@ judith fijn dat evy zich weer beter voelt. leuk zeg samen op de fiets! nikki heeft het staan hier helemaal door. de laatste 3 dagen trekt ze zich overal aan op en zet al stapjes rond de tafel! en allemaal binnen no time
Judith Als je echt een nieuwe fiets gaat kopen, kijk eens naar de batavus mambo deluxe, dit is een heerlijke fiets. Ook prima te fietsen zonder kinderzitjes (dat is bij vele moederfietsen niet zo prettig namelijk). Dit is net een tussenfiets tussen een echte mamafiets en een stand fiets. Ik vind hem echt super! Shenoby Nikki doet het dus super. En lekker snel ook! Amy was vandaag bij opa en oma en die hebben toch 2x met de camera kunnen vastleggen dat ze staat! Haha echt super. Ze probeert het nu net ook weer, maar ze glijdt weg.... maar het is een volhoudertje, dus misschien lukt het vanavond toch nog. Verder heeft ze dus sinds gisteren erg last van dunne poepluiers. Denk dat ze dus last heeft van een tandje, billetjes zijn lekker rood in ieder geval , gelukkig nog niet stuk.
Shenoby, Jacky,..wow wat goed zeg van jullie meisjes! Evy probeert het wel, maar het lukt echt nog niet. Leuk hoor. Dus nu alles naar beneden,..bed en box dan. Jacky,..er izjn wel goedkopere mamafietsen die ik eerst ga proberen. Montego of zoiets,..iemand ervaring? Is rond de 400 euro. Kan ik mooi mijn fiets inruilen en iets bijleggen.
Mijn man zegt net dat we allemaal even leuk zijn en even lief... Maar we zijn wel een stelletje bepkleptruusjes.... (ik zit ook vaak in de lounge vandaar) pst, hij wil zelf ook graag bepkleppen 8) Tja journalist hè Wat een geweldig mooie foto's,
dames, even 2 vraagjes.. want ik word zo langzamerhand wanhopig... nikki wil savonds helemaal niet meer slapen! slaapt pas tussen half 12 en half 1. doe mijn best om steeds hetzelfde ritme als ervoor aan te houden maar als ik haar op bed leg savonds is het huilen met krokodillentranen totdat ze helemaal over haar toeren is. tussendoor heen lopen heeft ook geen nut want dan krijst ze zich direct over de toeren. overdag geen probleem met slapen. kan haar ook niet ophouden overdag want ze valt toch wel in slaap. dingen die ik al geprobeerd heb: lichtje aan. licht helemaal uit. naast het bed blijven zitten. projector aan. muziekdoosje aan (hoorde bij het vast ritueel maar werkt nu ook niet meer) van te voren in bad. fles geven op schoot en dan in bed, fles geven in bed dan slapen. langs het hoofdje strijken. deur open laten. in de fles van 7 uur "goedenacht"geven. in de fles van 7 uur pap. laten huilen.(terwijl dat tegen mijn principe in gaat) op de arm wiegen. ECHT alles heb ik bij mijn weten geprobeerd. voel me zo'n slechte mama want wat doe ik nou verkeerd?? krijg van iedereen commentaar dat ze moet slapen. maar als ik haar in bed leg is ze compleet overstuur. ze is trouwens niet vervelend als ze wakker is. ze is lekker aan het spelen,klimmen rond te tafel stappen enz. maar we komen helemaal niet meer aan elkaar toe. herkent iemand het probleem? of heb je tips?? vraag2. nikki haar 3e tandje is door. aan de linkeronderkant (vanaf mij gezien) maar de boventanden niet. je ziet ze wel zitten al een hele poos,maar ze komen gewoon niet door. in principe horen de boventanden toch eerst te komen?? of is dat geen probleem? sorry trouwens voor mijn ego berichtje. maar ik ben geestelijk helemaal op en zie het even niet meer zitten
Hoi Shenoby, Ik zou haar gewoon even laten. Ze kan in ahar sprongetje zitten. Dan willen kindjes niet gaan slapen. Even wat langer laten spelen. En dan gewoon steeds proberen. Als ze echt niet wil zou ik haar niet in bed laten. Dan ervaart ze straks haar bedje als iets negatiefs. Hoe is haar slaapritme overdag?
rond half 1 gaat ze naar bed. slaapt ze nu ongeveer een uurtje. was voor de problemen 2 uur. nu is ze rond 5 uur moe en slaapt ze een half uurtje. en dan de hele tijd wakker. voorheen was het 8.30 eruit. tussen half 12 en half 1 op bed. rond half 3, 3 uur eruit. dan om half 8 naar bed. toen het avondeten er nog niet bij zat was het half 7.
