@wish: jammer dat het zo moet gaan. Kan het me goed voorstellen dat je hiervoor kiest. @mamarianne en humbly: hmm nu kan ik niet kiezen op wie ik moet kiezen!! @lovelyengeltje: wow wat een mooi gewicht. Merk dat Marit nu ook wat zwaarder wordt. @Hanneke: leuk als je weer komt posten. Ik zag dat ik een mijlpaal hebt behaald! Ben nu officieel member een geen junior meer!
@ wish heb je natuurlijk al via tel gesproken. maar succes in ieder geval en we spreken elkaar. @ jacky met nikki op de wc gaat goed. ze gaat gemiddeld 3x per dag op de wc plassen. ze wil ook alleen maar op de wc zitten als ze echt iets moet doen anders wil ze er gelijk weer af. dus prima toch @ hanneke welkom terug. hopelijk blijft alles even rustig voor je. @ lovely mooi gewicht en lengte. 15 dec zijn wij geweest. en was nikki 10 kg en 400gr. en ook 76 cm Hier verder weinig te melden. alles gaat zn gangetje. Nikki gaat steeds meer "los"staan. daarnaast zit ze niet veel meer in de box maar kruipt en stapt hier vrolijk rond. ze leert steeds beter dan NEE ook NEE betekend. van de week hoef ik weer niet te werken. was geen werk voor me want er waren geen nieuwe opdrachtgevers bijgekomen. maar het spijt me niet echt super veel. want het is super super glad op de straten hier.
@shenoby; hier oowk 1 die niet meer in de box wil maar alles ontdekken en wil kijken hoe ver hij mama kan pesten hij weet heel goed wat nee betekent en staat nu eigenlijk bijna altijd los,, eerder ging hij zitten maar had hij zich nog met 1 hand vast, nu niet meer,, hij staat zow een paar min los met een speeltje te spelen,, @gem; nice ik ben elite member zag ik
judith tjsa hoofdpijn, je leert er mee leven he... Ja wat een verschil he met zo'n kleine en dan die van ons. Dan worden ze dus echt groot. Bij onze buren is vorige week een klein meisje geboren, ben zo benieuwd wat een verschil dat gaat geven! Deze of volgende week gaan we even langs. wish jammer dat het zo moet gaan..... misschien een ander account aanmaken, waaronder je wel me ons kan blijven kletsen? Shenoby super met nikki op de wc dus! Lovely & shenoby jee, jullie kindjes alweer ruim 10kg, nou denk dat amy de 9 nog niet eens haalt (maarja die was bij geboorte natuurlijk ook wel erg licht) Hanneke ohhhhhm, heb jij tegen ons gejokt?! voor straf in de hoek jij ik hoop echt dat je (af en toe) blijft meeschrijven, daar het hier anders wel heel erg stil wordt..... en ik het ook altijd fijn vindt je mening/advies te horen nu dan wel alles weer op de rit? Humbly Liam staat al een beetje los... nou hier nog niet hoor. Ze blijft lekker steunen tegen de tafel!
@jacky; jah sinds eergisteren gaat hij ineens heel vaak los staan,, Als je met hem gaat lopen loopt hij aan 1 hand meej en laat zich soms ook los en zet dan 2 stapjes los en dan gaat hij zitten Liefsz 8)
Hoi allemaal... Ik ben ook een maart 2009-moeder en vraag me af of ik hier ook mee mag schrijven... Heb een zoontje van nu ruim 10 maand...
welkom noa. (noem je gewoon noa hoor is anders zo lang ) ik zal me even voorstellen. ben 24 jaar. 6,5 jaar samen met mijn vriend. heb een dochter nikki. is geboren op 3 maart. en woon in drenthe
Hee meiden... Het account bestaat kennelijk nog... maar ik heb de aanvraag tot sluiten gedaan... Dit zal dus mijn laatste berichtje zijn op het ZP... Ik zal jullie missen... maar gelukkig heb ik nog contact met een aantal van jullie privé... dus dat komt vast goed... Jammer dat het zo heeft moeten lopen... maar tis niet anders! De wereld zit vreemd in elkaar... nou ja... de wereld niet... sommige mensen die erop wonen Het ga jullie, jullie partners en kindjes allemaal ontzettend goed! Ik zag dat er nog een nieuwe bij is gekomen... CacharelNoa... Welkom hier ook nog maar van mij... Het is hier een leuke groep dus je zult je vast snel thuis voelen hier! Meiden... tot ooit misschien! Don't know where.... Don't know when! But... till we meet again!
