WAT EEN RUST ! nou ik zou zeggen all@ nog een fijne avond ik ga op tijd naar bedje en eerst nog wat tv kijken en Tim verzorgen morgen lange dag dus ik denk tot woensdag ! have fun met de voetbal ....... en ik zeg weer winnen !
Ik kreeg net een heel lief berichtje van zuurtje, dus ik kom even om de hoek kijken. Ik heb de afgelopen dagen niks gelezen, het ging me iets te snel. Ben zo moe, de kleine slaapt al 1,5 week erg slecht. Hij wordt soms 3 keer per nacht wakker. Nou is dat 1 keer niet erg maar als 10 dagen.. Mijn wallen hangen ergens op mijn knieen Ik zeg elke keer dat ik ook vroeg ga slapen maar dat lukt me dan ook weer niet. Hij ligt er nu al in vanaf 8 uur, ben benieuwd hoelaat hij nu weer komt. Hij is nu uit zijn zijligger, want hij draaide telkens op zijn rug en dan ligt hij klem. Dus slaapzak aan en zonder zijligger. Ik ben benieuwd. Ik zal proberen de boel hier een beetje bij te houden. Ik moet donderdag weer werken geen zin in.
Fijn dat je ff bij ons komt kijken. Jij ook alweer bijna gaan werken. Hier voorlopig niet tot augustus. Ik hoop voor je dat Dean weer vlug gaat doorslapen 's nachts. Knuffie
Even een ego-berichtjej hoor. Lezen is niet verplicht! Dat rekken is niks voor mij. Daar ben ik wel achter. Zo lang ik kan rekken door met haar te spelen en ze is stil, dan is het prima. Maar als ze zo huilt, ga ik niet langer rekken! Dus vanavond ook niet. Om half 8 heb ik haar aangelegd. Officieel 2 uur te vroeg. Maar tot vandaag voedde ik op verzoek en ik wil dat toch zoveel mogelijk blijven doen. Ik zit nu op 7 voedingen en daar komt straks waarschijnlijk nog een 8e bij. Jammer dan. Als mijn meisje dat nodig heeft, dan ben ik er voor haar. Met borsten en al, ha ha. Voor mij dus alleen leuk rekken. Ga nu ff in bad. Doei meiden!
Goed zo! Ik vind ook, honger is honger! Gewoon op verzoek blijven doen. Ik leg hem die 3 keren snachts ook aan hoor, slaapt hij weer sneller.
hier ook zo'n slechte slaper Natasja. I know how you feel. Soms ben je maar een half uurtje wakker, maar als dat een paar keer per nacht gebeurd breekt dat je wel op!
Helleu meiden! Poehee, wat kunnen jullie kletsen op 1 dag! Ik ben er een beetje vluchtig doorheen gegaan, maar geef puf om alles uitvoerig te lezen. Eerste werkdag achter de rug. Viel me op zich wel mee, het was ff wennen. En een uur ertussenuit omdat ik Faylinn bij manlief thuis moest ophalen en naar mn mams brengen voor de middagoppas. Pokkewerk van mn man! (manlief zou eerst maandag hele dag vrij zijn, maar toezegging is plots weer ingetrokken 2 weken terug). Afijn, ik ga ff visie loeren, voetbal, ff relaxen. Ohja, hele dag geen krampjes geweest hier, ze begon vanaaf weer te ruiken, maar ouderwetse geur! \/ Ietwat kramperig maar niet te vergelijken met de afgelopen week/weken, met een goeie volle broek, niet helemaal als 'vanouds' maar het gaat wel die kant op dus ---> geen aardbeien meer voor mij voorlopig! En ze heeft de hele middag in de maxicosi bij mn mams geslapen Ik had dr neergezet, ze sliep. Ff laten liggen maar, ze meldt zich vanzelf. Dat was om 12.30 uur ... ze meldde zich idd wel ... om 15.30 omdat ze honger had! hahaha, vaag kind soms Meebie tot later en anders tot morgen!
Idd, tis soms even aanleggen en weer in bedje.. maar idd 3 keer je slaap onderbreken! En dan heb ik een kat die ook 2 keer per nacht aan de deur komt krabben. DIe ziet dan een klein streepje licht als ik aan het voeden ben, licht weer uit ----> kat krabben! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
@ all: Hoi dames, Hier de eerste werkdag gehad...pff wel ff wennen hoor. Was wel ff slikken om haar bij opa en oma achter te laten maar t is heel goed gegaan haha zonder waterlanders bij mij Ook het kolven ging goed s ochtend 360 uit beide samen en s middag 220.... ben dus wel blij Voor iedereen die ook voor t eerst gewerkt heeft ik hoop dat het mee viel. Voor alle anderen die ergens mee zitten of wat steun kunnen gebruiken, kop op! Veel liefs, Mili
@MJ en Natasja Ik wil even zeggen dat ik veel respect voor jullie heb.(Ook voor andere bv mama's hoor) Ik had eerlijk gezegd dat niet zo lang volgehouden dus vind het erg knap wat jullie doen.
@mili, goed zeg dat kolven! fijn dat alles goed is gegaan! Donderdag gaat Dean mee, geen oppas, maar vrijdag gaat hij naar mijn zus.
thanks! (ik riep van de week snachts. aaaaaaaaah ik stop er straks gewoon een dikke fles in kijken of je dan wil slapen!) hihi oops! (niet gedaan natuurlijk)