Helleu! Even een teken van leven van deze kant ... Drukdrukdruk, dus weinig tot niet hier geweest de afgelopen dagen, wel vluchtig bijgelezen. @ naat : het zit echt niet mee he? Raar dat michelle wel zo'n pijn blijft houden. Hele dikke knuffel voor jullie! Wachten ze met opzet een maand met die buisjes, of is er niet eerder plaats? Ik weet niet hoor, geen ervaring mee. Wat is het toch een bikkel he, die Justin. Hoe gaat het vandaag met jou? @ Boja : Knuf voor ninootje! Zielig! Wat is er toch aan de hand zeg, zoveel zieken! Volgens mij is heel Nederland straks afwisselend ziek geweest..bah. Knuf voor alle zieke kindjes en papa's en mama's ! Ego : hier ook ziek geweest vorige week, manlief afgelopen zondag ziek geworden, die is vandaag weer wezen werken. Faylinn hoest nu best veel, gooit er af en toe een hele voeding uit met 3 grote bogen maar is wel in goede doen. Tandje is een feit, al is ie beter te voelen dan te zien Verder probeert ze zich serieus op te trekken overal aan.. dat lukt tot nu toe alleen aan mij als ze op het aankleedkussen zit, hihi. Maarrrr...denk dat het in de box ook rap gaat lukken. Daar glijdt ze niet weg, op de vloer wel. Heb antislibsokken van de Hema gekocht, maar die dingen zijn veel te groot, zitten helemaal los om dr voet. Schiet dus niet op Verder ... geen nieuws geloof ik. Ohja : ben net bij de C&A geweest, begin van vlaggetjesweken en deze avond 10 % extra korting ...
Heey Wic, Ben vanmiddag met Michelle weer naar de dokter geweest,oh oh oh wat had het meisje een buikpijn Onze eigen dokter constateerde PMS(prikkelbare darm syndroom) Een spatische dikke darm. Ze heeft pillen gehad en guess what? Haar buikpijn is bijna weg! Morgen alleen nog met Jamie naar de huisarts,het hoesten doet echt pijn op haar borst. Wat betreft Justin ,9 maanden was inderdaad te vroeg(10 maanden is ook al vroeg namelijk),maar het is noodzakelijk. Ikke?.........moe en afgebrand,Justin wil geen borst meer en er komt nagenoeg niets meer uit,dus ook een emotionele dip hier,maar goed ik heb 9 maanden BV gegeven en hij is diegene die aangeeft dat het goed is zo.
Michelle : oh mooi dat ze helpen! Ik weet hoe het is overigens, een spastische darm..vroeger ook gehad. Kan onwijs pijn doen! Jamie : een goede verkoudheid, of denk je dat er meer achter zit? Justin : ik las het idd ergens, de kids geven aan als het genoeg is. Je hebt t maar mooi gedaan meis, 9 maanden bv, met heel veel diepe dips, tóch doorgezet! Ik blijf je een kanjer vinden hoor, echt waar! Jullie hebben t maar mooi gedaan saampjes! Naat : het wordt hogelijk tijd dat de boel eens opklaart daar bij jullie. Beetje boel rust, boel gezondheid en heel veel genieten vooral. Ik hoop dat je dat krijgt de komende tijd, dat je bij kan tanken en hele fijne feestdagen in het vooruitzicht hebt. Dikke knuffel kanjer!
Goede morgen iedereen! @Wicjuh: het optrekken van Faylinn in de box heeft echt niet lang meer geduurd . Flink zo Faylinn! @Nathalie: Gelukkig is Michelle weer beter. Nu Jamie nog. Kunnen ze trouwens nu al iets doen voor Justin in afwachting van de buisjes? Ik hoop dat het nieuwe jaar jullie een grote dosis gezondheid zal brengen. Zorg goed voor jezelf. @alle andere zieken (en dat zijn er blijkbaar heel wat): veel beterschap. Jana is gelukkig weer genezen . Vanavond naar het CB, ben benieuwd hoeveel ze nu weegt. Deze week voor het eerst van buiklig (op handen en knietjes) naar recht zitten. Das handig, want ze zit graag recht.
Eekje,wat fijn dat Jana weer beter is,Justin krijgt gewoon neusspray en paracetamol tot die tijd. Wicjuh,Jeeee wat gaat ze hard,wauw dat Justin iets kon Kan niet kruipen of tijgeren,niet zelfstandig zitten enzzzzz. Gelukkig kan hij wel in zijn loopstoel
@ Nathalie hele dikke knuffel nogmaals voor jullie! Wat fijn dat de buikpijn van jamie veel minder is. balen van justin zeg...hoop dat het darana allemaal over is hoor! @ Emma bedankt lieverd! @ Wicjuh wat goed van Faylinn! @ Eekje wat goed van Jana! Sorry dames heb alleen deze pagina teruggelezen... Gisteren niet geweest...was zoooooooooooo kapot moe...nu weer wat fitter. dadelijkw eer naar het ziekenhuis voor sams hoofdje. Hoop zo dat alles goed is. Ik laat het straks weten. Moeten er om 12 u zijn
He Naat, Beterschap voor jullie allen meid. Hier ook nog niks van staan, kruipen of tijgeren hoor. Wel kan hij een tijdje zelfstandig blijven zitten en met steun trekt hij zich op tot zit als hij ligt en zelfs nu ook tot staan. Komt wel meid. We hebben gewoon wat langzamere jochies.
