*** AFSPRAKENLIJST MORGEN !!! *** Heeee meiden! Hier dan de afsprakenlijst weer... 05 jan: Daphne1980 - vk, 9.15 uur Daphne1980 heel veel plezier bij de vk!
@bamjolan, suc6 bij de arbo morgen! @Daphne,Leuk hoor een paar dagen Gent meeting was errug gezellie foto's staan op mn hyves Enne wiegje wat leuk, ook laten bekleden? Die van ons is ook bijna af @acnaib,al een aardige buik hoor! Ben nog niet echt angstig om afspraken in februari te plannen hebben ook nog niet zoveel staan haha, en idd maar ff bellen voor je kraampakket. Veel plezier mrg bij de vk! je stond niet op de lijst? @dancinglady,gelijk heb je wat betreft de was Best lastig he als je zoveel wilt doen maar niet kunt wel lief dat je man zoveel doet Wat leuk zeg op kraamvisite en wat fijn dat het zo goed gaat met Sander! Zo ik ga mn bedje opzoeken, mrg weer vroeg op wel ff wennen na bijna 2 weken vrij te zijn geweest. Maar nog ff en dan heerlijk verlof Verhuizing staat trouwens voor komend weekend 10/11 januari gepland las ik op de site. Tot morgen meiden!
@acnaib: Weet je wel zeker dat je een kraampakket krijgt, hij zit namelijk niet meer standaard in het basispakket. Even nakijken dus en anders even navragen. Ik heb de mijne al een week of 3 geleden binnen gekregen. Ik ben vandaag toch weer aan het uitpakken geslagen, kon het niet laten. Maar heb het wel rustig aan gedaan en zoveel mogelijk op de stoel gezeten en dan eerst op de tafel de spullen sorteren en dan pas opruimen. De hele administratie is dus ook weer lekker aan kant. Moet nu nog 2 dozen uitpakken, maar daarvan weet ik al dat het meeste naar zolder kan, dus dat zal niet veel werk meer zijn. Morgen ben ik ook nog eens jarig, dus zal 's middags en 's avonds het huis wel vol visite hebben. Maar moet zeggen dat ik er eigenlijk wel zin in heb. (is uitzonderlijk, want heb echt een hekel aan verjaardagen van het eigen gezin, al die drukte en de hele dag maar koffie zetten enzo. pffff) En dan deze week lekker rustig aan denk ik en vanaf volgende week maar weer eens rustig aan beginnen met schilderen van de kozijnen en deuren. En zodra dat allemaal af is, ben ik er helemaal klaar voor. (op wat kleine dingetjes na dan) Ik zal deze week ook weer eens proberen een buikfoto te maken. Helaas is dat er steeds niet van gekomen vanwege de renovatie en alle stress, maar vind nu toch wel dat er nog een paar foto's gemaakt moeten worden voordat de kleine er is. Ik zal volgende week (als de babykamer is leeggeruimd van alle rommel) ook even een foto van de babykamer maken. Het kaartje hebben we ook al uitgezocht, maar nu de teksten nog en dan kunnen we het bestellen. Ook de namenlijst is hier behoorlijk ingekort, we hebben er nu nog een aantal op papier en zullen daar de komende weken ons hoofd ook nog even over breken. Fijn om te lezen trouwens dat het met iedereen (op de normale kwalen na natuurlijk.) goed gaat.
Hé Meiden Hoe is het daar? Ik zal morgen even uitgebreid reageren op jullie verhalen, had al wel gelezen, maar nog geen rust gevonden te reageren. Morgen nog een dag vrij dus dan kan t volop! Ennnnnnnn het is gelukt met de foto plaatsen. Even een programmaatje gedownload! Ik heb nu dus een Buikfoto 28 wk geplaatst. Ik merk dat mijn buik helemaal strak staat op het moment. Ik zit de afgelopen twee weken duidelijk in een groeispurt. Wat wel grappig is, op de de foto zie je aan de zijkant een vage plek zitten van verkleuring, dat is nog steeds van een keer verkeerd zonnebakken in de zomer haha. Nou slaap lekker en tot morgen!
