Ik ben benieuwd wat ze tegen mij zullen roepen wat betreft termijn. Ik namelikj precies de datum, maar heb dat niet geroepen. Ik kan in geen geval eerder of later zwanger geworden zijn.
Ik heb af en toe zo'n last van mn borsten. Mn gewone bh's pas ik niet meer. Voorheen had ik vrijwel nooit n bh aan, maar nu wil je wel Hebben jullie ook al van die aangepaste bh's? en weten jullie waar ze niet al te veel kosten, maar toch lekker zitten?
Hai! Ook ik heb vandaag de echo gehad...... Ik ben inderdaad 7 weken en 3 dagen zwanger...! Zoals ik zelf al wist! Het hartje van ons beebje klopte mooi, de baarmoeder en de eierstokken zagen er perfect uit zei ze nog. Onze beeb is nu 1,1 CM .... Uit het gesprek met de internist en GYN kwam naar voren dat ze mij de gehele zwangerschap in het ziekenhuis onder controle willen houden... (ivm schildklier die te traag werkt...) Hoe vaak ik moet langskomen en wat verder de bedoeling is hoor ik over 2 weken van de GYN. Ik zal vanavond de 4 echo-fotos inscannen en dan later plaatsen in mijn album.... Liefs Goddes
Hoihoi, allereerst alle aanstaande maart mama's GEFELICITEERD !!!! Ook ik wordt een maart mamma!!! 7 augustus de eerste echo gehad: 5 dagen korter zwanger als op de site berekend. En mijn buik is nu al best groot voor 9 weken! Misschien toch 2? We zullen het woensdag zien, want dan hebben we nog een echo.
Straks heeft iedereen al een echo gehad, en ik moet maar wachten Belachelijk dat het ziekenhuis bij ons daar zo overdreven strikt in is met die 'niet eerder dan 12 weken' grrrrr
Hoi meiden, ik kreeg weer eens geen mailtjes en ik ben razenddruk bezig geweest. Ik ga naar de 10 weken toe en voel me een stukje beter. Ik kan nog steeds staande slpen maar e misselijkheid is zo goed als weg. Wel spelen mijn darmen op maar ja, de buik groeit hard nu. De wijde kleding zit ongemakkelijk en zal toch moeten gaan kijken naar wat positiekleding... Ik ben niet dizzy meer maar wel behoorlijk chago hier en daar Hebben jullie daar ook last van?
Oh Silly, ik zit nu terug te lezen en mijn hemel meid wat een verdriet. Ik heb zelf mijn jochie met 16 weekjes verloren dus weet wel een beetje hoe je je voelt... Heel veel sterkte meis, morgen en er brand een kaarsje voor je. \Een speciaal troostknuffie
Ik draag zo nu en dan ook al zwangerschapskleding hoor. Ik ben gewoon zo opgeblazen.....ik voel me alsof ik ruim 5 kilo ben aangekomen maar gelukkig valt dat nog mee. Verder ben ik KAPOT. Het is echt niet leuk meer. Gisteren heb ik ook maar ijzertabletten gekocht want moe, duizelig, bleek.......dus hoop maar dat dat werkt! Verder heb ik ook leuk nieuws! Namelijk gisteren een echo gehad en heb een mooi kloppend hartje mogen aanschouwen. Wel kwam zij op een week korter zwanger (dus nu 10 weken en 3 dagen) maar omdat het niet heel duidelijk te zien was mag ik over 2 weken weer komen voor een echo! Vervelend! Ik ben dus voorlopig of 3 of 10 maart uitgerekend Zeg hoe doen jullie dat op het werk als je zo moe, ziek, zwak en misselijk bent? Want ik vind het wel lastig hoor, ik kan totaal niet presteren zoals normaal...en dan werk ik nu nog maar 12 van de normale 32 uur
Het ligt helemaal aan je verzekering hoor! De meeste verzekeraars vergoeden inderdaad de nekplooimeting niet (of alleen vanaf 36 jaar of een andere medische indicatie). Maar ik ben bij Unive verzekererd, het meest uitgebreide paket en dan krijg je de nekplooimeting dus WEL vergoed. Vraag het dus altijd na bij je eigen verzekering!
