En als ze in de box slaapt, ligt ze dus precies hetzelfde als ik slaap (in bed uiteraard ) Grappig, echt precies hetzelfde.
Ik ben weer thuis van de C1000 en de Prenatal. Heb 3 extra exemplaren van Jadyn's slaapknuffeltje gekocht, zo'n plastic badzitje, afwasbare plastic fruit/groente potjes van Tommee Tippee, lepeltjes, Sangenic luieremmer + vulling....verder weet ik het niet meer. Veel te veel in ieder geval! Het had niet veel gescheeld of ik had ook de buggy Quinny Zapp meegenomen. Die is tenminste klein als hij opgevouwen is en daar kan ook een maxi op. Nadeel is dat hij niet plat kan. 199 euro...vond het nog iets teveel. Boodschappen van C1000 zijn ook binnen. Ik ga nu nog ff foto's afdrukken bij Kruidvat. Tot straks! kus kus
......en wat een lieve vragen over Jadyn trouwens! Het gaat inderdaad een heel stuk beter dan voorheen. Ik ben daar zo blij mee! Ik kan nu veel beter/meer van haar genieten! Helemaal geweldig. Ze lacht de hele dag, naar iedereen. Zo'n lief, vrolijk meisje! Was vanmorgen ook apetrots op de meeting. Bijna elk kindje huilde wel even en Jadyn lachte de hele tijd (terwijl ze al vanaf half 8 wakker was!). Hopelijk worden de voedingen straks ook wat minder en regelmatiger. En liever niet 's nachts! Vanmiddag heeft ze weer de hele fles leeggedronken. Geweldig! Vanaf hier ook nog een groot compliment aan alle mama's die (nog) (volledig) BV geven. Super van jullie! dikke knuffel MJ
Ben lekker frietjes eten en daarna gezellig zijn met mijn mannetje! Heb 'maar' 5 dingen besteld, waaronder een jasje. Voor maar 30 Euro! Fijne avond allemaal
Ha meiden, Jullie zijn echt niet bij te houden, stelletje kletsmajoors! Hier alles oke, heb vandaag een bankhangdagje. @MJ: het CB raadde ons aan om te beginnen met een half potje groenten en dan 4 dagen achter elkaar hetzelfde te geven (had te maken met wennen aan het smaakje en het achterhalen van eventuele allergieen). Potje kan je 24 uur bewaren, dus voor de 4 keer gebruik je 2 potjes. Na een week of twee zijn we Fenne ook fruit gaan geven. Nu wisselen we iedere dag van smaak en dat gaat prima.
nou iets LIEF!S in maat 68.... hahahaha verder heeft ze geen voorkeur wat zijn we ook een stelltetje domme lulla's he?
heeey ben jij er ook weer?! ik ben gewoon begonnen met iedere dag wat anders.... whahaha nu al bijna 6 weken.... achjaaa eerst kreeg ze niet iedere dag wat,tegenwoordig wel!
MEIDEN ik ga morgen naar de kapperrrr ,ik wil weer s heeel wat anders... iemand nog leuke ideeen (+plaatje) :
hey meiden ! ik vlieg ook weer ff voorbij ! ben net thuis van werk ! was drukke rommelige dag en daarna tim ophalen bij mijn pa en ma die ook lekkere sathe met stokbrood hadden gemaakt mmmmmm zo ff kledingkast induiken mijn zus komt positiekleding shoppen voordat we gaan winkelen bij h&m morgen ! is wel handig ! en lekker goedkoop voor haar hihi en ff snel douchen en tim is over half uur weer wakker ! ff super snel dus nona tim heeftg ook van die rode stippies wel eens in zijn gezicht ik noem hem dan ook wel eens stippie haha maar wat het is .. ehhhhh elke keer wil ik het vragen bij cb en vergeet ik het weer Divi meid waar ben je ? Pooh en Boja al terug van vakantie ? MJ mooie tijden en cc gedronken weer vandaag en wat is ze lief geweest bij de bijeenkomst ! over BV weet ik niks kan er niemand mee helpen maar knap hoor dat jullie het nog doen ! en on-line shoppers ik ga morgen lekker zelf ! pinpas en cadobonnen mee en hoppa ! zag super lieve foto's weer voorbij komen ! toppie zo ik spring onder de douch ! tot zo weer
Kolf nu ook iets minder dan ik gewend ben en/of doe er veel langer over. Ook lijkt het langer te duren voor Samantha er iets uitkrijgt, althans gisteren. Ik probeer sowieso nu elke avond te kolven. Zodat ik mijn vriezer voorraad op peil kan houden.