Haay haay meiden, @noa; ( haha shenoby heeft gelijk dit is makkelijker ) welkom! tuurlijk mag je meej praten, hoe meer zielen hoe meer vreugd Zal me even voorstellen; Ben een alleenstaande moeder van een pracht zoon die inmiddels ookal weer bijna 10 maand is,, Hij is geboren op 21-03-2009. Meiden!! vanmorgen ben ik me dood geschrokken,, ik haalde L,iam uit bed en trok zijn pyjama uit,, ik pakte een luier onder de commode vandaan en L.iam dacht dat ik met hem ging spelen dus draaide zich ineens super snel om de verkeerde kant op hij viel zow van de commode af vol op zijn voorhoofd,, Gelukkig ben ik rustig gebleven en gelijk koud doekje erop,, na 10 min even goed en hard huilen ging het een stuk beter,, hij heeft een grote bult op zijn hoofd en een schaafwond,, verder lijkt er niks aan de hand,, hij speelt gewoon en eet goed,, niet suf of zow,, Vandaag even aan kijken anders bel ik de ha even,, denk je dat je nog zow goed oplet,, voel me zow schuldig,, Liefsz 8)
Wat een warm welkom zo! Thx Dan schrik je je inderdaad helemaal lam als dat gebeurt. Gelukkig lijkt het mee te vallen. Ik zou hem wel even goed in de gaten houden nog voor zeker. En een kusje van mama op de zere plekken doet wonderen.
@noa: doe het ook maar zo,want je naam is zo lang. haha. welkom hier. leuk om weer een maartmama te horen. ik heb een zoontje van 10 maand. ben zelf 26. we hebben een lijst. hier word het gewicht en de lengte bijgehouden van alle maartmama kindjes. op het moment ligt dat even stil. dacht ik. maar gaby(glo13) gaat hierover. in mijn onderschrift staat wel een link hiervan. @humbley: jeetje wat zal jij geschrokken zijn. maar hij eet gelukkig nog goed en drinken ook. zou hem nog wel effies in de gaten houden. @wish: jeetje meid. wat naar. ik wil jou ook alle geluk wensen en hopelijk spreken we mekaar nog eens hier. en horen we hoe het met je is. jammer hoor dat het zo moet lopen. @hanneke: hee meid wat lees ik nou. jokken tegen ons. haha. nee joh je bent zeker weer welkom. gezellie. als reageer ik niet heel vaak meer. maar lees wel. dus tik maar raak. haha. @box: hier wil daan nog wel in de box. kan zich zo lekker optrekken aan de box. @los staan: zover zijn wij nog niet. hij komt nu al wel makkelijker in de benen maar is allemaal nog wel wankel. dus 1 hand los of laat staan even los staan. nee hier nog niet. haha. ga zo even onze auto ophalen. hij moest voor de apk. eigenlijk al voor 31 december. oeps. maar goed het is nu gebeurt dus we zijn er weer effies van af. ben benieuwd naar de kosten. gisteravond trouwens fysiotraining gehad. voor de eerste keer. dit betekend dat de training op mij is afgesteld. ivm mn bekken. het was erg lekker. en het gekke is dat ik nu helemaal geen spierpijn heb. had dit wel verwacht. zou effe jas aandoen en met mn pa de auto ophalen. bye
Noa (zie dat bijna iedereen je al zo noemt) Welkom hier. Lekker meekletsen met ons kan altijd. Het is een klein maar gezellig clubje. zoals je ziet zijn er hier zelfs februari mamma's (uitgerekend in maart, maar te vroeg geboren) Wish Jammer dat het zo moet.... Misschien kun je nog eens meelezen en af en toe iets van je laten horen (maarja dat gaat natuurlijk niet als ze je account afsluiten, nouja kijk maar) Humbly jeetje, dat is een lekkere smakkerd geweest, zo van de commode.... ik hoop dat hij er niet verder last van gaat krijgen. Anders wel even bij de HA aan de bel trekken hoor (misschien sowieso wel verstandig) mamavandaan super toch dat je geen spierpijn hebt, dan heb je de oefeningen goed gedaan!
@mamavandaan; jah heb hem goed in de gaten het valt gelukkig allemaal meej @jacky; ik kijk vandaag even aan en morgen bel ik eventueel,, het lijkt meej te vallen,, op een bult na zou je niet eens zeggen dat hij gevallen is,, hij speelt lekker, eet goed, drinkt super goed zelfs, nu ligt hij weer in bed,, dat is het enige,, hij is wat moe,, Liefsz 8)
humbly die moe heid moet je heeeeel goed opletten. want dat is ook een teken van een hersenschudding, en even iets vaker gaan kijken of hij niet te diep slaapt