Maart 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door zico, 22 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pooh69

    Pooh69 VIP lid

    31 mrt 2007
    6.935
    0
    0
    Ik ben zooooooooooooooooooooooo verliefd!

    Ik weet nu alleen waarom ik nog niet zoveel voel...mijn placenta ligt ook aan de voorkant! Ik zal even geduld moeten hebben.

    Hummeltje was echt eigenwijs. hij lag met zijn hoofdje beneden, maar dan ook nog eens gericht naar mijn rug. Dus een profielfoto van de zijkant hebben we niet, maar krijgen we de volgende keer extra! ;)

    En we hebben het geslacht al zoooooooooo duidelijk kunnen zien! whiiiiiii ik moest wel even in mijn gedachten omschakelen, want dacht echt een meisje, maar is een JONGEN! :D

    We zijn heel blij! De jongensnaam waren we heel zeker ovver, dus daar hoeven we niet meer over na te denken!

    Verder was alles goed! Ik zet morgen de 2D foto's erin, want heb nog steeds wat hoofdpijn en ben wat misselijk. Vanmiddag naar de kraker geweest, ben benieuwd of het nu morgen beter is.

    Sorry dat ik ff niet op iedereen gereageerd heb! ;)

    @ Redone keilieve foto! :D
     
  2. Divi

    Divi Fanatiek lid

    22 jul 2006
    4.915
    0
    36
    ergens in Nederland
    Wow meis, van harte gefeliciteerd!
    Een jongen!
    leuk leuk leuk leuk!
    Meis, ga maar lekker genieten en doe rustig aan.... Ik hoop dat je snel opknapt!
    Vind het zo leuk voor jullie haha.....

    liefs Divi
     
  3. Pooh69

    Pooh69 VIP lid

    31 mrt 2007
    6.935
    0
    0
    @ Divi leuk he! jij weet het ook al he, dus weet ook hoe leuk het is en spannend om te zien! ;)
     
  4. Bianca84

    Bianca84 Bekend lid

    6 dec 2006
    813
    0
    0
    Lerares
    Nog steeds buikpijn van blaasontsteking, maar gelukkig is de griep redelijk over. Ga morgen weer aan het werk.
    M'n moeder kwam vandaag nog langs. We hebben stof vooor de bekleding van de familiewieg uitgezocht (m'n moeder gaat 'm opnieuw bekleden) en nog ff bij de vbaby-afdelingen gesneupt natuurlijk. Niets gekocht, want ik ga in de herfstvak met m'n mannetje spullen kopen. Hij vind t leuk dat ik alles met hem koop en niet aklleen of met m'n moeder. Zo lief!

    Iemand vroeg naar nijntje spullen; ben vandaag op baby-afdeling van v&D hier geweest en die heeft kleding, speelgoed, maar ook aankleedkussens, luieremmers etc van Nijntje.
     
  5. Bianca84

    Bianca84 Bekend lid

    6 dec 2006
    813
    0
    0
    Lerares
    Nog steeds buikpijn van blaasontsteking, maar gelukkig is de griep redelijk over. Ga morgen weer aan het werk.
    M'n moeder kwam vandaag nog langs. We hebben stof vooor de bekleding van de familiewieg uitgezocht (m'n moeder gaat 'm opnieuw bekleden) en nog ff bij de vbaby-afdelingen gesneupt natuurlijk. Niets gekocht, want ik ga in de herfstvak met m'n mannetje spullen kopen. Hij vind t leuk dat ik alles met hem koop en niet aklleen of met m'n moeder. Zo lief!

    Iemand vroeg naar nijntje spullen; ben vandaag op baby-afdeling van v&D hier geweest en die heeft kleding, speelgoed, maar ook aankleedkussens, luieremmers etc van Nijntje.
     
  6. Divi

    Divi Fanatiek lid

    22 jul 2006
    4.915
    0
    36
    ergens in Nederland
    @Pooh69,
    haha ja wij weten het ook al. Alleen we willen het nog geheim houden. Ik vermoed namelijk dat er hier op het forum bekenden van ons zitten en ben bang dat zij het dan wel weten, snap je?

    Ja ik begrijp echt dat je helemaal blij bent meis. Heb je ook een dvd meegekregen?

    leuk!
     