Goedemorgen! Ook ik lees nog steeds mee, maar heb steeds te weinig tijd om te reageren... Nog 4 weekjes werken en dan verlof! Hopelijk heb ik dan meer tijd om te reageren. Hier gaat alles wel goed. Morgen om 09.15 weer naar de vk (weet niet of ik dat al doorgegeven had). De babykamer is hier nu zo goed als af. Heb al wat kleertjes e.d. gewassen, ben nu bezig met strijken (god, die hydrofiel luiers strijken is NIET leuk...). Na het werk vandaag ga ik weer vrolijk verder. Fijne dag meiden!
Goedemorgen meiden, Ben een tijdje niet geweest,was zo ontzettend druk de afgelopen week dat ik er gewoon niet aan toe kwam om hier wat te plaatsen. Heb ook die enorme nesteldrang nu alles kan niet schoon genoeg zijn haha. Verder heb ik ook niet echt terug gelezen,maar ga vanaf nu gewoon weer lekker mee typen met jullie ,nu is het eindelijk weer rustig,de feestdagen zijn voorbij hé . Hier gaat het verder wel,ik had vorige week ineens hele erge steken in mijn borst wat heel erg pijnlijk was,want kon niet eens meer rechtop lopen,heb dat een paar dagen gehad ,verder heb ik nog steeds last van mijn rug en heb nog steeds bloedarmoede dus de medicijnen blijf ik maar innemen,moet deze week 2 keer naar het ziekenhuis en Luna wegbrengen naar het kdv dus hoop dat dat nog goed gaat en dat ik niet weer helemaal duizelig word op de fiets . Ondanks deze klachten voel ik me verder wel fit! De kleintjes zijn ook erg beweeglijk . Meiden met een afspraak veel plezier/succes! Fijne dag allemaal!
goeie morgen meiden... vandaag alweer 32 weken jahoeeeee hier gaat het momenteel redelijk heb van de week vreselijke last gehad van indalingsweeen. ben momenteel erg druk met het wassen van de kleertjes en spulletjes. woensdag krijg ik lekker mn wasdroger die ik heb gekregen van mn ventje en zaterdag gaan we het bedje ophalen voor de kleine meid. dan hebben we lekker alles in huis en kunnen we de boel klaar gaan maken. ik kan niet wachten tot het zover is dat we de kleine meid lekker in onze armen kunnen houden.. vandaag weer de kleine jong naar school dus dan kan het normale leven weer beginnen. vandaag gaan we ook naar het gemeentehuis en gaat mn vriend de kleine meid erkennen, dan is dat ook weer geregeld sow ik ga weer wat doen hiero... voor iedereen die vandaag een afspraak heeft bij de vk/gyn... veel plezier knufffffie
@twigger82: Gefeliciteerd met je 32 weken zwangerschap . Wel balen dat je zo'n last hebt of hebt gehad van indalingsweeën. Doe het rustig aan!
dank je wel ja ik doe het wel rustig aan ik kan toch niet veel meer mn rug en bekken werken ook niet echt mee maarja nog maar 8 weekjes
Hier hebben we de 2 buiken over mekaar heengezet en kun je zien dat ik er niet veel meer vanaf zit, met officieel nog 8 weken te gaan tot die buik van toen met 40 weken.................KLEIN randje nog....
murnin' Zo...32 weken alweer...pff het gaat snel....als BMM mee werkt nog 6 weekjes te gaan.....owwww zenuwen slaan toe. Het word wel erg zwaar voor me, pijn is geen minuut weg en word erger in rug en bekken. Slapen is er vaak niet meer bij. Mijn buik doet ook erg zeer, kan merken dat de kleine erg groot aant worden is. Kep een filmpje van mijn buik dat ie bezig is, ga ik zo proberen op mijn hyves te plaatsen (dat kan toch?) en dan meld ik het hier wel ff als dat gelukt is. Dochterlief weer naar school, wat een rust ineens in huis, maar daar was ik wel weer aan toe moet ik zeggen. Maar wel jammer hoor....is de vakantie voorbij en NU gaat het sneeuwen @Twigger, Klaver, Radna en Snoop (en wie ik nog vergeet sorry) ook gefeli met jullie 32 weken meiden! @dreamerfly, wat een mooie buik meid! @Bam, suc6 bij de arbo @Dancinglady, oh wat fijn om te lezen van Sander! En doe rustig aan he! @Princess, eindelijk gezien! Wat een supermooi geboortekaartje! WOW! Ben echt onder de indruk!