Goeiemorgen Nathalie 10 maanden is idd vroeg,hier doen ze ook het liefst vanaf 1 jaar maar als het nodig is dan zou ik het ook laten doen.Zijn ze wel van de pijn af in ieder geval. Gelukkig gaat het met Michelle de goede kant.Hoe gaat het nu met Jamie : Eekje Succes vandaag bij het cb.Gelukkig is Jana weer beter. Wicjuh Goed zo Faylinn Mamanona Hoe gaat het met Jamilia : En met jouw : Emma Hoe was het gisteravond : Pooh Succes vandaag in hetr ziekenhuis met de echo van Sam.Laat je gauw iets horen : All Hier nog wel een iets mindere zieke Bryan.Hij is nog wel benauwd,ben naar de ha geweest omdat de ventolin niet hielp blijkt dat het alleen maar goed was dat het niet hielp want dan had hij geen astma en is het alleen maar bronchitus.Maar omdat ze niet zeker wist of hij een bacteriele of virusinfectie heeft krijgt hij ab.Na de kuur moeten we weer langs komen.Vannacht is Bryan veel wakker geweest.Huilen,we hadden geen idee wat er was.Een fles gegeven,een paar keer zijn doekje en speen maar na 2,5 uur een zetpil gegeven als laatste redmiddel en hij sliep heerlijk.Met Sven gaat alles weer goed.Vanmorgen om half 7 op moeten staan want de kids moesten om 7,25 uur op school zijn want die gingen naar een voorstelling.
MamavanJordy: Ach ja komt vanzelf wel,Max was ook laat. Redone: Ik moet straks om 13.30 met haar naar de dokter,heeft pijn op haar borst nog steeds.
Goeiemorgen allemaal, Ik heb een vrije dag, dus kom ook eens weer kijken. Nathalie: ik hoop dat Justin minder pijn heeft als hij buisjes heeft. En een groot compliment voor jullie dat je zo lekker lang BV hebt gegeven! Top! 'Fijn dat Michelle's buikpijn minder is geworden door de pillen! Eekje: good luck @CB! Laat je ons weten! Wicjuh : Top dat Faylinn zich optrekt! Mooi gezicht he? J nog geen pogingen daartoe. Ha ha, komt wel. mamanona: denk veel aan je. Hoop dat het een beetje gaat daar? Pooh: succes met de echo! We duimen dat het allemaal ok is. redone: gelukkig gaat het al ietsje beter met Bryan. Gelukkig heeft hij geen astma. Ik hoop voor jullie dat de ab werkt! Gelukkig werkte de zetpil vannacht. Fijn dat het met Sven weer goed gaat. En een voorstelling: leuk! Hier gaat het prima. J was vanmorgen al heel snel weer moe. 7.10 uur uit bed en om kwart voor 9 er al weer in. Zo te horen wordt ze nu weer wakker, dus gaan we zo ff lekker fruit eten en dan wat boodschapjes doen. Ga ook de stukjes-potjes van kruidvat halen. Die waren toch wat beter te kauwen zei iemand hier? Fijne dag! liefs MJ
Heb de afspraak van Jamie geannuleerd,ze geeft zelf aan dat het hoesten nu wat minder word en de dokter kan toch niets doen verder. De pijn is gewoon van het hoesten En ze heeft ook geen koorts
goedemorgen meiden ynse is nog steeds ziek en alsof het nog niet genoeg was heeft ze nu ook ontsteking op beide oogjes, die kreeg ze vanmorgen niet zelf open maar is van de verkoudheid dus maak me er nog geen zorgen over en nu ga ik aardappelen schillen en spruitjes schoonmaken
Hoi, Ff snel. Hier gaat het niet echt top. Nora was vandaag bij CB en is niet gegroeid in 3 mnd tijd, zelfs alleen maar afgevallen. we moeten over een aantal weekjes weer komen en we moeten dus uit gaan pluizenhoe het komt. Ik ga ff LK van het forum mailen... K maak me wel zorgen hoor! Knufff, Mili
dat is niet zo een mooi nieuws mili dikke knuf voor jou eet ze wel voldoende is de bv nog genoeg verzadigend
Ze krijgt wel genoeg bijvoeding, ze eet best wel veel. K heb de minimale hoeveelheden ff opgeschereven voor LK en das best wel wat. Zeiden ze op CB ook. Maar ja misschien is het mn BV? En ze is heel actief he slaapt bijna niet enzo... Ik heb geen idee. K hoop dat ik het nog een tijd kan geven maar als ze tekort komt dan niet natuurlijk Maak me echt zorgen, k zit hier op mn werk..bah k*t gedoe!