Goedemiddag dames Het blijft inderdaad verdacht stil rond mamanona,anders is ze wel vaak op het forum te vinden.Maar ze was ook niet lekker gisteren misschien dat het erger is geworden en dat ze niet kan komen hier. De chinese kalender klopt bij mij ook niet.Ik zou een meisje krijgen maar op verschillende echo's toch gezien dat het een jongen word. @Flientje Voel je al wat,of is het nog steeds rustig @dames die een tukje gaan doen weltrusten
T is rustig, zelfs geen shittery.... Maar laar maar komen hoor, scheelt weer tijdens de bevalling, ik ben liever goed leeg dan dat ik zometeen als een giertank erbij lig
Hoi alle maart mamma's Eerst alle maart "bevallen"mamma's gefelliciteert! Er is al heel veel, leuk! Geniet nu van deze kleine mensjes! Hier hellaas nog niets Maar als er donderdag nogsteeds niets is, dan wordt ik gestript. Niet echt fijn, maar goed.... Hoop dat het goed gaat met jullie! Groetjes
Hier net samen met het zoontje een grote zak kaas chips opgegeten.( vooral ik dan) Zit nu aan de m&m's
1045: @zuurtje, over de lenzen. Ja, ik kan ze nog wel gewoon in, had er de vorige keer ook weinig moeite mee. Wel is de sterkte moeilijker te bepalen tijdens zwangerschap en bv, maar ik kan nog wel aardig zien moet ik zeggen. Gelukkig maar, want ik beval met lenzen.
@cornelia: mijn dochter was 12 dagen te laat dus ik heb de hele tijd die 12 dagen nog in gedachte....dus volgende week donderdag. Kan het alleen maar meevallen.
Als ik dezelfde zwangerschapsduur van het zoontje moet volgen dan breken mijn vliezen om half 1 vannacht en zou ons meisje om 9.36u morgenvroeg geboren worden.
@zuurtje: zachte of harde? Ik heb ooit ook zachte geprobeerd, maar dat was het toch echt niet. Dus nu al 12 jaar tevreden zachte lenzen-gebruiker. Hoewel ik onderhand wel wil sparen voor een ooglasercorrectie denk ik. Lijkt me wel wat, gewoon weer kunnen zien! Maar ja, eerst de bv-periode achter de rug hebben. @flientje: ik vind jou wel een held, dat je dat durft met die olie. Als het allemaal werkt zou je enorm aan de kak komen. En ik zit daar echt niet op te wachten....Heowel ik de laatste week meermaals per dag naar 't toilet moet in plaats van de mij gebruikelijke 1 á anderhalf keer per dag....bijzonder. Verder is beebje vandaag vrij rustig. Dat in combinatie met mijn toegenomen bleoddruk van gister doet mij haast hopen...maar ik durf het niet te zeggen.
Ik heb toen zachte lenzen geprobeert maar mijn ogen waren voortdurend geïrriteerd. Hier is het beebje ook al de 2 de dag op rij wat rustiger. Misschien wel de stilte voor de storm Laat het ons hopen [-o<
Inderdaad, van mij mag ze komen. Mannetje zegt het ook al meerdere keren per dag tegen haar. Hij zegt dat als ze wil komen ze mag komen.
Nou, t valt wel mee eigenlijk. Geen schijterijen hier hoor. Ik moet ook meerdere malen per dag, maar ik kan er tot nu toe mee leven. Alles rustig, maar ik begin nu wel kramp en harde buiken te krijgen. Nog steeds geen nieuws over onze Nona?
Nou eh.. ik hoop het zeg. Ik heb die smurrie hopelijk niet voor niks ingenomen want man, man, man wat is dat vies.