Ze slaapt dus nog maar 1 keer? En wat had ze al lange periodes dat ze wakker was voor dat ze ging rommelen. Evy is 's ochtends veel vroeger wakker (tussen 7 en 8). En slaapt 2 keer, in totaal 3 uur. Pff moeilijk, hoor. Is het al lang dat ze aan het rommelen is? Ze zit wel in de 8 maanden sprong. En ze kan opeens zoveel meer. Slapen is dan natuurlijk niet leuk! Maar verder kan ik je niet helpen helaas. Is er misschien een topic bij Baby en Dreumes?
ze is altijd al een moeilijke slaper geweest. toen ze 3 weken oud was. was ze van 11 tot 11 wakker. maar hoe lang duurt zon sprongetje? want daar dacht ik zelf ook al aan. maar dit gaat al een week of 4 5 zo aan. donderdag komt trouwens de wijkverpleegkundige om het te bespreken. maar dit vind ik helemaal niet zo leuk. krijg ik een beetje het gevoel alsof ik zelf mijn kind niet kan opvoeden.
hallo lady's, ben effies een tijdje niet hier geweest. maar ben erg druk in t hoofd. waardoor ik heeeeel veel dingen vergeet. echt niet leuk. (van de week moest kagas komen had ik zelf afgesproken maar ik was weg. nooit weer aan gedacht en gisteren hadden we een housewarmingsparty. en echt heel erg schaam me ervoor maar was het gewoon vergeten. kreeg 's avonds sms waar ik was) oja wat natuurlijk heel belangrijk is. ik ben muppie. heb mn naam aangepast. vond muppie echt niet meer toepasselijk. dus maar veranderd naar mamavandaan met zijn geboortedatum erachter. @shenoby: dit hadden wij ook voor een tijdje terug. daan wilde niet slapen en huilde echt zodra we hem neerlegden. we hebben ook van alles geprobeerd maar niks werkte. nu gaat het steeds weer beter. het is nog niet helemaal goed,maar toch al wel beter. denk dat nikki in een spongetje zit. oja wij hadden ook goedenacht gegeven. nou dat werkt helemaal niet. zat ik na lange tijd weer snachts een fles te geven om half 3. had 2 proefpakjes. dus die ander had ik overdag gegeven en merkte toen ook dat hij eerder kwam. dus dat is echt onzin. komt er hier niet meer in. heb nog wel eens pyaapapjes. voor af en toe (is best duur hihi) maar dat werkt wel. slaapt hij lang op. ik hoop dat het snel beter word en dat je zelf ook aan je rust komt. @fairy: haha bepkleptruusjes. moest wel effies lachen. leuk woord. wouw wat een super foto's. hier nog niet optrekken. tenminste niet aan de box of tafel. wel aan mij. haha. ook erg lief. heb nog een super gave foto van sinterklaas. effe spammen. hihi
Voor het gevoel niet zo leuk, maar misschien heeft ze wel bruikbare tips. 4-5 weken kan voor de sprong, maar het is wel lang. Misschien slaapt ze wel minder dan gemiddeld, maar 12 uren 's nachts en een paar uurtjes overdag slapen lijkt me wel "beter". Misschien iets met de voeding? Misschien reageert ze heftig op bepaalde voedingsmiddelen? Dat zou je kunnen bespreken.
@mvdaan bedankt, ik hoop dat het hier snel beter gaat. en bij jullie natuurlijk ook. @ judith ik denk niet dat het met voeding te maken heeft. ze krijgt namelijk niets wat ze voorheen ook niet kreeg. alleen van warm eten soms iets anders. maar dat eet ze zo slecht.. ze eet maar een paar hapjes
dank je judith. @shenoby: lees net je vorig berichtje. net wat judith zegt misschien heeft ze wel een goede oplossing. geloof trouwens wel dat het kan hoor 4-5 weken voor een sprong. zoiets had ik gelezen,maar idd wel erg lang. ik hoop dat de wijkverpleegkundige wat kan beteken voor jullie en dat je er zelf ook prettig bij voelt. ik ga effies hier de kopjes opruimen en lekker naar bed. morgen weer een drukke dag.
@ Shenoby,..dat wisselende eten is hier ook. Wat een drama soms zeg. Soms eet ze super, soms eet ze niets! Heb ik me helemaal uitgeslooft,...aarrgghhh. Ik hoop dat ze wijkverpleegkundige hulp kan bieden! Trusten meiden!
