingen zeggen. Maar je zag Erik achteruit deinzen en paniek in zn ogen. Dat al op het moment dat het eerste kindje op hem af kwam ( en die kent ie toch goed, zelfs op zn verjaardag geweest ) En hij wist ook absoluut niet wat te zeggen. Hij staat daar beetje zn sjaal te vervrommelen en in paniek om zich heen kijkend. Breekt je hart, werkelijk waar!!!!!! Toen ie op schoot zat bij de juf kwam een meisje dolblij naar hem toe want zij was zijn 'maatje' voor deze week en ze was zo blij dat ie er was en zei : nu kun je fijn naast me zitten! Maar Erik heeft alleen maar angst in zn ogen en kijkt het meisje aan en zegt NIKS. Je ziet zn angst en twijfel. niet wetend wat te zeggen, wat te doen, niet snappend wat het meisje van hem wil....... En dan zegt ie tegen de juf dat ie niet tegen de drukte kan en dat ie zn hoofd en zn verstand moet maken.......... Doet best zeer.......... zeer voor hem. Waarom heeft mijn kind het zo moeilijk? Waarom kan ie niet gewoon plezier hebben met andere kindjes? Waarom kan ie niet onbezorgd zijn op school? Hoop zo dat ze hem kunnen leren op het mkd om niet meer zo bang te hoeven zijn voor kindjes. De autisme kunnen ze niet genezen en hij zal nooit zo zijn als andere kinderen. maar als ie maar niet meer zo angstig was voor kinderen. Dat zou zn leven een stuk aangenamer maken!
oh lieffie, wat kan je hart breken dan. dikke knuf, en hij komt er wel. hij heeft een lieve mama en jullie izjn zijn veilige haven. komt goed.
hedwig zo moeilijk he je bent dan op dat moment gewoon kei machteloos! Ik kan nu ook even niets bedenken wat het voor Erik makkelijker kon maken in benadering naar andere.... MIsschien een idee om met de juf te overleggen dat Erik pas na het eerste kwartier komt en dat de juf aan de klas uitlegt dat Erik een beetje anders is en dat hij het moeilijk vind als kindjes op hem af rennen???? Als ik naar Kyana kijk zou ze dat best snappen. Misschien is het voor Erik dan makkelijker om overzicht te houden? Denk even hardop mee hoor.... Ben iig blij dat ik je toch al is het maar een heel klein beetje iets kan meegegeven! De pijn is zzoo te doen ben stiekem gewoon heeellll blij dat die tand eruit is!
Goedemorgen dames! Sorry, tijd gebrek *zucht*! @ Marian -> ik had je gelukkig gisteren op facebook al gefeliciteerd met je 2 kanjers. Dus was het niet vergeten @ Hedwig -> knuf, het is gewoon echt niet makkelijk allemaal! Heb ook verder geen tips voor je helaas... Zo gauw verder. Joris een ochtendje thuis. Hij had zo slecht geslapen en viel veel te laat in slaap gisteravond dat ik hem met geen mogelijkheid uit bed kreeg vanochtend. Maar vannacht ook flink liggen spoken en klagen van buikpijn (denk dat hij zich veel te druk is aan het maken voor de carnaval. Dat was voor de kerst ook al zo... Na de kerst alles voorbij, ervoor zo'n ellende), dus dan mag zo'n ochtendje thuis blijven wel vind ik Maar oh wat is hij vervelend zeg. Hij is doodmoe...
hallo,, miranda,, herken zoo die vermoeidheid .. hier ook en dan is ook niets goed enz:x grr. hedwig,, jee moeilijk om te lezen hoor, tips van anniek zijn wel waardevol denk ik. patries, beterschap voor jullie daar.. marijke,, je loempia recept staat in je pb anniek,, fijn dat de pijn te doen is. juut,, balen he die veranderingen.. zooo ga wat doen maar heb helemaal geen fut..
oei moeilijk he Miranda, kindjes die moe zijn pfff. Hoe moeier Erik is hoe hyperder hij word. AAHH Joris ook? En dan alles onder controle willen houden pfff @Anniek ; kan me voorstellen dat je blij bent dat je tand eruit is @Marian: over tanden gesproken.... hoe is het met jouw gebit? Weer pijnvrij? Hoe hebben de kids het gehad op hun verjaardag? @Hier Owen heeft vanmorgen geprobeerd het gebaar te maken voor slak!! Komt, hij is dol op Tuli ( is van babytv. Is een slakje ) En ik heb dat als achtergrond op mn pc. En elke ochtend als ik de pc aanzet dan kijkt ie ernaar en dan zing ik het liedje van Tuli en maak het gebaar van slak erbij. En vanmorgen probeerde hij het na te doen Helaas blijft dat soort dingen maar tijdelijk bij Owen. maar op het moment zelf is het altijd wel leuk om te zien. Zoals eergisteren dat ie opeens wilde overrollen met een bal!!!!!! Heeft ie nog nooit gedaan! En opeens deed ie het. Zelfs wel 5 minuten lang. Daarna kon ik hem niet meer zover krijgen om te doen. Het moet bij Owen altijd bij hem uitgaan en anders niet. Maar van dat soort momenten kan ik genieten hoor!
Hedwig, ik kan me je verdriet voorstellen. Lidia, ik heb het recept gezien, klinkt goed. Volgens mij hangt het het in de lucht...ik voel me ook niet helemaal top..moe, hoofdpijn, spierpijn, bah.. Patricia, hoe gaat het met jou ziekenboeg?
ahc juut wat sneu! Het hangt echt in de lucht he, bah bah... Doe maar een dvdmiddagje ervan maken dan x
wat zettne jullie op tafel als de kids jarig zijn? wij: *Dobustaart {laagjes deeg met chocomouse} *salamitaart {een rol met koekjes chocolade en sucade} *prinsestaart van Kyana met een eenvoudige vulling {tpmouce room denk ik} *Cakepops {lolly's van overgebleden deeg van de dobustaart} erna: *Minipizza *gehaktballetjes met tzatziki *gevulde wraps, 1 met zalm en 1 met ham *spiesjes van mozzarella/cherrytomaatjes *poffertjes met een stukje fruit erop geprikt *koude knakkies *Zelf gebakken feta/gedroogde tomaat/pijnboompitjes brood *toastjes met wat kruidenboter *misschien nog wat kipsate broodjes *en wat frituurhapjes *en natuurlijk chips