  7. Emma29

    Emma29 VIP lid

    30 mei 2007
    10.467
    0
    36
    carnavaller !!
    Wouw Pooh een kerel !
    zooooooo stoer !
    Gefeliciteerd meissie ! :thumup:
    en wat vind je mannetje er van ?

    Divi ik doe mijn best om rust te pakken lig ook al lekker op bed vanaaf !
    en oh jij verteld het niet ...
    kunnen we een pool maken ;)

    Bianca doe lekker rustig aan ook he ! niet te snel werken hoor

    Redone ik kijk morgen lekker op mijn gemakje ! ben wel benieuwd
     
  8. Divi

    Divi Fanatiek lid

    22 jul 2006
    4.915
    0
    36
    ergens in Nederland
    @Emma,
    Je hebt gelijk hoor meis pak maar lekker je rust.
    Werk je iedere dag zolang? Meis hoe hou je het vol zeg....

    Nee we willen het echt nog geheim houden. Dit ivm dat ik echt vermoed dat er van ons bekenden zitten op het forum.
    haha jaaa leuk een pool haha....
     
  9. Pooh69

    Pooh69 VIP lid

    31 mrt 2007
    6.935
    0
    0
    @ Divi snap je helemaal meid! Maar ik bedoelde dat je het gelukkige gevoel ook kent van het moment dat je het te zien krijgt!

    @ Emma mijn mannetje is helemaal door het dolle heen! :D

    Ik ga nu lekker douchen en naar bedje toe. Morgen zet ik de foto's in mijn album en probeer ik mss stukje film online te zetten!

    Jullie allemaal bedankt voor de interesse...wat zou ik zonder jullie toch moeten! ;)
     
  10. Divi

    Divi Fanatiek lid

    22 jul 2006
    4.915
    0
    36
    ergens in Nederland
    @Pooh,
    Nou inderdaad we waren zo gelukkig om ukkie weer te zien. Niet alleen om het geslacht maar ook dat alles goed is met uk.
    Ik kan je helemaal begrijpen hoor meis dat je nu helemaal gelukkig bent. Jullie weten nu het geslacht van jullie kindje en dat alles goed is met je uk.
    Heb je ook een dvd van jullie ukkie? Zo kan je iedere keer alles terug zien en nogmaals genieten van het gelukkige moment.
    wij hebben de dvd misschien al 15x gezien haha... zooo leuk iedere keer...
    Meis geniet er lekker van en ben zeer benieuwd naar de foto's hoor meis en natuurlijk ook naar het stukje film...
    Slaap lekker voor straks en droom van jullie mooie mannetje

    liefs Divi
     
  11. Nathalie1973

    Nathalie1973 VIP lid

    28 feb 2007
    5.732
    0
    0
    Flevoland
    Een ventje,wat super leuk Pooh! :p
     
  12. Emma29

    Emma29 VIP lid

    30 mei 2007
    10.467
    0
    36
    carnavaller !!
    ja ja ja film ! ik maak de popcorn !
     
  13. cristel1986

    cristel1986 VIP lid

    25 feb 2006
    5.200
    0
    0
    bij nijmegen
    ooh leuk pooh een meisje! ik bedoel jongen :p hahah ja zwangerschap he :p
    leuk joh.. een zoon.. :) ben benieuwd hoeveek jonetjes er gana komen in maart :)

    emma ik kom m wel halen als je een lekker stuk taarrt in huis halat :p grapje

    nou ik ga zo lekker lunchen met mn man en dochtertje en de neef van mn man die trakteert nou heerlijk..
    het si trouwens vandaag wel heet hier :( pff nou ja mag niet klagen denk wel even aan jullie die zitten in de kou
     
  14. mama 1984

    mama 1984 Fanatiek lid

    20 apr 2007
    3.151
    0
    36
    @ pooh96 : Leuk zeg een jongetje! Nu lekker voor jongens spulletjes shoppen ;)

    @ cristel 1986 : Zou willen dat wij ook zulk lekker weer hadden. Hier word het aardig koud :(
    Verschil moet er wezen he ;)
     
  15. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    Hoi Pooh,

    :) wat cool een jongen, hahah erg leuk!
    Ik reageerde nu pas, had weer geen mail gehad dat er nieuwe berichten waren :( Dom zeg, nou ja ik dacht toch ff kijken en toen las ik het nieuws haha mooi hoor.

