Dat vind ik ook niet logisch, kan je ook per ongeluk bellen als de telefoon in je broekzak zit ofzo. Wat is dat toch met die aantrekkingskracht van GSM's en afstandsbedieningen op onze kleintjes? Hier ook altijd erg in trek, maar meestal verstop ik ze. Denk niet dat die dingen erg waterdicht zijn
ben terug van ybe naar school brengen, babbeltje met vriendin en winkelen maar dat hadden jullie wel door denk ik
Hey emma, Ja hier alles prima en met Tessa ook.. Derde tandje begint nu door te komen.. Verder vermaakt ze zich goed als ik haar op de grond zet met speeltjes.. Ze zit goed en dus zitten we ook regelmatig op de fiets zooooo leuk is dat.. Alleen als ik haar op de grond leg dan kruipt ze achteruit hihihi duwt zichzelf naar achter.. Ook gaat ze niet terug op haar rug als ze op haar buik ligt dus dat is niet handig voor haar omdat ze dan ook veel spuugt.. Dat komt ook omdat ze haar handen en voeten in de lucht doet zeg maar als ze op haar buik ligt beetje droogzwemmen hahahaha.. Maar wat gaat het hard zeg ze worden echt groot.. Hoe is het verder met jou? En met de kleine? Ik lees wel mee hoor alleen reageer niet zo heel vaak.. Groetjes Monique
haha precies! hebben wij ook gedaan, 1 afstandbediening zonder batterijen voor hem. toch moet ie per se die wij wel nog gebruiken. ze zien gewoon dat wij die andere niet gebruiken hihi.
hahaha. de mevrouw aan de andere kant van de lijn opperde dat ik dat voortaan moest proberen te voorkomen hihi.
die van mij begeeft het binnenkort ook door de kwijl die erin gelopen is denk ik maar inderdaad, kan dus ook in je broekzak of tas gebeuren.
hoe kunnen ze daar nou tegen optreden? als ik hem vergrendel heb ik toch alles gedaan wat ik kan. moet je er dan de hele dag mee in je hand blijven lopen zodat ie niet in je tas of zak gaat bellen. stom hoor.
Bij jou ook alles goed? Behalve dan dat met je HA? Dat heb ik toch goed gelezen en dat was bij jou he?