Ik ben net gebeld voor een intake gesprek op 6 januari.. lekker vroeg.. Hier alles verder goed, de kleine vent is lekker druk bezig haha.. Iedereen waar het niet zo goed gaat beterschap! Mimi gefeliciteerd!
Twinnie ik vind dat inderdaad heel erg laat! Bij mij begon de gym begin december. Vanavond heb ik de derde avond. Mamavansimon wat een mooie foto's van Simon zeg!
@Dancinglady, haha wacht maar......er komt echt een dag dat je gaat zeggen; oh kind, zat je nog maar in mijn buik...dan had mama tenminste eens iets rust! Maar goed, datg eloofde mijn schoonzus ook niet en die kwam er al snel op terug hihi maar dat kun je je als je nog geen kids hebt ook niet voorstellen! En idd laat je werk toch joh....als zij iets van je willen, zullen ze jou moeten bellen! 29 dec de sleutel al? YES! Super! Met de intake vragen ze of je thuis gaat (wilt) bevallen of in ziekenhuis, of je bv wilt geven, of je specifieke wensen hebt, ze leggen je ff uit wanneer je hen moet bellen en ze vragen of je alles in huis hebt wat zij nodig hebben. Dan nog wat uitleg over dat je nest omhoog moet en dat was het weer. Meestal telefonisch ook. @Miinicole, 2x?
Even een inbreuk van een juli-mama... Voor de fysio heb je geen verwijzing meer nodig he. Maar ik weet niet waar in tilburg je woont, maar in de reeshof zit een fysio die gespeciliseerd is in bekkentherapie. Ben er nu 2 keer geweest en het bevalt prima!
Hey meiden, Zo ben doodmoe nu van de hele ochtend shoppen,Luna ook haha die ligt nog lekker te slapen. Heb bijna alles kunnen kopen wat ik nog nodig had vandaag van badje tot kleertjes noem maar op dus mijn lijstje met dingetjes wat ik nog moet hebben is nu enorm klein . Heb nu eigenlijk alleen nog maar de grotere dingen nodig,kinderwagen,boxen enzo ,deze week gaan we de kinderkamer ophalen dan is die ook zo goed als klaar op gordijnen en hemeltjes na. En daarna kan ik kleertjes gaan wassen,kan niet wachten tot het kamertje helemaal klaar is . Heb nu erg last van brandend maagzuur en inderdaad bij mij helpt gele vla ook! Verder heb ik nu ook steeds harde buiken,dus ga zo snel weer even liggen en rust nemen. 23 December heb ik mijn intakegesprek met kraamzorg! Meiden gefeliciteerd met jullie 29 weken zwangerschap ! En mimi83 leuk dat jullie een zoon krijgen! Gefeliciteerd !
@Esther, oh wat goed joh! Lekker geshopt dus! En thanx! Nog 1,5 week en je zit zelf ook al op de 29 weken meid!
hai leuk een tweede topic. Heb wel alles gelezen maar weet even niets meer. Lijkt wel stroop in me kop. Ben om 1 uur naar huis gegaan. Ging niet. Kan nu alleen maar janken. Maar..beter janken dan alles voor mij houden. Ook geen intake nog gehad voor de kraamhulp. Heb al mijn 9e yoga les dinsdag. Morgen komt de baby dump de commode blad vervangen want die brachten ze kapot aan. Best wel service he. En morgen schoonheidsspecialist. Kan ze vast wat doen aan mijn rode ogen...of even heerlijke ontspanning
He he, heb weer eens even bij kunnen lezen. Wat is er toch allemaal aan de hand met Majo? :-k Zijn er serieus mensen die zo flauw zijn om haar lastig te vallen of zo? Vreemd, hoor. Moet eerlijk zeggen dat ik ook geen flauw idee heb wie Majo precies is, maar voor mij telt eigenlijk ook alleen dat ze een maart-mama is, zoals wij allemaal. Of zie ik dat nou zo verkeerd? @Majo: Jammer dat je weggaat, meid! Hoop dat je vlug weer terug zal komen, lekker anoniem! @Dancinglady: Op 29 december de sleutel, super! Gefeliciteerd ! De intake van de kraamzorg stelt niet veel voor, hoor. Ze kijken gewoon hoeveel uren je kan krijgen (meestal 49, als je bv wil geven). Vroeger keken ze inderdaad ook of alles af was en klaar voor de baby, maar dat doen ze tegenwoordig echt niet meer (maar goed ook, wij zijn nog lang niet klaar... ). @Mimi: Een KNUL!! Hartstikke leuk! Gefeliciteeerd! @Twinnie: Ik doe ook niet aan gym oid, is gewoon niks voor mij. Vind het wel apart dat je zo laat pas begint. :-k Bij de zwangerschap van Storm begon ik geloof ik met 25 weken. @Klavertje: Ik ben ook zo, hoor. Wil ook alles op tijd geregeld hebben...
aah F*CK meiden... Ik heb een nieuw bruin kussensloopje over het hoofd gezien in de was... Nu is alles bruin Is hier een voefje voor om de witte was weer wit te krijgen? Of moet ik het met allemaal bruine kleertjes doen... ?
@Romy: Je kan proberen de witte was met soda te wassen (zo heet mogelijk)? Of anders met een Steradent tablet. Denk niet dat je het nog helemaal goed zal krijgen, maar is het proberen waard toch?
Thanks Naduah! Ow kan wel janken, echt ál mn babykleertjes naar de kl*te Er zitten ook kleertjes met opdruk bij, kan dat geen kwaad dan?
Even kijken op het etiketje in kleertjes waaraan je twijfelt. Kleertjes die zonder problemen op 90 graden gewassen kunnen worden en zonder eventuele kleurtjes/opdrukken oid kun je eventueel ook even in bleekwater zetten. Soda kan op zich geen kwaad voor de kleertjes met opdrukken, maar je kan het dan niet erg heet wassen, he? Succes meid!
shiiitttt ik herken het helemaal. Heb ik ook eens gehad met een zwart gekleurde overtrekset. (was maar een deel van zwart, klein deel.) Al mijn witte kleding grijs. Ik kreeg het er echt slecht uit Heb ook met speciale spullen voor de witte was het geprobeerd. MAar echt mooi werd het niet meer.
he meiden, daar is ze wwer terug van een ochtend vk en shoppen, helemaal gesloopt dus, maar wou even zeggen dank jullie wel voor de felicitatie's. Ja we krijgen een klein mannetje, we hadden het al verwacht, maar nu is het zeker.. helemaal geweldig. Verder alles super, bloeddruk, suiker alles goed en ik heb de 100 kg gehaald, ben eindelijk aan het groeien. klink heel veel maar betekend dat ik nu ong. 4 kilo boven mijn normale gewicht zit, was wel afgevallen door ziekte (zware griep) in begin van zwangerschap, maar dat tellen de vk's niet mee omdat dat niet met de zwangerschap te maken heeft. mamakitty: dank je wel voor het melden. Ik ga proberen dit 2 e deel weer bij te houden.. schrijf vanavond nog wel wat ga even een was erin doen en dan slapen.