@Mamakitty: tjee, bij je dochter droeg je ook zo naar voren! t Is dat je ze over elkaar hebt gezet want ik zag al geen verschil meer Goed nieuws: heb de oplader van mijn camera eindelijk gevonden, dus vandaag of mogen eindelijk weer een nieuwe foo van mijn buik. En ook ik ben superdruk geweest deze week! Zoonlief slaapt op zn nieuwe kamer en de babykamer is leeg! (Nou ja...al weer vol natuurlijk, maar nu met spullen die er horen en alleen nog op het goeie plekkie moeten ). Heb nog veel dingetjes te doen en naturlijk is onze slaapkamer nu een absolute zooi, dus die moet ook nog opgeruimd. Maaaaaaaaar er is in elk geval ruimte voor Frumpie! Hier overigens ook veel last van met name mn schaambeen. Het ging gisteren weer met schuivende voetjes En dan werkt die sneeuw buiten niet mee natuurlijk, want de helft van de tijd moet je lopen Worden lichamelijk nog zware weken met de kids weer naar school en tussen de middag thuis Binnenkort tóch maar aan de overblijf ben ik bang Prettige dag dames! Laterrrrrrrr Tezzz
***FILMPJE MET ALIEN IN MIJN BUIK STAAT OP MIJN HYVES!*** @Tezzz, nou ik zie nog wel verschil als je ze naast mekaar ziet, en idd op die over mekaar heen zie je duidelijk dat er nog een klein randje over is, maar ik denk dat ik er zelfs met 6 weekjes nog overheen ga...pffff Benieuwd naar je buuk! Zet er maar snel op! Ja die sneeuw....hier ook schuifelend naar school....doodsbang dat ik val joh.... Overblijf is hier slecht geregeld, gaat via opvang en dan moet je dus een plek inkopen en voor langere tijd, je kunt dus niet een keertje zeggen; he ze gaat overblijven, wat voor mij nu wel eens fijn zou zijn
Goodmorning Hier alles goed, alleen weer last van m'n rug, maar ja... what else is new M'n meissie is nog steeds aan het draaien. Werd vanmorgen wakker en toen lag ze overdwars in m'n buik, zoooooo schattig, kon haar hoofdje en kontje voelen Ben nu al zo gek op haar! @Bamjolan; Gefeliciteerd met je 29 wkn! Succes bij de Arbo vandaag enne eet smakelijk @Daphne; Gaat de baby bij Kamiel op de kamer? Dat zal idd wel ff wennen zijn voor hem. Ben je niet bang dat de baby zijn nachtrust verstoort? Of slaapt hij als een echte vent overal doorheen @acnaib; Ook al zo'n flinke buik! Succes bij de vk. Ik blijf gewoon afspraken maken hoor, als het komt, dan zeg ik wel af @Dancinglady; Thanx! We hebben het nu dus maar zelf ontworpen omdat we echt geen leuk kaartje konden vinden Gelukkig slaap je nog goed ondanks alle pijn. Ben benieuwd hoe het je op het werk is vergaan! En wat fijn dat het goed gaat met de kleine Sander @Evelieveling; waar zou je die spullen dan in kunnen leveren (voor de arme landen)? Ga zelf in het zh bevallen en zal ook niet alles nodig hebben, is zonde om weg te gooien en als je daarmee een ander kan helpen... zou alleen niet weten waar je het kan inleveren @Snoopy; jij houdt het ook allemaal goed in de gaten hè Ben benieuwd of het deze keer echt is @lin80; Gefeliciteerd met je verjaardag Grappig dat je daar nu wél zin in hebt terwijl je zwanger bent én net weer terug ben in je huissie Fijne dag vandaag! @Dreamerfly; you go girl! Gaat goed met je buikie hè, mooi hoor! Ik vond je plek niet zo opvallen hoor als jij het niet had gezegd, had ik het niet gezien Fijne dag vandaag! @Naduah; alles goed gegaan bij de vk? Enne niet teveel toegeven aan die nesteldrang hoor @Esther; vervelend dat je zoveel klachten hebt meid Heb je die steken in je borst wel vaker? Klinkt een beetje eng... Gelukkig zijn je kleine ventjes lekker