@ Tezzzz ja ik doe de laatste tijd al minder.. gelukkig heb ik een schat van een man die mij steunt en helpt met dingen die moeilijk gaan of niet meer lukken! Echt super kan niet zonder hem! Mijn stiefmoeder komt 1 keer in de week samen met mijn schoonmoeder helpen in het huishouden maar na de zwangerschap stoppen ze hebben we afgesproken.. Ik wil ze niet al te veel over de vloer.. Al is het wel gezellig.. Maar uiteindelijk is het wel het huis van ons en niet van hen.. Oh we hebben nu ook definitief een naam. We kwamen er maar niet uit.. Vanmiddag even voor gezeten en eindelijk weten we het! We wisten ook al wat het werd dus is het extra moeilijk vind ik! Wie weet er nog meer wat zij krijgt?
Tja.. je moet er wat voor over hebben hè ! Komt helemaal goed meid ! BellNoor, Wij weten dat we een meisje krijgen, uit de uitslag van de punctie. Met de naam kwam onze dochter. Bamjolan, Al nieuws ?
MamaKitty, Ik weet wat je doormaakt! Mijn dochter heeft een half jaar sondevoeding gehad, ik mocht haar pas meenemen naar huis als ik de sonde zelf in kon brengen. Geen pretje! Lieverd hou je taai, en probeer toch zn handje vast te houden hoe moeilijk het ook is... Sterkte voor jullie!
@ Bleu Bedoel je daarmee dat toen je wist dat je een dochter kreeg je ook meteen al een naam had! Wel leuk.. Wij houden het nog geheim voor iedereen.. Ons kleine geheimpje.. Iedereen probeert het te raden maar we houden de lippen stijf op elkaar.. Over ongeveer 2 weken weten ze het! Wij hebben voor een roepnaam en een tweede naam gekozen.. Nog meer die dat hebben?
Oh bleu.. Wat speciaal! Wat leuk trouwens een nakomelingetje Mijn ouders zijn gescheiden en mijn vader is hertrouwt ik heb nog een stiefzusje van 9 jaar jonger en een stiefbroertje van 6 jaar jonger.. En dan nog een biologisch zusje van 2 jaar jonger.. Erg leuk.. Heb je hier bewust voor gekozen dan?
Xanado: Gefeliciteerd met Gabi! Evelieveling: Gefeliciteerd met Alyshia! Mieke: Gefeliciteerd met Ilay! Judith: Gefeliciteerd met Evy! Ben even een paar dagen niet online en er zijn gewoon alweer 4 baby's geboren, WOW! Ik wil ook zó graag en ben ook zó benieuwd wat we krijgen Mamakitty: Dikke knuf voor jou en Jaimy! Pff, het is echt te hopen dat hij snel goed gaat drinken en dat je je mannetje snel mee naar huis kan nemen! Ik duim voor jullie! Bamjolan: En? Je maakt het nu erg spannend! Ik ben gisteren weer voor controle bij VK geweest en de kleine ligt volledig ingedaald en al helemaal vast, dus hoelang zal het nog gaan duren? Het rommelt lekker, maar voelt nog niet aan als weeen. We wachten rustig af
BellNoor, Nee geen geplande zwangerschap, wij moesten ook erg aan het idee wennen. Gelukkig krijg je daar 9 mnd de tijd voor. Mijn man en ik zijn al 16 jaar bij elkaar waarvan 6 jr getrouwd.
@Judith, Gefeliciteerd met jullie dochter! Wat een leuke naam! Ben erg benieuwd naar haar! Even een ego berichtje, ga binnenkort weer reageren op iedereen hoor! Ben inmiddels al wat meer hersteld van mijn verkoudheid, maar sinds vandaag heb ik niet alleen last van mn oor (wat gelukkig geen pijn meer mag heten), maar is er een pijnlijke kaak bijgekomen. Ik word echt GEK! Houdt het dan gewoon niet op?! Kan ik niet gewoon beter worden en lekker bevallen en gaan genieten van mn dochter...kan er wel van janken. Slik nou al elke dag paracetamol, wat ik HELEMAAL niet wil...maar het doet gewoon echt pijn. Gelukkig wel genoten van het weer vandaag en gisteren met mn vriend naar de bios geweest! Kamiel heeft lekker bij opa en oma geslapen! Dus we hebben nog even lekker kunnen uitslapen ook. Mn dag is dus niet helemaal vervelend, maar die pijn wel!
Loos alarm! Althans zo lijkt het. Verlos stuurde me door naar het ziekenhuis. CTG gehad, welke wel harde buiken registreerde maar dus ook de bewegingen van de baby. Kleine was druk, maar volgens de echo zit er nog genoeg vruchtwater. Moest persen om te checken of het vruchtwater was maar dat was t niet, zat wel wat afscheiding maar geen vruchtwater. Eendebek kwam ook nog even kijken, pokkeding! Deed dit keer echt zeer, had daarna ook wat bloed. Als ik vannacht nog of morgen nog steeds verlies en ik t niet vertrouw moet ik gewoon weer de verloskundige bellen. Een ding scheelt, met 42 weken ben ik zoiezo mama want ze zei al hier laten we niemand doorlopen, max. is nu al gezet op 41 weken om in te leiden! Hihi ben benieuwd, mn onderbuik zeurt en zeurt en de beeb loopt goed op schema, klein koppie maar een goed gevuld buikkie!
Jacky78, Klavertje, Xanado83, Mieke1981, Judith1982, Meiden, gefeliciteerd met jullie baby's, Geniet er van !
Wow weer een paar beebjes geboren... GEFELICITEERD allemaal Houd het kort vandaag, ben erg moe en ga morgen nog een dagje weg ook.. jeetje waar begin ik aan haha, maar komt goed.. Ik ben vandaag precies 36 weken! Nog 1 weekje voor hij echt mag komen! Heerlijk dat het eindelijk zo opschiet. Het gerommel is trouwens aardig over, harde buiken alleen nog, maar diarree weer bijna helemaal over. Loos alarm denk ik dus toch. Of een griepje waardoor ik wat oefenweeën heb gehad.. Ik voel me weer stuk beter in ieder geval! Nou meiden sterkte allemaal weer... En Mamakitty; ook ik zal voor je kleintje duimen. Hopen dat het snel beter gaat!
Jaaaa 1 maart! We krijgen een maartbaby! Bam, hmmm loos alarm dus. Afwachten maar weer! Dacht echt, o er zal vast wel een berichtje zijn dat kindje geboren is..
Mijn vader denkt 4 maart omdat zijn eigen vader toen overleden is, mijn moeder denkt 12 maart ivm haar opa en ik zelf heb een keer over 16 maart gedroomd! Of word het 2 weken overtijd en me eigen verjaardag! Pffff, geduld en das zo moeilijk he, als je zo nieuwsgierig bent Vannacht echt mega idioot gedroomd. Moest alleen bevallen want de verloskundige mocht pas om 9.00 's morgens gebeld worden! En de rest van de familie zat onder een sigaretje te roken! Was ik na de bevalling vergeten om gelijk aan de borst te leggen! En toen ik onder kwam had ik een konijn in me hand!