    Hier spannend heb vandaag gesprek met leidinggevende en hoop eruit te komen. Zie er wel tegenop. Heb al weer buikpijn van t feit dat ik naar mn werk moet.... :( bah balen...is niets voor mij dit.

    Iedereen fijne dag nog enneh tot vanavond ofzo! :D

    Knuf,
    Mili
     
  16. Eekje

    Eekje Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.747
    0
    0
    @pooh: Een jongen proficiat. Wat leuk om te weten. Ik hoop dat wij het morgenavond ook te weten komen.

    @Mili: Succes met het gesprek op je werk. Ik hoop dat ze begrip tonen zodat je weer met plezier en niet-gestresseerd naar je werk kan gaan.
     
  17. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Pooh: leuk zeg een jongen. Kan je nu lekker helemaal los gaan in de jongensspullen hihihi. Heb je foto's van je uk?

    Mili: veel succes vandaag met je gesprek. Hoop dat jullie er samen uit komen.

    Eekje: ik hoop ook dat jullie het geslacht morgenavond te zien krijgen. Kom je het ons dan vertellen wat het is geworden?

    Cristel: heerlijk zeg nog zo'n lekker weer. Hier is de herfst ingetreden. Compleet met buien en het is koud. Brrrrr.

    Divi: ik ben zeer benieuwd naar het geslacht van jullie uk. Als je wil mag je me wel een pbtje sturen hihihihi.

    Hier begint de buikpijn iets te minderen nu van de blaasontsteking. Donderdag of vrijdag moet ik even bellen naar de huisarts om te vragen of ze al weten wat er uit het kweekje van de urine is gekomen.

    Volgende week trek ik mijn nieuwe kleren aan. Dus dan komt de foto meiden hihihihi. Mijn moeder belde gisteren dat ze de broek korter had gemaakt.

    Verder zit ik een beetje in mijn maag met mijn oma. Ze is 93 jaar oud en 1 van haar longen is helemaal op. Hoop dat ze nog zo lang leeft dat ze onze uk nog kan zien. Maar ben er bang voor.

    Nog 1 week en 1 dag (ja tel de dagen af hihihi) voor ik weer naar de vk mag en nog 2 weken tot de 20 weken echo. Hoop dat we dan het geslacht van ukkie ook zien en dat alles goed is verder.

    Ik voel ukkie nu steeds meer. Bijna elke dag wel een paar keer. Echt nog van die borrelende plopjes. Leuk. Nog niet van buiten te voelen.

    Ook al wezen kijken naar wat we willen voor een geboortekaartje. Willen misschien zwangerschapsfoto's laten maken en dat gebruiken voor op het kaartje samen met mijn zoontje dan. Als beeb geboren is willen we daar ook nog foto's van voor op het kaartje. Zal de site even geven. Hebben jullie een idee. Vind het echt kei gaaf. Maar is wel prijzig hoor. Maar omdat het zeer waarschijnlijk onze laatste zwangerschap is heb ik dat er wel voor over. Ze zitten in Eindhoven.
    http://www.okiedokie.nl/
     
  18. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    wat leuk zeg diegenen die het geslacht al weten!
    Ik ben deze keer echt reuzebenieuwd. Bij de eerste had ik gedacht 'n jongen, maar 't was 'n meid en bij de tweede net andersom.
    Nu maakt het niet uit wat het wordt maar ik wil het zo dolgraag weten. Bij de volgende echo ben 'k 19 weken, dan zal de gyn t hopelijk kunnen zien.

    grts
     
  19. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    @pooh! aaaah leuk zeg! :D
    Ik wil oooook weten wat het is!
     
  20. buddy

    buddy Fanatiek lid

    23 jan 2007
    1.004
    12
    38
    Noord-Brabant
    dat zijn inderdaad hele mooie kaartjes wij hadden daar ook aan zitten denken om zoiets te doen,maar moeten nog even rond kijken.

    Pooh gefeliciteerd met jullie zoon....
    en de andere(even naam kwijt) jullie met jullie dochter.

    Wie gaat er naar de jonge gezinnen beurs in utrecht?
    Ik heb een kaartje liggen voor het 2de kaartje gratis dus als ik iemand blij kan maken....

    Heeft er verder nog iemand last van afscheiding?
    en dat het avond eten niet naar binnen gaat?
     

Deel Deze Pagina