beweeglijk! @Twigger; Wauw, 32 wkn alweer! Gefeliciteerd! Hihi, ik kan ook niet wachten tot m'n meissie er is hoor maar ik moet waarschijnlijk nog iets meer geduld hebben dan jij @Mamakitty; wauw! Die buiken Net wat Tezzz zegt... als je ze niet over elkaar had geplakt zou je zeggen dat ze identiek zijn! Hoop voor jou dat je bm lekker meewerkt en dat over 6 wkn je lichaam weer wat rust wordt gegund. Ben benieuwd naar het filmpje Enne bedankt Ik ben ook superblij dat ik eindelijk(!) HET kaartje heb gevonden @Tezzz; ben benieuwd naar de buikfoto En voor de kids is het meestal niet zo erg toch om over te blijven, kunnen ze lekker spelen met de andere overblijfkinderen
@MamaKitty: Mooie buik hoor,en inderdaad je kunt bijna geen verschil meer zien. Balen dat je steeds meer pijn hebt,nog even volhouden hé,doe rustig aan! Gefeliciteerd met je 32 weken zwangerschap ! Denk eerlijk gezegd dat de 2 kleintjes ook Februarikindjes gaan worden ,heb helemaal zo'n voorgevoel! Mooi filmpje op je Hyves ,die van mij zijn ook zo beweeglijk haha. @Tezzz: Ben benieuwd naar de foto's van je buikje ! Balen dat jij ook veel pijn hebt,doe het rustig aan! @Snoopy1983 en de rest: Jullie ook gefeliciteerd met jullie 32 weken zwangerschap !
@twigger82:Balen,en ja gelukkig nog maar 8 weken. Even volhouden nog dus! @Bamjolan: Gefeliciteerd met je 29 weken zwangerschap ! @Princess81: Nee heb die steken nog nooit eerder gehad ook niet toen ik zwanger was van Luna, maar deze week heb ik weer 2 afspraken dus ga even navragen wat dat precies kan zijn. Voel me ondanks de klachten best wel goed! Wat een mooi kaartje heb je laten maken zeg . Wij zijn ook nog steeds opzoek naar een kaartje,maar weet het gewoon echt niet . Zou ook niet weten of we ze via internet bestellen of via een drukkerij maar had gehoord dat via internet wel goedkoper is.
Lijkt me idd een goed idee om t ff na te vragen Bedankt! Of het goedkoper is ligt ook aan het kaartje denk... ik heb het kaartje bij kaartmix.nl gemaakt, daar kan je het kaartje zelf ontwerpen met standaard plaatjes, erg veel keuze en volgens mij niet al te duur
he meiden, Zo het leven van alledag weer begonnen, heerlijk. Gewone dingen eten huisje schoon en niet zo onwijs veel visite's (alhoewel we andig wat verjaardagen nog hebben.) Hier gaat het allemaal nog steeds prima. Box staat omde dieren te alten wennen al in de kamer en valt mij nog mee, hoe onze boemerang kater is.. ,hij is dus heeeeeeeeeeel bang voor alu folie kwam ik achter.. rara wat ligt er nu in de box? Hebben jullie er ook last van dat bijna niets meer lekker zit.. ik ga vanmiddag meer weer even kijken bij de miss etam outlet in schagen of die nog leuke jurkjes hebben voor een normale prijs.. Dan even zwangerschapslegging kopen en denk dat ik dan pas weer zoiets heb van ja lekker. hou ook vocht vast sinds een week of 2. jee, nou weten we dus helemaal niet meer wat echte kilo's zijn en vocht kilo's. het gaat nu dus wel hard dus vk vind het goed.. ben de afgelopen 3 weken 4 kilo gegroeid.. dus nu 7 kilo zwaarder als dat ik zwanger werd. Heb morgen voor het eerst cursus zwangerschapsbegeleiding van de omring, ben heel benieuwd. Staat bij trek lekkere loszittende kleding aan . ja juist ja .. eeeh ik heb niet los meer. Dus voor morgen dan maar een legging scoren.. hoop dat de zwangers. legging van miss etam in mt 46 een beetje ruim zit anders zit die ook snel strak ben ik bang. heeft iemand van jullie ook zoiets gedaan is 9 avonden voor en 5 avonden na de bevalling..