Ha meiden! Tijdje niet hier geweest,net terug uit het ziekenhuis Er was iets misgegaan bij mij waardoor ik was uitgedroogt en bijna een zwangerschaps vergiftiging had opgelopen.Maar...ik ben weer thuis! Ik ben vooruit gezet van 15 maart naar 12 maart als uitgerekende datum. Ik heb nu 3 echo's gehad en de laatste was echt geweldig! Ons kindje is een echte druktemaker. Hij/zij zat met de armpjes te zwaaien en zelfs met de beentjes heen en weer te schoppen...! Ik begin een buikje te krijgen en mijn baarmoeder komt nu 2 vingers boven mijn schaambeen uit, Goh wat voel ik me nu zwanger zeg haha! Ik zal even de nieuwe echo foto gaan inscannen en uploaden in mijn album... [edit: hij staat erin] Groezels!
zeg ik zit me net te bedenken dat het morgen woensdag is en dat is dus mijn eerste vk bezoek ohh helemaal vergeten *schaam* eigenlijk had ik bloed moeten laten prikken voor die tijd, maarja dat zal daarna ook nog wel mogen. ahh ik had me toch een akelige DROOM! moest naar de echo en mijn vriendin zij spannend... maar ik zei tegen haar, ach ik weet toch al dat het hartje niet klopt. jakkie, voel me er niet echt toppie bij
Hoi iedereen, Ik moet maandag weer naar de VK hopelijk duurt het niet te lang meer, want ik zit vol vragen en onzekerheden. Ik heb helemaal geen kwaaltjes, ik heb heel af en toe als ik nies of zo een steek in mijn onderbuik (rechts onderaan), ik heb bloed laten prikken en ben O negatief (dus met 30 weken waarschijnlijk een spuit nodig voor antistoffen). Ik word hier echt onzeker van maar probeer positief te blijven denken. Hebben jullie ook wel eens zo'n steek bij het niesen of zo? Binnen een paar sec is het weer over hoor. Ik hoor het graag. Ben benieuwd. Buiten die onzekerheid gaat het verder prima met me (bijna geen kwaaltjes, maar dat maakt weer onzeker).
Hoi Roba! Ik denk dat je bandenpijn voelt. Ik heb het inderdaad bij het niezen of als ik plotseling opsta. Dan heb je het gevoel alsof je buikspieren te kort zijn haha! Volgens mij hoef je je geen zorgen te maken meid, je baarmoederbanden zijn vast aan het oefenen met uitrekken. Dat je nog geen kwaaltjes hebt hoeft ook niet erg te zijn,wees er maar blij mee Nu maar hopen dat alles goed gaat maandag,dan ben je weer wat geruster...?
Jazeker dan zal ik vast weer geruster zijn als alles goed is. Maar ja, de onzekerheid zul je denk ik de gehele zwangerschap wel een beetje hebben haha. Ik dacht ook aan bandenpijn, maar ik schrok echt toen ik zo'n steek kreeg bij het niesen. Gelukkig ben ik niet de enige die het heeft haha. Ik had heel erg in het begin bij 3 , 4 en 5 weken wat last van misselijkheid, maar nu bijna nooit meer. Mijn borsten doen alleen 's nachts zeer (als ik naar de wc ga merk ik het) verder eigenlijk niet. Gaat het met jou weer wat beter Timiris?
Ik was ook erg ongerust omdat de gyna had gezegt dat dit misschien een mk kon worden. (in werkelijkheid kwam het omdat ik pas nét zwanger was,dus ze kon nog niks zien). Maar nu ik het hartje heb gezien ben ik een stuk geruster. Hier gaat het wel iets beter,met gezette tijden,en licht eten gaat het goed. Ik ben nog wel eens misselijk,maar hoef niet meer over te geven-godzijdank En tuurlijk schrik je in het begin,je hebt het immers nog nooit eerder gevoelt,ik ben blij dat dit forum er is,het neemt veel onzekerheid weg bij me!
roba ik ben ook 0 neg, maar ik heb nooit een spuit gehad voor anti stoffen. wel kreeg ik na de geboorte bij een POS kindje een spuit.. dat heb ik 2x gehad