Hihi, dat zal het zijn geweest! Jens zit met zijn gewicht precies tussen de +1 en +2 lijn, toen hij volledig borstvoeding kreeg, zat hij boven de +2 lijn. Zijn lengte zit net iets onder de +1 lijn. Op papier lijkthet niet heel veel... Nino volgt zijn lijn, dat is toch gewoon harstikke goed!
Inderdaad! Die dikke benen zijn niet handig hoor! Ik krijg zijn broeken niet aan en meneertje heeft moeite met zijn voetjes pakken
hahaha ik moet ook altijd martelen om die broekjes over de bovenbenen/kont heen t ekrijgen.... smmigen gaan echt moeilijk.... ik geef dan altijd de schuld aan t broekje
h ja, vraagje. Voordat ik ga slapen Ga morgen opvolgmelk kopen. Ben aan het wijfelen of ik ipv nutricia een goedkoper merk ga nemen. Help! Heeft iemand hier ervaring mee?
dat ranzige sexplaatje dat er voor zuurtje neer had gezet.... gelukkig heeft kleine A ze niet zo heel dik... wel vrij dik,maar niet SUPER
IK ik ben van nutrilon overgestapt op Kruidvat.... slecht 5.99 per pak ( nu 4,99 tot en met morgen!) schijnt in dezelfde abriek gemaakt te worden alysha heeft totaal geen last gehadmet overstappen en heeft zelfs tussendoor 1 x een bus nutrilon gehad ( dus een week ofzo,ik was te laat bij kruidvat dus ben naar de c1000 gegaan),maar nix geen last.... echt een aanrader vind ik hoor! het bevalt goed en er zit 100 gram minder in het pak,maar t scheelt je E 4,50 en dat vindik toch een boel geld!
vrienden van ons hebben als voeding het huismerk van de PLUS..... hahaha lachen toch.. kost tzelfde als bijkruidvat
Thanks voor de tip! Dat is toevallig zeg. Ze hebben bij AH ook eigen merk nu maar dat is duurder dan Kruidvat. Heb ook ooit gehoord dat de samenstelling van Kruidvat haast hetzelfde is als nutrilon. Het scheelt wel heel veel. Misschiend dat ik die morgen wel ga halen! En anders een keer proberen! Meiden, ik ga naar bed. Val om!
Ik had ook nutrilon hypoallergeen maar op het bureau vonden ze dat niet meer nodig. Hij heeft ook nergens last van gelukkig. Van kruidvat zag ik trouwens ook voeding staan tegen allergien! Ik ga morgen maar eens beslissen (ben ik erg slecht in) Ben nu echt slapen! SLAAP LEKKER ALVAST ALLEMAAL!