Shenoby Het klinkt echt als de 8 maandensprong. En 4-5 weken klopt wel, volgens mij kan het 6 weken duren en ligt het hoogtepunt tussen de 8 maanden en de 8 maanden en 2 weken (gemiddeld) Denk dat je alleen maar kan blijven proberen. En wat Judith zei hebben wij ook gedaan. In die periode ging ze (gewoon) iets later naar bed (ongeveer een uur later dan normaal). Verder doen wij altijd (maar dat doen we al heel lang) de laatste fles op d'r kamertje, zodat ze al weinig prikkels krijgt en weet dat de nacht nu gaat beginnen. (luier, slaapzak aan, fles, tandenpoetsen en dan naar bed) Denk dat je nog even vol moet houden en dat het wel over gaat! Misschien is het een idee om 's avonds even lekker met haar in jullie bed te gaan liggen? Zodat ze even lekker samen in slaap valt en dandaarna in d'r eigen bedje... Sinds de sprong hier slaapt Amy overdag (veel) minder dan voorheen, tijdens de sprong probeerde ze de hele dag wakker te blijven met als gevolg dat ze hartstikke chagrijnig werd, maar niet wilde slapen om 19.00uur !!! De wijkverpleegkundige kan misschien wel helpen. Vindt het goed van je dat je ze ingeschakeld hebt. Over het algemeen hebben zij meer ervaring dan wij... Wat betreft de tandjes Er is een bepaalde volgorde voor, maar vele kindjes doen het toch op hun eigen volgorde. Maar je zegt dat ze d'r 3e tandje heeft.. Alle 3 onder? Die boventandjes volgen vanzelf hoor, kun jij niets aan veranderen. Misschien slaapt ze daarom ook even zo slecht. Combinatie van de 8 maanden sprong met niet lekker doorkomende voortandjes. MamavanDaan Jeetje wat een lange naam Leuke foto van Daan. Zijn jullie ook echt naar de intocht van sinterklaas geweest? Hier alles rustig behalve de poepluiers dan. Amy heeft nu voor dag 3 dunne poepluiers (denk door d'r tandje). Het lijkt wel wat minder vaak te gebeuren.
goedenmorgen meiden! @Shenoby: Wat vervelend zeg! als je kindje slecht slaapt word je daar zelf ook zo prikkelbaar van! vreselijk... Isabella is sinds een paar dagen ook aan het prutsen, ze sliep voorheen van half 11 tot 1 smorgens, en van 4 tot half 6 en dan weer rond 8 uur tot de volgende morgen half 8, maar sinds een paar dagen wil mevrouw ook niet meer slapen, vooral savonds is een drama! keiharddddd krijsen als ik haar neerleg, niks helpt, het lijste wat jij hebt opgeschreven heb ik ook al afgewerkt...isabella gaat ook zolang door tot ze over haar toeren gaat, toch haal ik haar zelf niet naar beneden, doe haar sinds een paar dagen wel later op bed savonds, en daarna telkens naar boven, goedleggen en weer weg, als ze heeeeel hard huilt even op de arm, ff sussen, zeggen nu is het echt bedtijd, lekker slapen lieffie en weer neerleggen, pfff veel werk maar na 30 minuten is het hier dan stil, ik probeer dat echt vol te houden want bij Sofia, mn eerste dochtertje, heb ik er aan toe gegeven en haar naar beneden gehaald en daarna de fles in bed geven en dan ging ze slapen, maar dat wilde ze na een week natuurlijk elke avond, nou om dat er weer af te krijgen, kunnen ze van de flesvoeding af moeten ze een fles met drinken mee naar bed omdat ze anders niet kunnen slapen, tanden poetsen ging ook niet goed omdat ze tijdens het drinken in slaap viel en ik haar dan weer moest wakker maken, en ze dus niet meer wilde slapen, ik probeer nu concequent te blijven en aan te geven dat het echt bedtijd is en dat ze best mag huilen maar dat ik er niet aan toe geef. Moet zeggen dat het me wel erg vermoeid, maar goed hoop ind dat het de sprong is en dat het niet al te lang zal duren! Heel veel succes! @mamavandaan639: Wat een super foto! echt lief, hier ook naar de intocht geweest met mn oudste dochter, isabella thuis gelaten, die heeft het niet zo op drukte haha word ze helemaaaaal wild van....vond daan het leuk??? Isabella was de afgelopen twee weken weer wat beter gelukkig, maaaar sinds gisterenmiddag haar neus weer helemaaaaal vol, en weer verslikken in haar adem waardoor ze vreselijk gaat hoesten vanacht weer 6 keer eruit geweest omdat ze niet goed kan ademen, ze duimt maar met een verstopte neus gaat dat moeilijk....zielig hoor, hoop dat de kinderarts vrijdag een oplossing heeft voor haar problemen.... Zo en nu isabella een peertje schillen en daarna lekker even met zn tweetjes het bed weer in groetjessssss
Heey meiden,, Kom vanaaf even reageren,, Liam slaapt eindelijk ( hij slaapt nu nog maar 1 uur sochtends en 1 uur smiddags ) ik heb de oproep van de griep spuit voor Liam gekregen,, Dinsdag de eerste prik,, Ik heb besloten om Liam wel in te enten,, je weet maar nooit,, het heerst hier heb ik al gehoord,, Liefsz 8)